در حال بارگذاری ...
 • بهسازی روکش ۲۲۰ کیلومتر از راه‌های خراسان جنوبی طی ۷ ماهه امسال

  این ۲۲۰ کیلومتر روکش آسفالت شامل اجرای ۱۰۷ کیلومتر روکش آسفالت گرم ، ۴۲ کیلومتر ماسه آسفالت گرم ، ۶ کیلومتر ماسه آسفالت سرد نازک و ۲۵ کیلومتر اجرای عملیات روکش حفاظتی میکروسرفیسینگ و ۴۰ کیلومتر اجرای عملیات فوکسیل است .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ،‌ مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان جنوبی از بهسازی روکش ۲۲۰ کیلومتر از راه‌های استان در ۷ ماهه امسال خبر داد .

  جعفر شهامت در این رابطه گفت : برای ارتقاء ایمنی محورهای مواصلاتی استان و رفاه حال مسافران و جلوگیری از تخریب راه‌ها ، در هفت ماه گذشته ۲۲۰ کیلومتر از محورهای حوزه استحفاظی خراسان جنوبی شامل بزرگراه ، راه‌های اصلی و فرعی  روکش آسفالت و فوگسیل شده است . این ۲۲۰ کیلومتر روکش آسفالت شامل اجرای ۱۰۷ کیلومتر روکش آسفالت گرم ، ۴۲ کیلومتر ماسه آسفالت گرم ، ۶ کیلومتر ماسه آسفالت سرد نازک و ۲۵ کیلومتر اجرای عملیات روکش حفاظتی میکروسرفیسینگ و ۴۰ کیلومتر اجرای عملیات فوکسیل است .

  وی عنوان کرد : علاوه بر اقدامات فوق ، ۳.۵ کیلومتر عملیات درزگیری ، ۱۹۸هزار مترمربع لکه گیری هندسی و۶۰۰ متر تعریض محور با صرف حدود ۴۵ میلیارد تومان، عملیاتی است که همزمان با اجرای ۲۲۰ کیلومتر روکش آسفالت و فوگسیل راههای استان انجام شد .

  مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان خاطرنشان کرد : خراسان جنوبی بیش از ۱۱ هزار کیلومتر جاده بین‌شهری و روستایی آسفالته دارد که چنانچه عمر مفید روسازی آسفالت راه‌ها در وضعیت موجود ۱۰ سال لحاظ گردد ، همه ساله نیازمند انجام روش‌های حفاظتی یا روکش آسفالت ، بر روی ۱۰۰۰ کیلومتر از راه‌های استان با اعتبار مورد نیاز ۲۰۰ میلیارد تومان خواهیم بود .
  مطالب مرتبط

  برگزاری نشست هم اندیشی در پایانه حمل و نقل کالای استان تهران

  برگزاری نشست هم اندیشی در پایانه حمل و نقل کالای استان تهران

  با پیگیری های صورت گرفته وضعیت بهداشتی و نظافت ، فضای سبز و خوابگاه رانندگان نسبت به قبل بسیار بهبود یافته است و امید است با تلاش همه جانبه مسئولین زحمتکش این مجموعه شاهد افزایش رضایتمندی کاربران باشیم .

  |

  ممنوعیت تردد وانت بارهای حامل بار بدون بارنامه در جاده های بین شهری همدان

  ممنوعیت تردد وانت بارهای حامل بار بدون بارنامه در جاده های بین شهری همدان

  لازمه صدور بارنامه برای رانندگان و ناوگان حمل و نقل عمومی داشتن صلاحیت های فردی راننده و ناوگان است که در این خصوص رانندگان قبلا باید نسبت به دریافت کارت هوشمند راننده و ناوگان اقدام کرده باشند .

  |

  لزوم توسعه بزرگراه های استان خراسان شمالی

  لزوم توسعه بزرگراه های استان خراسان شمالی

  در بارندگی های بهار امسال ، بخشی از جاده های روستایی و محورهای فرعی استان دچار خسارت شد و در این زمینه ، در نشست هایی که برگزار شد ، تلاش به عمل آمده است تا منابع مورد نیاز برای بازسازی این محورها تامین شود .

  |

  نظرات کاربران