در حال بارگذاری ...
 • تشریح آخرین وضعیت محور‌های مسدود شده بر اثر زلزله استان آذربایجان شرقی

  در ساعت‌های اولیه وقوع این زلزله ریزش کوهی در محور‌های بستان آباد ، میانه ، میانه به زنجان و سرچم به ترتیب به طول ۳۰ کیلومتر و ۱۸ کیلومتر و روستاهای شهرستان میانه و سراب رخ داد که باعث مسدود شدن برخی از محور‌ها به روستا‌های آذربایجان شرقی شد .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای آذربایجان شرقی گفت : در پی وقوع زلزله در آذربایجان شرقی تمام محورهای مواصلاتی این استان پاکسازی و هیچ مسیری در این استان مسدود نیست .

  اروجعلی علیزاده ضمن عرض تسلیت به خانواده جان باختگان و طلب شفای عاجل مصدومان  زلزله اخیر با اعلام این مطلب گفت : بر اثر وقوع زلزله ، ریزش کوهی در محور میانه - بستان آباد رخ داده بود که با همکاری اکیپ های راهداری این محور به صورت کامل پاکسازی شده است .

  وی در خصوص آخرین وضعیت محور‌های مسدود شده بر اثر زلزله استان آذربایجان شرقی گفت : در ساعت‌های اولیه وقوع این زلزله ریزش کوهی در محور‌های بستان آباد ، میانه ، میانه به زنجان و سرچم به ترتیب به طول ۳۰ کیلومتر و ۱۸ کیلومتر و روستاهای شهرستان میانه و سراب رخ داد که باعث مسدود شدن برخی از محور‌ها به روستا‌های آذربایجان شرقی شد .

  وی افزود : بلافاصله بعد از ریزش تیم های راهداری به محل وقوع حادثه اعزام و در اولین فرصت تمام محور‌ها پاکسازی شد . برخی از مسیر‌های مربوط به روستا‌های محل وقوع زلزله ریزش داشت که با تلاش عوامل راهداری ریزش برداری صورت گرفت .

  مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان خاطرنشان کرد : هیچ یک از مسیر‌ها اکنون مسدود نیست هم اکنون تمامی تیم‌های عوامل راهداری در آذربایجان در آماده باش کامل هستند و در صورت نیاز به سرعت به محل اعزام می‌شوند .
  مطالب مرتبط

  ممنوعیت ترانزیت سوخت از ایران تا پایان امسال با هدف جلوگیری از قاچاق سوخت

  ممنوعیت ترانزیت سوخت از ایران تا پایان امسال با هدف جلوگیری از قاچاق سوخت

  به نظر می‌رسد اگر پروژه‌هایی مانند خط آهن چابهار - زاهدان - سرخس ، راه آهن بندر شهیدرجایی - آستارا (قطعه رشت - آستارا) ، آزادراه بندر امام خمینی (ره) - پایانه مرزی بازرگان ، خط آهن خواف - هرات ، راه آهن شلمچه - بصره - بندر لاذقیه (سوریه) و چند پروژه بزرگراهی دیگر هر چه سریع‌تر تکمیل ...

  |

  صدور مجوز برگزاری مناقصه برای بهسازی محور دهدز - ایذه - سد کارون ٤

  صدور مجوز برگزاری مناقصه برای بهسازی محور دهدز - ایذه - سد کارون ٤

  با از سرگیری عملیات اجرایی پروژه بهسازی محور ایذه به سمت دهدز ، این اداره کل درصدد اضافه کردن اکیپ اجرایی دوم در قالب این پروژه است که با تدابیر اتخاذ شده این مهم نیز محقق خواهد شد تا فرآیند اجرای پروژه شتاب بیشتری به خود گیرد .

  |

  بیش از ۹۶۰ میلیون دلار مصرف سوخت مازاد یکی از خسارت‌‌های ناوگان فرسوده کامیونی

  بیش از ۹۶۰ میلیون دلار مصرف سوخت مازاد یکی از خسارت‌‌های ناوگان فرسوده کامیونی

  وقتی ناوگان استانداردهای لازم را داشته باشد و وارد مرحله فرسودگی نشده باشد ، در ارتقاء افزایش ایمنی جاده‌ای ، کاهش مصرف سوخت ، بهبود شاخص‌های محیط زیست و افزایش توان عملکردی ناوگان حمل و نقل داخلی و بین‌المللی مؤثر است ، ضمن آنکه افزایش بهره‌وری را به دنبال دارد .

  |

  نظرات کاربران