در حال بارگذاری ...
 • عملیاتی بودن فرودگاه ها و سامانه های ناوبری هوایی استان آذربایجان شرقی

  اخیرا مانور برف روبی و آمادگی برای عملیات زمستانی انجام و تمام تجهیزات سرویس شده است . نفرات نیز آموزش‌های لازم را دیده اند ، بنابراین فرودگاه آماده عملیات برف روبی است .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، مدیرکل فرودگاه های آذربایجان شرقی با اشاره به وقوع زلزله در آذربایجان شرقی گفت : فرودگاه ها و سامانه های ناوبری استان کاملا عملیاتی هستند .

  رامین آذری با اشاره به وقوع زلزله در منطقه سراب در این استان گفت : فرودگاه‌های استان تحت تاثیر زلزله قرار نگرفته و اکنون فرودگاه ها و سامانه های ناوبری عملیاتی هستند . پروازها نیز طبق برنامه انجام می شود . فرودگاه‌های استان برای همکاری با نهادهای امدادرسان و مشارکت در عملیات امداد احتمالی آمادگی کامل دارند .

  آذری در ادامه ، با بیان اینکه در این فصل تاکنون در فرودگاه تبریز بارش برف رخ نداده است ، گفت : با این حال فرودگاه برای عملیات زمستانی آماده است . اخیرا مانور برف روبی و آمادگی برای عملیات زمستانی انجام و تمام تجهیزات سرویس شده است . نفرات نیز آموزش‌های لازم را دیده اند ، بنابراین فرودگاه آماده عملیات برف روبی است .

  مدیرکل فرودگاه های آذربایجان شرقی با اشاره به استعداد فرودگاه تبریز برای عملیات زمستانی گفت : فرودگاه ۵ دستگاه تیغه برف روب ، دو دستگاه اوره پاش و مایع پاش ، فرچه و ماشین برف خور در اختیار دارد .

  آذری درباره عملیات یخ زدایی هواپیما نیز گفت : یخ زدایی هواپیما بر عهده شرکت های هندلینگ است . در مانور برف روبی عملکرد دستگاه های یخ ردای این شرکت ها مورد بررسی قرار گرفت و مشخص شد که این دستگاه ها برای یخ زدایی هواپیما آمادگی کامل دارند .

   
  مطالب مرتبط

  نظرات کاربران