در حال بارگذاری ...
 • ارائه تخفیف برای سفر با قطار مسافری در هفته وحدت توسط شرکت رجا

  اعمال این تخفیفات بدون نیاز به هیچ گونه مراحل اداری در فرآیند خرید بلیت ، به صورت خودکار و بدون محدودیت مسیر انجام می‌شود .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، شرکت رجا به مناسبت گرامیداشت ولادت با سعادت پیامبر اکرم (ص) و امام صادق (ع) ، تسهیلات سفر با قطارهای این شرکت را به صورت تخفیف ۳۰ درصد با عنوان طرح "میلاد" ارائه می‌کند .

  معاون اجرایی شرکت حمل و نقل ریلی رجا با اعلام اینکه این تسهیلات برای بازه حرکت و فروش ۱۹ لغایت ۲۴ آبان ماه سال جاری - مصادف با هفته وحدت - است گفت : در قالب طرح مذکور ، به مسافران با نام مبارک "محمد" ، "صادق" و "محمد صادق" که در بازه زمانی حرکت و فروش مذکور از طریق کانال‌های فروش رجا بلیت خریداری کنند ، ۳۰ درصد تخفیف اعطا می‌شود .

  رضا عصاری افزود : اعمال این تخفیفات بدون نیاز به هیچ گونه مراحل اداری در فرآیند خرید بلیت ، به صورت خودکار و  بدون محدودیت مسیر انجام می‌شود .

  وی با تأکید بر نام‌های اشاره شده اظهار داشت : سایر نام‌ها با ترکیب محمد یا صادق مانند : محمد مهدی ، امیر محمد و ... مشمول این طرح نمی‌شوند .

  معاون اجرایی شرکت رجا کانال‌ها فروش این شرکت را شامل : سایت رجا ، فروش تلفنی ۱۵۳۹ و نمایندگی‌های مجاز فروش بلیت در سراسر کشور ذکر کرد و گفت : هموطنان برای آگاهی بیشتر در خصوص مراکز و نمایندگی‌های مجاز فروش ، ساعت و برنامه حرکت قطارها و ... علاوه بر مراجعه به سایت این شرکت به نشانی www.raja.ir می‌توانند از اقص نقاط کشور و به صورت شبانه‌روزی با سامانه ارتباط با مشتریان رجا از طریق تلفن ۱۱۵۳۹ تماس حاصل کنند .
  مطالب مرتبط

  شرکت رجا هنوز آمادگی کامل برای ورود به بورس را ندارد‌‌

  شرکت رجا هنوز آمادگی کامل برای ورود به بورس را ندارد‌‌

  بورس استانداردهای خود را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ دارد و شرکت‌های زیان‌ده قادر نیستند وارد بورس شوند البته شرکت‌های حوزه ریلی ، غیر از ‌مسافری‌‌ها زیانده نیستند . بخشی از شرکت‌های ریلی سودآور هستند ، اینها امکان ورود به بورس را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ دارند و ما در حال ایجاد مشوق‌های ...

  |

  افزایش سرمایه ۲۷۰۰ میلیارد تومانی رجا در راه است

  افزایش سرمایه ۲۷۰۰ میلیارد تومانی رجا در راه است

  خوشبختانه با حمایت‌های مدیران محترم در سازمان تأمین اجتماعی و هگتا که به رجا به عنوان یک مجموعه ملی نگاه می‌کنند ، سرمایه اسمی رجا از ۱۳۵ میلیارد تومان در سال ۱۳۹۵ به ۲۷۰۰ میلیارد تومان در شرایط حاضر افزایش پیدا کرده که کار تشریفاتی آن برای ثبت در دست پیگیری است .

  |

  نظرات کاربران