در حال بارگذاری ...
 • روکش آسفالت ۴۷ کیلومتر از محورهای مواصلاتی اردبیل طی ۷ ماه گذشته

  در مدت یاد شده ۲۷۲ کیلومتر تسطیح حریم راه و بیش از ۶۸ هزار مترطول درزگیری راه های آسفالته نیز صورت گرفته است .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، معاون راهداری استان اردبیل گفت : ۴۷ کیلومتر از محورهای مواصلاتی استان در ۷ ماه گذشته روکش آسفالت شده است .

  علی صبحی در بازدید از محورهای مواصلاتی شهرستان کوثر با بیان اینکه اجرای این مهم از محل اعتبارات ملی و استانی انجام شده از فرمانداران شهرستان ها خواست با تخصیص اعتبارات لازم راهداران را در خدمت رسانی هرچه شایسته به مردم عزیز یاری کنند . علاوه بر روکش آسفالت اقدامات مستمر راهداران برای حفاظت و نگهداری از راهها انجام می شود که در همین راستا ۸۲ هزارو ۸۰۰ مترمربع لکه گیری و رفع چاله ها در محورهای مواصلاتی استان اردبیل نیز انجام شده است .

  معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل با اشاره به اقدامات راهداران در جهت ارتقای ایمنی جاده ها تصریح کرد : در مدت یاد شده ۲۷۲ کیلومتر تسطیح حریم راه و بیش از ۶۸ هزار مترطول درزگیری راه های آسفالته نیز صورت گرفته است .

  صبحی اصلاح و بازسازی ۱۶۷ کیلومتر کانال های طرفین راه ، زهکشی و دریواسیون ۲ هزار مترمکعب پل های بزرگ ، تنقیه و لایروبی ۹۶ دستگاه پل و ابنیه فنی را از دیگر اقدامات راهداران پرتلاش دیار سبلان در جهت افزایش ایمنی محورها عنوان کرد .
  مطالب مرتبط

  برگزاری نشست هم اندیشی در پایانه حمل و نقل کالای استان تهران

  برگزاری نشست هم اندیشی در پایانه حمل و نقل کالای استان تهران

  با پیگیری های صورت گرفته وضعیت بهداشتی و نظافت ، فضای سبز و خوابگاه رانندگان نسبت به قبل بسیار بهبود یافته است و امید است با تلاش همه جانبه مسئولین زحمتکش این مجموعه شاهد افزایش رضایتمندی کاربران باشیم .

  |

  ممنوعیت تردد وانت بارهای حامل بار بدون بارنامه در جاده های بین شهری همدان

  ممنوعیت تردد وانت بارهای حامل بار بدون بارنامه در جاده های بین شهری همدان

  لازمه صدور بارنامه برای رانندگان و ناوگان حمل و نقل عمومی داشتن صلاحیت های فردی راننده و ناوگان است که در این خصوص رانندگان قبلا باید نسبت به دریافت کارت هوشمند راننده و ناوگان اقدام کرده باشند .

  |

  لزوم توسعه بزرگراه های استان خراسان شمالی

  لزوم توسعه بزرگراه های استان خراسان شمالی

  در بارندگی های بهار امسال ، بخشی از جاده های روستایی و محورهای فرعی استان دچار خسارت شد و در این زمینه ، در نشست هایی که برگزار شد ، تلاش به عمل آمده است تا منابع مورد نیاز برای بازسازی این محورها تامین شود .

  |

  نظرات کاربران