در حال بارگذاری ...
 • ۷۵ درصد پیشرفت فیزیکی در عملیات تعریض آزادراه تهران – کرج

  با تعریض این محدوده و افزایش عرض آزادراه از ۳ لاین به ۵ لاین شاهد روان سازی ترافیک خواهیم بود .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، عملیات تعریض لاین شمالی آزادراه تهران – کرج (محدوده گرمدره) با پیشرفت فیزیکی ۷۵ درصدی در حال انجام است .

  گودرز محمودی مدیر این اداره کل گفت : پروژه تعریض آزادراه تهران – کرج در محدوده گرمدره که لاین جنوبی آن به طول ۱/۵ کیلومتر در ابتدای امسال زیر بار ترافیکی رفته بود با پیشرفت فیزیکی ۷۵ درصدی به طول ۱/۵ کیلومتر در لاین شمالی در حال انجام است .

  محمودی با بیان اینکه در حال حاضر این پروژه در مرحله بتن ریزی است و پس از تکمیل ، آسفالت می شود ، افزود : با تعریض این محدوده و افزایش عرض آزادراه از ۳ لاین به ۵ لاین شاهد روان سازی ترافیک خواهیم بود .

  مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان البرز در ادامه به دیگر طرح های تعریض در دست اجرای این اداره کل در آزادراه تهران - کرج - قزوین اشاره کرد و افزود : عملیات خاک برداری و خاک ریزی پروژه تعریض لاین شمالی آزادراه کرج – قزوین محدوده پل فردیس تا خروجی مهرویلا نیز به طول ۴ کیلومتر به پایان رسیده است و این پروژه بیش از ۴۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشته و ادامه آن در حال انجام است .
  مطالب مرتبط

  برگزاری نشست هم اندیشی در پایانه حمل و نقل کالای استان تهران

  برگزاری نشست هم اندیشی در پایانه حمل و نقل کالای استان تهران

  با پیگیری های صورت گرفته وضعیت بهداشتی و نظافت ، فضای سبز و خوابگاه رانندگان نسبت به قبل بسیار بهبود یافته است و امید است با تلاش همه جانبه مسئولین زحمتکش این مجموعه شاهد افزایش رضایتمندی کاربران باشیم .

  |

  ممنوعیت تردد وانت بارهای حامل بار بدون بارنامه در جاده های بین شهری همدان

  ممنوعیت تردد وانت بارهای حامل بار بدون بارنامه در جاده های بین شهری همدان

  لازمه صدور بارنامه برای رانندگان و ناوگان حمل و نقل عمومی داشتن صلاحیت های فردی راننده و ناوگان است که در این خصوص رانندگان قبلا باید نسبت به دریافت کارت هوشمند راننده و ناوگان اقدام کرده باشند .

  |

  لزوم توسعه بزرگراه های استان خراسان شمالی

  لزوم توسعه بزرگراه های استان خراسان شمالی

  در بارندگی های بهار امسال ، بخشی از جاده های روستایی و محورهای فرعی استان دچار خسارت شد و در این زمینه ، در نشست هایی که برگزار شد ، تلاش به عمل آمده است تا منابع مورد نیاز برای بازسازی این محورها تامین شود .

  |

  نظرات کاربران