در حال بارگذاری ...
 • آمادگی فرودگاه ارومیه برای مقابله با شرایط جوی نامناسب و بارش برف

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، مدیرکل فرودگاه های آذربایجان غربی از اتخاذ تمهیدات لازم برای مقابله با شرایط جوی نامناسب و بارش برف خبر داد .

  محمدعلی نائل قراملکی گفت : با توجه به هشدارهای هواشناسی مبنی بر بارش برف و باران طی هفته جاری در آذربایجان غربی و استان‎های همجوار تمهیدات لازم برای مقابله با شرایط جوی نامناسب در نظر گرفته شده است . پیش از شروع فصل بارش ، اقداماتی از جمله برگزاری کمیته عملیات زمستانی ، ابلاغ دستورالعمل نهایی عملیات زمستانی فرودگاه ارومیه شامل وظایف و اقدامات استاندارد به تمام واحدهای خدمت رسان و برگزاری دوره آموزشی ویژه کارکنان ایمنی و هدایت زمینی هواپیما انجام شده است .

  وی افزود : وضعیت  تمام تجهیزات و امکانات مورد نیاز از جمله چهار دستگاه تیغه برف روبی ، یک دستگاه رولبا و یک دستگاه اوره پاش بررسی شده و کارکنان ایمنی و آتش نشانی و تجهیزات و تسهیلات فرودگاهی حاضر در فرودگاه با به کارگیری همه امکانات موجود و ارایه خدمات برای ایمن‌سازی پروازها و جلوگیری از تاخیرهای احتمالی ، بسته شدن باند و لغو پروازها در زمان بارش برف در آمادگی کامل به سر می‌برند .
  مطالب مرتبط

  رشد ۵۴ درصدی پروازها در فرودگاه ارومیه طی اردیبهشت ماه سال جاری

  رشد ۵۴ درصدی پروازها در فرودگاه ارومیه طی اردیبهشت ماه سال جاری

  با توجه به اجرای بخشنامه ، حضور تمام کارکنان در محل خدمت با رعایت دستورالعمل بهداشتی لازم برای حفاظت از سرمایه انسانی انجام شده و پروتکل های بهداشتی موجود در پروازها از قبیل توزیع ماسک و دستکش در بین مسافران نیز به صورت کامل اجرا و رعایت می شود .

  |

  تحویل خودروهای آتش نشانی جدید به فرودگاه ها در سال جاری

  تحویل خودروهای آتش نشانی جدید به فرودگاه ها در سال جاری

  سال گذشته سه دستگاه برف خوار تحویل شد و امسال ۱۰ دستگاه دیگر را تحویل می دهیم . همچنین سال گذشته از ۶۶ خودروی آتش نشانی جدید خریداری شده برای فرودگاه ها شش دستگاه تحویل شد و امیدواریم امسال بتوانیم مابقی خودروها را در اختیار فرودگاه ها قرار دهیم .

  |

  نظرات کاربران