در حال بارگذاری ...
 • ایجاد سرمایه‌گذاری ارزش افزوده در بندر انزلی از طرح های مهم سازمان بنادر و دریانوردی

  در بندر انزلی اراضی به محدوده فعالیت‌های ارزش افزوده لجستیکی و تولید اختصاص داده شده که سرمایه گذاران می توانند از آن استفاده کنند .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ،‌ مدیرکل بنادر و دریانوردی گیلان گفت : بازنگری در قراردادها در دستور کار قرار گرفته است .

  حمیدرضا آبایی در حاشیه نشست مشترک با سرمایه‌گذاران بندر انزلی ، اظهار داشت : مهم ترین هدف از برگزاری نشست های تخصصی با سرمایه گذاران تعامل و همفکری برای رفع مشکلات است . اداره کل بنادر و دریانوردی گیلان درصدد است شرایطی فراهم کند که سرمایه‌گذاران بتوانند با جدیت به فعالیت خود ادامه دهند .

  مدیرکل بنادر و دریانوردی گیلان با بیان اینکه بازنگری در قراردادها در دستور کار قرار گرفته است ، تصریح کرد : امیدواریم شرایط برد - برد برای سرمایه‌گذاران فراهم شود .

  وی ایجاد سرمایه‌گذاری ارزش افزوده در بندر انزلی را یکی دیگر از طرح های مورد تأکید سازمان بنادر و دریانوردی عنوان و تصریح کرد : انجام فعالیت‌های ارزش افزوده ، لجستیک و تولیدی بسیار حائز اهمیت بوده و از جمله مواردی است که به دنبال تحقق آن در بندر انزلی هستیم تا با جذب سرمایه‌گذاران شرایط برای سرمایه‌گذاری در محیط بندری فراهم شود که علاوه بر نگاه به کالاهای وارداتی به کالاهای صادراتی و تولیدات مورد نیاز داخل نیز توجه شود . در بندر انزلی اراضی به محدوده فعالیت‌های ارزش افزوده لجستیکی و تولید اختصاص داده شده که سرمایه گذاران می توانند از آن استفاده کنند .

  مدیرکل بنادر و دریانوردی با تأکید بر اهمیت ایجاد سرمایه‌گذاری ارزش افزوده در بندر انزلی ، گفت : سرمایه‌گذار در این طرح علاوه بر واردات به کالاهای صادراتی و تولید داخل نیز توجه می کند . راه‌اندازی ساختمان خدماتی سرمایه‌گذاری در انزلی از دیگر مواردی است که توسط اداره کل بنادر و دریانوردی گیلان پیگیری می شود .
  مطالب مرتبط

  ارتقا ایمنی تردد دریایی و جلوگیری از بروز حوادث احتمالی در بنادر چابهار

  ارتقا ایمنی تردد دریایی و جلوگیری از بروز حوادث احتمالی در بنادر چابهار

  با توجه به پیشرفت فیزیکی بیش از ۴۴ درصدی پروژه بلندترین برج کنترل ترافیک دریایی کشور و همچنین در دست مطالعه بودن پروژه VTS و سامانه هواشناسی دریایی در سواحل مکران در آینده شاهد افزایش سطح ایمنی عملیات دریایی در بندر چابهار خواهیم بود .

  |

  اعلام میزان کالاهای کانتینری و غیرکانتینری موجود در بنادر کشور

  اعلام میزان کالاهای کانتینری و غیرکانتینری موجود در بنادر کشور

  در حال حاضر حدود ۳,۶ میلیون تن کالاهای اساسی در بنادر کشور موجود است که بیشترین مقدار آن مربوط به ذرت با حدود ۱.۹ میلیون تن بوده و بندر امام خمینی (ره) بیشترین میزان موجودی کالاهای اساسی را به خود تخصیص داده است .

  |

  تشریح اقدامات انجام شده در حوزه توسعه زیرساخت ها و تجهیز بنادر کشور

  تشریح اقدامات انجام شده در حوزه توسعه زیرساخت ها و تجهیز بنادر کشور

  تحویل قطعی ، مونتاژ و بهره برداری از تجهیزات فاز دوم بندر شهید رجایی (۱۲ دستگاه از ۱۵ دستگاه ترانستینر منگان) ، پیگیری فعال سازی قراردادهای ساخت و تحویل ۴ دستگاه STS و ۱۴ دستگاه ترانستینر از طریق قرارداد سرمایه گذاری در بندر شهید بهشتی چابهار مدنظر قرار گرفت و علاوه بر این شروع ...

  |

  نظرات کاربران