در حال بارگذاری ...
 • ایجاد سرمایه‌گذاری ارزش افزوده در بندر انزلی از طرح های مهم سازمان بنادر و دریانوردی

  در بندر انزلی اراضی به محدوده فعالیت‌های ارزش افزوده لجستیکی و تولید اختصاص داده شده که سرمایه گذاران می توانند از آن استفاده کنند .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ،‌ مدیرکل بنادر و دریانوردی گیلان گفت : بازنگری در قراردادها در دستور کار قرار گرفته است .

  حمیدرضا آبایی در حاشیه نشست مشترک با سرمایه‌گذاران بندر انزلی ، اظهار داشت : مهم ترین هدف از برگزاری نشست های تخصصی با سرمایه گذاران تعامل و همفکری برای رفع مشکلات است . اداره کل بنادر و دریانوردی گیلان درصدد است شرایطی فراهم کند که سرمایه‌گذاران بتوانند با جدیت به فعالیت خود ادامه دهند .

  مدیرکل بنادر و دریانوردی گیلان با بیان اینکه بازنگری در قراردادها در دستور کار قرار گرفته است ، تصریح کرد : امیدواریم شرایط برد - برد برای سرمایه‌گذاران فراهم شود .

  وی ایجاد سرمایه‌گذاری ارزش افزوده در بندر انزلی را یکی دیگر از طرح های مورد تأکید سازمان بنادر و دریانوردی عنوان و تصریح کرد : انجام فعالیت‌های ارزش افزوده ، لجستیک و تولیدی بسیار حائز اهمیت بوده و از جمله مواردی است که به دنبال تحقق آن در بندر انزلی هستیم تا با جذب سرمایه‌گذاران شرایط برای سرمایه‌گذاری در محیط بندری فراهم شود که علاوه بر نگاه به کالاهای وارداتی به کالاهای صادراتی و تولیدات مورد نیاز داخل نیز توجه شود . در بندر انزلی اراضی به محدوده فعالیت‌های ارزش افزوده لجستیکی و تولید اختصاص داده شده که سرمایه گذاران می توانند از آن استفاده کنند .

  مدیرکل بنادر و دریانوردی با تأکید بر اهمیت ایجاد سرمایه‌گذاری ارزش افزوده در بندر انزلی ، گفت : سرمایه‌گذار در این طرح علاوه بر واردات به کالاهای صادراتی و تولید داخل نیز توجه می کند . راه‌اندازی ساختمان خدماتی سرمایه‌گذاری در انزلی از دیگر مواردی است که توسط اداره کل بنادر و دریانوردی گیلان پیگیری می شود .
  مطالب مرتبط

  رفع مشکلات کارگاه های شناورسازی سیستان و بلوچستان با هدف رونق تولید داخل

  رفع مشکلات کارگاه های شناورسازی سیستان و بلوچستان با هدف رونق تولید داخل

  از آنجا که شناور باید بر اساس استانداردهای تعریف شده تولید شود ، مسئولیت نظارت بر این امر توسط سازمان بنادر و دریانوردی به موسسات رده بندی واگذار شده است تا تولید شناورهای استاندارد داخلی رونق یابد .

  |

  جزئیات طرح تشدید انضباطی تردد کامیون های حمل بار در بندر شهیدرجایی

  جزئیات طرح تشدید انضباطی تردد کامیون های حمل بار در بندر شهیدرجایی

  اگر ضوابط خاص ترافیکی ایجاد شود نتیجه آن افزایش ظرفیت عملیاتی و ارتقا بهره‌وری در محدوده‌ دروازه‌های ورودی ، معابر ، محوطه‌ها ، پارکینگ‌ها و تجهیزات بندری ، یکپارچگی اقدامات و مدیریت واحد در تصمیمات مرتبط با ترافیک درون بندری و نیز ارتقا شاخص‌های لجستیکی بنادر از طریق ...

  |

  نظرات کاربران