در حال بارگذاری ...
 • انجام عملیات بهسازی سطوح پروازی باند و اپرون فرودگاه ارومیه در سال آینده

  تا یایان امسال مناقصه طرح زهکشی سطوح پروازی ، جمع آوری آب های سطحی و تکمیل شبکه فاضلاب برگزار می شود .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ،‌ مدیرکل فرودگاه های آذربایجان غربی از برنامه ریزی برای انجام عملیات بهسازی سطوح پروازی باند و اپرون فرودگاه ارومیه در سال آینده خبر داد .

  محمدعلی نائل قراملکی با اعلام این خبر عنوان کرد : اکنون دو طرح مطالعاتی را در فرودگاه ارومیه در دستور کار داریم که شامل بهسازی سطوح پروازی باند و اپرون و زهکشی سطوح پروازی ، جمع آوری آب های سطحی و تکمیل شبکه فاضلاب است .

  مدیرکل فرودگاه های آذربایجان غربی با بیان اینکه اجرای طرح بهسازی سطوح پروازی ، باند و اپرون فرودگاه سال آینده سال آینده محقق می شود ، افزود : تا یایان امسال مناقصه طرح زهکشی سطوح پروازی ، جمع آوری آب های سطحی و تکمیل شبکه فاضلاب برگزار می شود . اخیرا محوطه سازی ترمینال و سطوح پروازی فرودگاه ارومیه انجام شده و سیستم روشنایی باند را نیز تکمیل کرده ایم .
  مطالب مرتبط

  ۸۵ درصد پیشرفت در طرح توسعه فرودگاه خرم آباد

  ۸۵ درصد پیشرفت در طرح توسعه فرودگاه خرم آباد

  اکنون تنها ۵۰ درصد فضای ترمینال فرودگاه استفاده می شود که با برنامه ریزی و اصلاح پارتیشن بندی ها ، طراحی داخلی و جانمایی استاندارد دفاتر و محل های ارایه خدمت ، راهرو و سالن ها شاهد افزایش ظرفیت ترمینال خواهیم بود .

  |

  آغاز مطالعات تعیین موقعیت و ساخت فرودگاه جدید مشهد با ظرفیت ۵۰ میلیون مسافر

  آغاز مطالعات تعیین موقعیت و ساخت فرودگاه جدید مشهد با ظرفیت ۵۰ میلیون مسافر

  نگاه مقام عالی وزارت راه و شهرسازی و استاندار محترم خراسان رضوی به فرودگاه مشهد یک نگاه بلند مدت است و بر ساخت فرودگاه جدید بین المللی با ظرفیت ۵۰ میلیون مسافر تاکید می شود . ساخت فرودگاه جدید مشهد می تواند برنامه میان مدت شرکت باشد و با تعهدی که به وزیر راه و شهرسازی و استاندار ...

  |

  آمادگی بخش‌ خصوصی برای ایجاد شهر فرودگاهی در مشهد

  آمادگی بخش‌ خصوصی برای ایجاد شهر فرودگاهی در مشهد

  ظرفیت فرودگاه مشهد بر اساس محاسبات استانداردی که در این خصوص وجود دارد حدود ۶ میلیون مسافر است در حالی که عملکرد این فرودگاه حدود ۱۰ میلیون مسافر در سال است بنابراین همین فرودگاه در چند سال آینده نیاز به توسعه دارد .

  |

  نظرات کاربران