در حال بارگذاری ...
 • بهره‌برداری از ۱۲ کیلومتر راه آسفالته روستایی در استان همدان طی سال جاری

  وضعیت برخورداری استان همدان از راه های آسفالته روستایی از میانگین کشوری بالاتر است .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ،‌ معاون مهندسی و ساخت اداره کل راه و شهرسازی استان همدان از بهره‌برداری ۱۲ کیلومتر راه آسفالته روستایی در امسال خبر داد .

  حبیب نادیان رفیع در خصوص ساخت و توسعه راه های روستایی استان گفت : هم اکنون در استان ۳ هزار و ۳۶۹ کیلومتر راه روستایی وجود دارد که ۲ هزار و ۷۲۰ کیلومتر از این راه آسفالت شده است .

  وی با بیان اینکه ۸۴ کیلومتر راه روستایی در استان در دست ساخت است افزود : امسال ۱۲ کیلومتر از این راه به بهره برداری می رسد .

  معاون مهندسی و ساخت اداره کل راه و شهرسازی استان همدان ادامه داد : وضعیت برخورداری استان همدان از راه های آسفالته روستایی از میانگین کشوری بالاتر است .

  نادیان رفیع ادامه داد : کمتر روستایی بالای ۵۰ خانوار در استان است که راه آسفالته روستایی نداشته باشد و معدود روستایی بالای ۲۰ خانوار در همدان وجود دارد که راه آسفالته نداشته باشد . از جمله مهمترین راه های روستایی در دست ساخت و ارتقا راه روستایی چشین – ابرو در همدان ، باند رفت و برگشت حیدره - امامزاده محسن و راه روستایی نهاوند - گیان است .

  وی با اشاره به اینکه امسال راه روستایی شیخ جراح به مسجدین در شهرستان کبودراهنگ به طول ۶ کیلومتر آسفالت شده است اظهار کرد : ساخت راه روستایی ناصرآباد به زین آباد در شهرستان کبودراهنگ در دست اجراست و یک کیلومتر از راه روستایی دره راست در شهرستان ملایر نیز آسفالت شده است .

  نادیان رفیع در پایان خاطرنشان کرد: مجموع اعتبارات راه های روستایی استان چیزی بالغ بر ۲۵ میلیارد تومان بوده است .
  مطالب مرتبط

  توجه دولت به افزایش ظرفیت حمل بار در خطوط ریلی کشور

  توجه دولت به افزایش ظرفیت حمل بار در خطوط ریلی کشور

  بهسازی راه های روستایی در اولویت وزارت راه و شهرسازی قرار دارد . به منظور ایجاد توسعه متوازن و عادلانه ، برنامه ما این است که در سال جاری در قالب طرح ابرار ، ۲ هزار کیلومتر راه روستایی احداث ، آسفالته و بازسازی شود .

  |

  اجرای عملیات بهسازی و آسفالت راه روستایی نمکدره در شهرستان رامسر

  اجرای عملیات بهسازی و آسفالت راه روستایی نمکدره در شهرستان رامسر

  بهسازی و آسفالت راه روستایی نمکدره محور جنت رودبار شهرستان رامسر به طول ۲/۵ کیلومتر زیرسازی و آسفالت خواهد شد که مردم شریف منطقه پس از سالیان متمادی از مواهب جاده ایمن و آسفالته بهره مند خواهند شد .

  |

  نظرات کاربران