در حال بارگذاری ...
 • بهره برداری از آشیانه ماشین آلات راهدارخانه آلوارس سرعین در آینده نزدیک

  با افتتاح این پروژه راهداران پرتلاش در کنار سایر اقدامات مستمر راهداری به اهالی روستا‌های واقع شده در مسیر آلوارس و گردشگران خدمات لازم را ارائه خواهند کرد .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، مدیرکل راهداری استان اردبیل در بازدید از پروژه احداث آشیانه ماشین آلات راهدارخانه آلوارس سرعین گفت : این پروژه آماده بهره برداری است .

  علی رحمتی در بازدید از روند احداث این پروژه با بیان اینکه در جهت تحقق شعار زمستان بیدار و رونق گردشگری راهدارخانه آلوارس سرعین درحال احداث است افزود : ساختمان اداری این پروژه نیز با تلاش راهداران هم اکنون ۲۵ درصد پیشرفت فیزیکی دارد . عملیات احداث راهدارخانه آلوارس در زمینی به مساحت ۲ هزار و ۵۰۰ مترمربع شامل ۲۰۰ مترمربع ساختمان اداری و ۱۸۰ مترمربع آشیانه ماشین آلات از خرداد ۹۷ شروع شده است .

  مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل تحقق شعار زمستان بیدار استاندار اردبیل ، رونق گردشگری و توسعه ورزش‌های زمستانی را از اهداف اصلی اجرای پروژه راهدارخانه آلوارس عنوان کرد و افزود : برای اجرای این پروژه یک میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان اعتبار از محل اعتبارات ملی و استانی در نظر گرفته شده است .

  رئیس کمیته حمل و نقل ستاد اجرائی خدمات سفر استان اردبیل بر تخصیص به موقع اعتبارات استانی برای تکمیل این پروژه تاکید کرد و گفت : با افتتاح این پروژه راهداران پرتلاش در کنار سایر اقدامات مستمر راهداری به اهالی روستا‌های واقع شده در مسیر آلوارس و گردشگران خدمات لازم را ارائه خواهند کرد .

  در این بازدید سرپرست معاونت عمرانی استانداری اردبیل نیز با قدردانی از تلاش های اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل گفت : برای تحقق شعار زمستان بیدار همه دستگاه ها باید تلاش کنند تا شاهد رونق گردشگری در ایام زمستان باشیم .

  فرزاد قلندری بر تکمیل پروژه راهدارخانه آلوارس تاکید کرد و افزود : با تلاش راهداران سخت کوش امسال نیز چون سنوات گذشته شاهد بازگشائی به موقع راه ها خواهیم بود .

  گفتنی است استان اردبیل ۶ هزار و ۳۷۲ کیلومتر راه اصلی ، فرعی ، روستائی و بزرگراه دارد و ۹ راهدارخانه نیز در محورهای مواصلاتی استان فعال است .
  مطالب مرتبط

  برگزاری نشست هم‌‌اندیشی اجرای طرح اتصال سامانه بارنامه برخط به سامانه جامع انبارها

  برگزاری نشست هم‌‌اندیشی اجرای طرح اتصال سامانه بارنامه برخط به سامانه جامع انبارها

  طی ۲ سال اخیر اقدامات خوبی در راه‌اندازی سامانه جامع انبارها صورت گرفته است و در حال حاضر بارنامه به عنوان یک سند مثبته از سوی بازرسان أخذ می‌شود و اگر کالایی در این سامانه درج نشود ، برخورد قانونی صورت می‌گیرد .

  |

  الزام به دریافت بارنامه برای هرگونه جابه‌جایی کالا در جاده‌های کشور

  الزام به دریافت بارنامه برای هرگونه جابه‌جایی کالا در جاده‌های کشور

  مدیران کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای سراسر کشور ،‌ مکلف به پیگیری و اتخاذ تدابیر لازم برای اجرای شایسته این بخشنامه بوده و نتیجه اقدامات انجام شده را به طور مستمر به دفتر حمل و نقل کالا گزارش دهند .

  |

  تفاهم سازمان راهداری و هپکو برای ساخت و تحویل ۳۰۰ دستگاه ماشین‌آلات راهداری و راهسازی

  تفاهم سازمان راهداری و هپکو برای ساخت و تحویل ۳۰۰ دستگاه ماشین‌آلات راهداری و راهسازی

  در شرایط جدید هپکو ، ‌در راستای حمایت از این شرکت ایرانی ما اعلام کردیم که باز با آنها قرارداد تولید ماشین‌آلات منعقد می‌کنیم منوط به اینکه دو کار را انجام دهند ، اول آنکه بهره‌وری را در سیستم خود افزایش دهند ، ضمن آنکه کارآمدی خود را به روز کنند ؛ به هر حال ما در کشور ...

  |

  نظرات کاربران