در حال بارگذاری ...
 • تشریح آخرین وضعیت محور‌های مسدود شده بر اثر زلزله استان آذربایجان شرقی

  در ساعت‌های اولیه وقوع این زلزله ریزش کوهی در محور‌های بستان آباد ، میانه ، میانه به زنجان و سرچم به ترتیب به طول ۳۰ کیلومتر و ۱۸ کیلومتر و روستاهای شهرستان میانه و سراب رخ داد که باعث مسدود شدن برخی از محور‌ها به روستا‌های آذربایجان شرقی شد .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای آذربایجان شرقی گفت : در پی وقوع زلزله در آذربایجان شرقی تمام محورهای مواصلاتی این استان پاکسازی و هیچ مسیری در این استان مسدود نیست .

  اروجعلی علیزاده ضمن عرض تسلیت به خانواده جان باختگان و طلب شفای عاجل مصدومان  زلزله اخیر با اعلام این مطلب گفت : بر اثر وقوع زلزله ، ریزش کوهی در محور میانه - بستان آباد رخ داده بود که با همکاری اکیپ های راهداری این محور به صورت کامل پاکسازی شده است .

  وی در خصوص آخرین وضعیت محور‌های مسدود شده بر اثر زلزله استان آذربایجان شرقی گفت : در ساعت‌های اولیه وقوع این زلزله ریزش کوهی در محور‌های بستان آباد ، میانه ، میانه به زنجان و سرچم به ترتیب به طول ۳۰ کیلومتر و ۱۸ کیلومتر و روستاهای شهرستان میانه و سراب رخ داد که باعث مسدود شدن برخی از محور‌ها به روستا‌های آذربایجان شرقی شد .

  وی افزود : بلافاصله بعد از ریزش تیم های راهداری به محل وقوع حادثه اعزام و در اولین فرصت تمام محور‌ها پاکسازی شد . برخی از مسیر‌های مربوط به روستا‌های محل وقوع زلزله ریزش داشت که با تلاش عوامل راهداری ریزش برداری صورت گرفت .

  مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان خاطرنشان کرد : هیچ یک از مسیر‌ها اکنون مسدود نیست هم اکنون تمامی تیم‌های عوامل راهداری در آذربایجان در آماده باش کامل هستند و در صورت نیاز به سرعت به محل اعزام می‌شوند .
  مطالب مرتبط

  لزوم توسعه بزرگراه های استان خراسان شمالی

  لزوم توسعه بزرگراه های استان خراسان شمالی

  در بارندگی های بهار امسال ، بخشی از جاده های روستایی و محورهای فرعی استان دچار خسارت شد و در این زمینه ، در نشست هایی که برگزار شد ، تلاش به عمل آمده است تا منابع مورد نیاز برای بازسازی این محورها تامین شود .

  |

  الزام به دریافت بارنامه برای هرگونه جابه‌جایی کالا در جاده‌های کشور

  الزام به دریافت بارنامه برای هرگونه جابه‌جایی کالا در جاده‌های کشور

  مدیران کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای سراسر کشور ،‌ مکلف به پیگیری و اتخاذ تدابیر لازم برای اجرای شایسته این بخشنامه بوده و نتیجه اقدامات انجام شده را به طور مستمر به دفتر حمل و نقل کالا گزارش دهند .

  |

  تفاهم سازمان راهداری و هپکو برای ساخت و تحویل ۳۰۰ دستگاه ماشین‌آلات راهداری و راهسازی

  تفاهم سازمان راهداری و هپکو برای ساخت و تحویل ۳۰۰ دستگاه ماشین‌آلات راهداری و راهسازی

  در شرایط جدید هپکو ، ‌در راستای حمایت از این شرکت ایرانی ما اعلام کردیم که باز با آنها قرارداد تولید ماشین‌آلات منعقد می‌کنیم منوط به اینکه دو کار را انجام دهند ، اول آنکه بهره‌وری را در سیستم خود افزایش دهند ، ضمن آنکه کارآمدی خود را به روز کنند ؛ به هر حال ما در کشور ...

  |

  نظرات کاربران