در حال بارگذاری ...
 • بهره‌برداری از ۱۲ کیلومتر راه آسفالته روستایی در استان همدان طی سال جاری

  وضعیت برخورداری استان همدان از راه های آسفالته روستایی از میانگین کشوری بالاتر است .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ،‌ معاون مهندسی و ساخت اداره کل راه و شهرسازی استان همدان از بهره‌برداری ۱۲ کیلومتر راه آسفالته روستایی در امسال خبر داد .

  حبیب نادیان رفیع در خصوص ساخت و توسعه راه های روستایی استان گفت : هم اکنون در استان ۳ هزار و ۳۶۹ کیلومتر راه روستایی وجود دارد که ۲ هزار و ۷۲۰ کیلومتر از این راه آسفالت شده است .

  وی با بیان اینکه ۸۴ کیلومتر راه روستایی در استان در دست ساخت است افزود : امسال ۱۲ کیلومتر از این راه به بهره برداری می رسد .

  معاون مهندسی و ساخت اداره کل راه و شهرسازی استان همدان ادامه داد : وضعیت برخورداری استان همدان از راه های آسفالته روستایی از میانگین کشوری بالاتر است .

  نادیان رفیع ادامه داد : کمتر روستایی بالای ۵۰ خانوار در استان است که راه آسفالته روستایی نداشته باشد و معدود روستایی بالای ۲۰ خانوار در همدان وجود دارد که راه آسفالته نداشته باشد . از جمله مهمترین راه های روستایی در دست ساخت و ارتقا راه روستایی چشین – ابرو در همدان ، باند رفت و برگشت حیدره - امامزاده محسن و راه روستایی نهاوند - گیان است .

  وی با اشاره به اینکه امسال راه روستایی شیخ جراح به مسجدین در شهرستان کبودراهنگ به طول ۶ کیلومتر آسفالت شده است اظهار کرد : ساخت راه روستایی ناصرآباد به زین آباد در شهرستان کبودراهنگ در دست اجراست و یک کیلومتر از راه روستایی دره راست در شهرستان ملایر نیز آسفالت شده است .

  نادیان رفیع در پایان خاطرنشان کرد: مجموع اعتبارات راه های روستایی استان چیزی بالغ بر ۲۵ میلیارد تومان بوده است .
  مطالب مرتبط

  پیگیری برای رفع مشکلات اجرایی و تملک پروژه کنارگذر و کریدور شمالی استان همدان

  پیگیری برای رفع مشکلات اجرایی و تملک پروژه کنارگذر و کریدور شمالی استان همدان

  قطعه یک رزن – ورقستان – سه راهی وفس به طول ۳ کیلومتر از سال ۹۷ شروع شده که هم اکنون از پیشرفت فیزیکی ۳۶ درصدی برخوردار و حدود ۱.۲ کیلومترآن نیز آماده آسفالت است . قطعه ۲ ویر - دمق به طول تقیبی ۷.۵ کیلومتر از سال ۹۸ مجددا برای اجرای زیرسازی و اجرای بیس و آسفالت با قراردادی بالغ بر ...

  |

  احداث و آسفالت ۱۵۰ کیلومتر راه روستایی در خراسان‌جنوبی طی سال جاری

  احداث و آسفالت ۱۵۰ کیلومتر راه روستایی در خراسان‌جنوبی طی سال جاری

  در حال حاضر از تعداد ۹۱۸ روستای بالای ۲۰ خانواراستان خراسان جنوبی ، ۸۳۵ روستا از راه آسفالته برخوردار است و همانگونه که بیان گردید احداث راه ۴۰ روستا به طول ۲۱۰ کیلومتر در دست اجرا بوده و فقط ۴۳ روستا در مرحله بعدی اقدام قرار دارند .

  |

  تسطیح ۷۵ هزار مترمربع از اراضی واقع در راه‌های شهرستان قشم طی سال گذشته

  تسطیح ۷۵ هزار مترمربع از اراضی واقع در راه‌های شهرستان قشم طی سال گذشته

  عملکرد راهداری در حوزه اصلاح قنوها و کانیوها ، برقراری ارتباط و رفع انسداد ناشی از هجوم شن و ماسه ، گریدرزنی ، اصلاح و تسطیح شیب‌بندی شانه‌راه‌های آسفالتی و همچنین اصلاح افتادگی آن‌ها راه‌ها به ترتیب ۲۰ ، ۳ ، ۵۲ ، ۷۵ و ۳۵ کیلومتر بوده است .

  |

  نظرات کاربران