در حال بارگذاری ...
 • اجرای مرحله دوم روکش آسفالت محور دامغان - معلمان

  این پروژه در قالب قرارداد منعقده با اعتباری بالغ بر ۲۵ میلیارد ریال در دو مرحله اجرا گردید که در مرحله اول ۱۰ کیلومتر از محور مذکور روکش آسفالت شده است .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ،‌ رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان دامغان از اجرای مرحله دوم روکش آسفالت محور دامغان به معلمان خبر داد .

  حسین ابوطالبی اظهار داشت : در راستای افزایش ارتقاء ایمنی محورهای مواصلاتی شهرستان دامغان و به منظور رفاه حال کاربران جاده‌ای مرحله دوم اجرای روکش آسفالت محور دامغان - معلمان حوالی گردنه  رشم به طول ۶ کیلومتر انجام شد .

  وی در ادامه با اشاره به اینکه یکی از شرایط مهم برای تامین ایمنی حمل و نقل در راه ها کیفیت اجرای عملیات راهداری و تجهیز و نصب علائم ایمنی مناسب در جاده هاست گفت : این پروژه در قالب قرارداد منعقده با اعتباری بالغ بر ۲۵ میلیارد ریال در دو مرحله  اجرا گردید که در مرحله اول ۱۰ کیلومتر از محور مذکور روکش آسفالت شده است .

  ابوطالبی در پایان گفت : شهرستان دامغان دارای بیش از ۴۸۵ کیلومتر بزرگراه ، راه اصلی و فرعی و ۴۳۷ کیلومتر راه روستایی است که به تناسب اعتبارات تخصیصی با لحاظ نمودن شرایط و اولویت‌بندی انجام شده عملیات روکش آسفالت محورهادر آن انجام می گیرد .
  مطالب مرتبط

  برگزاری نشست هم اندیشی در پایانه حمل و نقل کالای استان تهران

  برگزاری نشست هم اندیشی در پایانه حمل و نقل کالای استان تهران

  با پیگیری های صورت گرفته وضعیت بهداشتی و نظافت ، فضای سبز و خوابگاه رانندگان نسبت به قبل بسیار بهبود یافته است و امید است با تلاش همه جانبه مسئولین زحمتکش این مجموعه شاهد افزایش رضایتمندی کاربران باشیم .

  |

  اجرای عملیات بهسازی و آسفالت راه روستایی نمکدره در شهرستان رامسر

  اجرای عملیات بهسازی و آسفالت راه روستایی نمکدره در شهرستان رامسر

  بهسازی و آسفالت راه روستایی نمکدره محور جنت رودبار شهرستان رامسر به طول ۲/۵ کیلومتر زیرسازی و آسفالت خواهد شد که مردم شریف منطقه پس از سالیان متمادی از مواهب جاده ایمن و آسفالته بهره مند خواهند شد .

  |

  ممنوعیت تردد وانت بارهای حامل بار بدون بارنامه در جاده های بین شهری همدان

  ممنوعیت تردد وانت بارهای حامل بار بدون بارنامه در جاده های بین شهری همدان

  لازمه صدور بارنامه برای رانندگان و ناوگان حمل و نقل عمومی داشتن صلاحیت های فردی راننده و ناوگان است که در این خصوص رانندگان قبلا باید نسبت به دریافت کارت هوشمند راننده و ناوگان اقدام کرده باشند .

  |

  نظرات کاربران