در حال بارگذاری ...
 • اجرای طرح های ایمن سازی در محورهای مواصلاتی گلپایگان و خوانسار

  جاده‌ها با مشخصات و ظرفیت تردد طراحی می‌شود که برای رفع اشباع جاده‌ها باید موانع ترافیکی برطرف شود. بنابراین با همکاری استان و نماینده شهرستان در جهت بهبود و کیفیت و بالابردن ایمنی راه‌های مواصلاتی اقدام می شود .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، ​معاون وزیر راه و شهرسازی و رییس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای در سفر یک روزه خود به استان اصفهان از پروژه ها و طرح های ایمن سازی در دست اجرا در محور های مواصلاتی شهرستان گلپایگان و خوانسار بازدید کرد .

  عبدالهاشم حسن‌نیا رییس این سازمان در بازدید از راه‌های مواصلاتی شهرستان گلپایگان ، اظهار کرد : گلپایگان در کریدور غرب به مرکز کشور و بخشی از شهرهای شمال به جنوب قرار دارد به طوری که بیشترین ترددها به سمت اصفهان نیز در این مسیر صورت می‌گیرد .

  حسن نیا با تاکید بر اهتمام و توجه جدی به مقوله ارتقا ایمنی راه ها و محورهای شهرستان های گلپایگان و خوانسار افزود : در راستای ارتقای ایمنی در راه‌های مواصلاتی این شهرستان ها ، پروژه های آسفالت ، روکش آسفالت ، اصلاح هندسی ، رفع موانع ترافیکی ، ترمیم و اصلاح نقاط پرحادثه ، احداث پل‌های زیرگذر در مسیر دو شهر ، ساماندهی جاده‌ها و تجهیز روشنایی معابر و راه‌های پرتردد با هماهنگی‌ استان و با استفاده از منابع مالی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای در دستور کار قرار می‌گیرد .

  وی گفت : جاده‌ها با مشخصات و ظرفیت تردد طراحی می‌شود که برای رفع اشباع جاده‌ها باید موانع ترافیکی برطرف شود . بنابراین با همکاری استان و نماینده شهرستان در جهت بهبود و کیفیت و بالابردن ایمنی راه‌های مواصلاتی اقدام می شود .

  رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای در ادامه سفر خود به استان اصفهان به همراه مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان و نماینده شهرستان در مجلس از محورهای مواصلاتی و پرتردد شامل محور دُر - تیکن ، کوچری ، وانشان ، جاده‌های مواصلاتی دو شهر گوگد و گلشهر بازدید کرد.

  گفتنی است حسن نیا همچنین از روند اصلاح محور مواصلاتی ویست - خوانسار ، تونل خوانسار- بوئین میاندشت و روشنایی محدوده پل ساسان بازدید کردو از نزدیک در جریان پیشرفت فیزیکی و اجرایی پروژه های در دست اقدام قرار گرفت .
  مطالب مرتبط

  مشارکت سازمانی اصل مهم در اجرای موفق برنامه‌های جابجایی زائران اربعین در سال جاری بود

  مشارکت سازمانی اصل مهم در اجرای موفق برنامه‌های جابجایی زائران اربعین در سال جاری بود

  داشتن اطلاعات و آمار دقیق از وضعیت موجود ، می‌تواند یاری گر این بخش در واکنش به موقع و سریع در مواقع ایجاد بحران و انجام به موقع برای بازگشایی محورهای مواصلاتی باشد که در این راستا دریافت اطلاعات هواشناسی کوتاه‌مدت و اطلاع‌رسانی به فعالان حوزه راهداری در سراسر کشور و همچنین ...

  |

  نظرات کاربران