در حال بارگذاری ...
 • آمادگی فرودگاه ارومیه برای مقابله با شرایط جوی نامناسب و بارش برف

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، مدیرکل فرودگاه های آذربایجان غربی از اتخاذ تمهیدات لازم برای مقابله با شرایط جوی نامناسب و بارش برف خبر داد .

  محمدعلی نائل قراملکی گفت : با توجه به هشدارهای هواشناسی مبنی بر بارش برف و باران طی هفته جاری در آذربایجان غربی و استان‎های همجوار تمهیدات لازم برای مقابله با شرایط جوی نامناسب در نظر گرفته شده است . پیش از شروع فصل بارش ، اقداماتی از جمله برگزاری کمیته عملیات زمستانی ، ابلاغ دستورالعمل نهایی عملیات زمستانی فرودگاه ارومیه شامل وظایف و اقدامات استاندارد به تمام واحدهای خدمت رسان و برگزاری دوره آموزشی ویژه کارکنان ایمنی و هدایت زمینی هواپیما انجام شده است .

  وی افزود : وضعیت  تمام تجهیزات و امکانات مورد نیاز از جمله چهار دستگاه تیغه برف روبی ، یک دستگاه رولبا و یک دستگاه اوره پاش بررسی شده و کارکنان ایمنی و آتش نشانی و تجهیزات و تسهیلات فرودگاهی حاضر در فرودگاه با به کارگیری همه امکانات موجود و ارایه خدمات برای ایمن‌سازی پروازها و جلوگیری از تاخیرهای احتمالی ، بسته شدن باند و لغو پروازها در زمان بارش برف در آمادگی کامل به سر می‌برند .
  مطالب مرتبط

  برگزاری تمرین عملیات زمستانی در فرودگاه مهرآباد

  برگزاری تمرین عملیات زمستانی در فرودگاه مهرآباد

  فرودگاه مهرآباد با آمادگی کامل از لحاظ نیروی انسانی و امکانات و تجهیزات زمستانی به استقبال فصل زمستان می رود و با برگزاری تمرین زمستانی و برنامه ریزی مدون، تمام تجهیزات، امکانات و کاستی ها را شناسایی و در جهت برطرف کردن آنها اقدام کرده است .

  |

  نظرات کاربران