در حال بارگذاری ...
 • بهره‌برداری از ۱۲ کیلومتر راه آسفالته روستایی در استان همدان طی سال جاری

  وضعیت برخورداری استان همدان از راه های آسفالته روستایی از میانگین کشوری بالاتر است .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ،‌ معاون مهندسی و ساخت اداره کل راه و شهرسازی استان همدان از بهره‌برداری ۱۲ کیلومتر راه آسفالته روستایی در امسال خبر داد .

  حبیب نادیان رفیع در خصوص ساخت و توسعه راه های روستایی استان گفت : هم اکنون در استان ۳ هزار و ۳۶۹ کیلومتر راه روستایی وجود دارد که ۲ هزار و ۷۲۰ کیلومتر از این راه آسفالت شده است .

  وی با بیان اینکه ۸۴ کیلومتر راه روستایی در استان در دست ساخت است افزود : امسال ۱۲ کیلومتر از این راه به بهره برداری می رسد .

  معاون مهندسی و ساخت اداره کل راه و شهرسازی استان همدان ادامه داد : وضعیت برخورداری استان همدان از راه های آسفالته روستایی از میانگین کشوری بالاتر است .

  نادیان رفیع ادامه داد : کمتر روستایی بالای ۵۰ خانوار در استان است که راه آسفالته روستایی نداشته باشد و معدود روستایی بالای ۲۰ خانوار در همدان وجود دارد که راه آسفالته نداشته باشد . از جمله مهمترین راه های روستایی در دست ساخت و ارتقا راه روستایی چشین – ابرو در همدان ، باند رفت و برگشت حیدره - امامزاده محسن و راه روستایی نهاوند - گیان است .

  وی با اشاره به اینکه امسال راه روستایی شیخ جراح به مسجدین در شهرستان کبودراهنگ به طول ۶ کیلومتر آسفالت شده است اظهار کرد : ساخت راه روستایی ناصرآباد به زین آباد در شهرستان کبودراهنگ در دست اجراست و یک کیلومتر از راه روستایی دره راست در شهرستان ملایر نیز آسفالت شده است .

  نادیان رفیع در پایان خاطرنشان کرد: مجموع اعتبارات راه های روستایی استان چیزی بالغ بر ۲۵ میلیارد تومان بوده است .
  مطالب مرتبط

  افتتاح ، بهسازی و روکش آسفالت ۲۴۰ کیلومتر راه روستایی در آذربایجان شرقی

  افتتاح ، بهسازی و روکش آسفالت ۲۴۰ کیلومتر راه روستایی در آذربایجان شرقی

  پروژه های آسفالت و روکش راه های روستایی در قالب ۴۹ پروژه راه روستایی در ۱۵ شهرستان استان آذربایجان شرقی شامل شهرستان های اهر ، آذرشهر ، بستان اباد ، بناب ، تبریز ، جلفا ، خداافرین ، سراب ، شبستر ، کلیبر ، مرند ، هریس ، هوراند ، ورزقان و میانه اجرا شده است .

  |

  پیشرفت ۴۲ درصدی طرح ابرار در استان زنجان

  پیشرفت ۴۲ درصدی طرح ابرار در استان زنجان

  در شهرستان زنجان ۳ پروژه شامل بهسازی و زیرسازی در روستای دالکی ۷۰ درصد ، بهسازی و زیرسازی روستای آخ‌کن به اوچ تپه ۲۶ درصد و راه روستایی کج کلاه به گلستانه ۶۸ درصد پیشرفت فیزیکی دارند .

  |

  توجه دولت به افزایش ظرفیت حمل بار در خطوط ریلی کشور

  توجه دولت به افزایش ظرفیت حمل بار در خطوط ریلی کشور

  بهسازی راه های روستایی در اولویت وزارت راه و شهرسازی قرار دارد . به منظور ایجاد توسعه متوازن و عادلانه ، برنامه ما این است که در سال جاری در قالب طرح ابرار ، ۲ هزار کیلومتر راه روستایی احداث ، آسفالته و بازسازی شود .

  |

  اجرای عملیات بهسازی و آسفالت راه روستایی نمکدره در شهرستان رامسر

  اجرای عملیات بهسازی و آسفالت راه روستایی نمکدره در شهرستان رامسر

  بهسازی و آسفالت راه روستایی نمکدره محور جنت رودبار شهرستان رامسر به طول ۲/۵ کیلومتر زیرسازی و آسفالت خواهد شد که مردم شریف منطقه پس از سالیان متمادی از مواهب جاده ایمن و آسفالته بهره مند خواهند شد .

  |

  نظرات کاربران