در حال بارگذاری ...
 • جزئیات آمار جابجایی مسافران در فرودگاه امام خمینی (ره) طی شش ماهه نخست امسال

  در این مدت ١١ هزار و ٦١٣ پرواز با یک میلیون و ٩٩٦ هزار و ٣٥٥ مسافر وارد فرودگاه بین المللی امام (ره) شده و میزان بار همراه این مسافران ٣٨ میلیون و ٦٢٨ هزار و ١٤٦ کیلوگرم بوده است .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ،‌ معاون بهره برداری فرودگاهی شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) جزئیات آمار جابجایی مسافران در شش ماهه نخست سال جاری در فرودگاه امام (ره) را بیان کرد .

  حسن خوشخو اظهار داشت : بر اساس آمارهای اداره برنامه ریزی و هماهنگی پرواز شهر فرودگاهی در شش ماه نخست سال جاری ٢٣ هزار و ٢٢١ پرواز در فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) انجام شده و ٣ میلیون و ٩٦٥ هزار و ٣٠٧ مسافر با این پروازها جابجا شده است .

  خوشخو با تشریح این آمار گفت : در این مدت ١١ هزار و ٦١٣ پرواز با یک میلیون و ٩٩٦ هزار و ٣٥٥ مسافر وارد فرودگاه بین المللی امام (ره) شده و میزان بار همراه این مسافران ٣٨ میلیون و ٦٢٨ هزار و ١٤٦ کیلوگرم بوده است . یک میلیون و ٩٦٨ هزار و ٩٥٢ مسافر نیز با ١١ هزار و ٦٠٨ پرواز از فرودگاه امام (ره) به اقصی نقاط جهان سفر کردند که بار همراه آن ها ٣٨ میلیون و ٨٧٥ هزار و ٥٠١ کیلوگرم بوده است .

  معاون بهره برداری فرودگاهی شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) بیان داشت : امسال شاهد رشد ٧٩ درصدی تعداد زائران ایام اربعین حسینی بودیم و با توجه به بهره برداری از ترمینال گالری سلام توانستیم به به هر میزان که شرکت های هواپیمایی درخواست مجوز پرواز فوق العاده به نجف و بغداد داشتند را پذیرش کنیم .

  خوشخو افزود : بر اساس سیاست های ابلاغی از سوی وزارت راه و شهرسازی ، رسالت مهم شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) بر ارائه خدمات مناسب به مسافرین و مراجعین این مجموعه تعیین شده و پیش بینی می کنیم در پایان سال جاری شاهد رشد چشمگیر رضایتمندی مسافران از خدمات فرودگاهی باشیم .

   

   

   

   
  مطالب مرتبط

  تشکیل کارگروه اقتصاد دیجیتال در شهر فرودگاهی امام خمینی (ره)

  تشکیل کارگروه اقتصاد دیجیتال در شهر فرودگاهی امام خمینی (ره)

  تهیه نقشه راه توسعه اقتصاد دیجیتال در منطقه آزاد شهر فرودگاهی ، هموارسازی ساختاری و زیر ساختی برای حضور بازیگران تحول اقتصادی در بستر اقتصاد دیجیتال و حرکت به سوی اقتصاد هوشمند با تمرکز بر فناوری های نوین و آینده ساز از قبیل هوش مصنوعی ، بلاکچین و رمز ارزها از عمده اهداف این ...

  |

  توصیه‌های اتحادیه بین‌المللی ACI به دولت ها برای رونق اقتصادی فرودگاه‌ها

  توصیه‌های اتحادیه بین‌المللی ACI به دولت ها برای رونق اقتصادی فرودگاه‌ها

  بخش فرودگاه به عنوان بخشی جدایی ناپذیر از اکوسیستم هواپیمایی جهانی است و در میان صنایعی قرار دارد که تحت تأثیر گسترش جهانی COVID-١٩ قرار گرفته و با بحران نقدینگی روبرو است و ما برای حمایت مجدد ازاین صنعت و محافظت از عملیات ضروری فوراً به حمایت مالی دولت ها نیاز داریم .

  |

  نظرات کاربران