در حال بارگذاری ...
 • ارائه تخفیف برای سفر با قطار مسافری در هفته وحدت توسط شرکت رجا

  اعمال این تخفیفات بدون نیاز به هیچ گونه مراحل اداری در فرآیند خرید بلیت ، به صورت خودکار و بدون محدودیت مسیر انجام می‌شود .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، شرکت رجا به مناسبت گرامیداشت ولادت با سعادت پیامبر اکرم (ص) و امام صادق (ع) ، تسهیلات سفر با قطارهای این شرکت را به صورت تخفیف ۳۰ درصد با عنوان طرح "میلاد" ارائه می‌کند .

  معاون اجرایی شرکت حمل و نقل ریلی رجا با اعلام اینکه این تسهیلات برای بازه حرکت و فروش ۱۹ لغایت ۲۴ آبان ماه سال جاری - مصادف با هفته وحدت - است گفت : در قالب طرح مذکور ، به مسافران با نام مبارک "محمد" ، "صادق" و "محمد صادق" که در بازه زمانی حرکت و فروش مذکور از طریق کانال‌های فروش رجا بلیت خریداری کنند ، ۳۰ درصد تخفیف اعطا می‌شود .

  رضا عصاری افزود : اعمال این تخفیفات بدون نیاز به هیچ گونه مراحل اداری در فرآیند خرید بلیت ، به صورت خودکار و  بدون محدودیت مسیر انجام می‌شود .

  وی با تأکید بر نام‌های اشاره شده اظهار داشت : سایر نام‌ها با ترکیب محمد یا صادق مانند : محمد مهدی ، امیر محمد و ... مشمول این طرح نمی‌شوند .

  معاون اجرایی شرکت رجا کانال‌ها فروش این شرکت را شامل : سایت رجا ، فروش تلفنی ۱۵۳۹ و نمایندگی‌های مجاز فروش بلیت در سراسر کشور ذکر کرد و گفت : هموطنان برای آگاهی بیشتر در خصوص مراکز و نمایندگی‌های مجاز فروش ، ساعت و برنامه حرکت قطارها و ... علاوه بر مراجعه به سایت این شرکت به نشانی www.raja.ir می‌توانند از اقص نقاط کشور و به صورت شبانه‌روزی با سامانه ارتباط با مشتریان رجا از طریق تلفن ۱۱۵۳۹ تماس حاصل کنند .
  مطالب مرتبط

  آغاز جابجایی زائران اربعین حسینی توسط ۳۸ قطار برنامه‌ای شرکت رجا

  آغاز جابجایی زائران اربعین حسینی توسط ۳۸ قطار برنامه‌ای شرکت رجا

  آنچه که مسلم بوده این است که در بحث اربعین به خاطر اعتقاداتی که در شبکه ریلی اعم از مدیران و کارگران کلیه شرکت‌ها و راه‌آهن وجود دارد ، تمام شبکه ریلی بسیار جدی تلاش می‌کنند و شبانه‌روزی در حال کار هستند تا در این مقطع زمانی خدمت به بهترین شکل انجام شود .

  |

  راه اندازی قطار گردشگری برنامه ای گیلان در تاریخ ۴ مهر ماه

  راه اندازی قطار گردشگری برنامه ای گیلان در تاریخ ۴ مهر ماه

  پذیرایی صبحانه ، میوه ، ناهار ، چای و نسکافه ، دمنوش ، شام ، آب معدنی ، بیمه مسافرتی و تور لیدر از جمله خدماتی است که به گردشگران این قطار ارائه میشود و قیمت بسته کامل آن برای هر نفر بزرگسال ۲ میلیون و ۲۵۰ هزار ریال و برای خردسالان (۲ تا ۱۲ سال) ۲ میلیون و ۵۰ هزار ریال است .

  |

  نظرات کاربران