در حال بارگذاری ...
 • برقراری مجدد پرواز سهند - تهران و بالعکس از ۱۰ آذرماه

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، رئیس فرودگاه سهند از برقراری مجدد پروازهای سهند - تهران و بالعکس از فرودگاه سهند خبر داد .

  محمد حاجی پور گفت : این پروازها از ۱۰ آذرماه توسط شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران (هما) در مسیر سهند - تهران و بالعکس ، روزهای یکشنبه و چهارشنبه هر هفته انجام خواهد پذیرفت . در پی رایزنی ها و هماهنگی های انجام گرفته و با عنایت به نیاز فرودگاه سهند به برقراری مجدد پروازها در این مسیر ، اقدام شده است .

  حاجی پور رئیس فرودگاه سهند اظهار داشت : پرواز تهران - سهند به شماره پرواز ۳۳۸۵ روزهای یکشنبه هر هفته ساعت ۶ صبح و پرواز سهند – تهران به شماره پرواز ۳۳۸۴ ساعت ۰۸:۱۵ صبح همان روز با هواپیمای ATR انجام خواهد شد .

  همچنین پرواز تهران - سهند به شماره پرواز ۳۳۸۵ روزهای چهارشنبه هر هفته ساعت ۰۹:۲۰ صبح و پرواز سهند – تهران به شماره پرواز ۳۳۸۴ ساعت ۱۱:۳۰ همان روز با هواپیمای ATR انجام خواهد شد .
  مطالب مرتبط

  آمادگی شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) برای افزایش پروازها از ترمینال گالری سلام

  آمادگی شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) برای افزایش پروازها از ترمینال گالری سلام

  با بهره برداری از ترمینال گالری سلام و انتقال بخشی از پروازهای ترمینال شماره یک به این ترمینال ؛ ظرفیتی جدید در ترمینال یک ایجاد شد که تصمیم گرفتیم از آن برای برقراری پروازهای داخلی و تکمیل شبکه پروازی فرودگاه استفاده کنیم .

  |

  تشریح موضوع رسیدن به سود عملیاتی در شرکت هما

  تشریح موضوع رسیدن به سود عملیاتی در شرکت هما

  این عدد در سال گذشته به میزان ۲۲۶ میلیارد تومان منفی بود . این مهم به علت عواملی چون ایجاد نقاط پروازی جدید (شش مسیر) ، استفاده بهینه از ناوگان موجود و مدیریت هزینه ها محقق شده است .

  |

  نظرات کاربران