در حال بارگذاری ...
 • آغاز بکار پروژه های راهسازی در شرق اصفهان

  پروژه های محور جیلان آباد - فساران - کوهان - دستگردمار و پروژه دشتی – بهارستان نیز جهت انجام عملیات راهسازی و طی هفته جاری به مناقصه گذاشته خواهد شد و پروژه پل مزرعه عرب نیز با توجه به اختصاص یک میلیارد تومان از ابتدای هفته آینده آغاز بکار خواهد نمود .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، حمیدرضا امیرخانی در نشستی مشترک با حضور حسن کامران نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی از تکمیل پروژه‌های نیمه تمام و آغاز بکار پروژه های راهسازی در شرق اصفهان خبر داد .

  با حضور حسن کامران نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی ، حمیدرضا امیرخانی مدیرکل راه و شهرسازی استان ، معاونین و کارشناسان این اداره کل ، مسائل و مشکلات پروژه های حوزه راه و شهرسازی در شرق اصفهان مورد بررسی قرار گرفت .

  کامران در این نشست ضمن پیگیری پروژه های مورد نظر شهرستان ، خواستار تکمیل پروژه های اژیه – ورزنه ، جیلان آباد – کلمنجان ، پل مزرعه شور ، دشتی – بهارستان ، مزرعه عرب و محور جیلان آباد – فساران - دستگرد مار – تیمیار و ورودی شهر کوهپایه شد.

  مدیرکل راه وشهرسازی استان نیز از آغاز عملیات اجرایی پروژه های شرق اصفهان طی هفته جاری خبر داد و گفت : مصمم هستیم تا پروژه های نیمه تمام را در شرق اصفهان تکمیل و پروژه های مورد درخواست را شروع نماییم .

  وی اظهار داشت : در خصوص محور اژیه – ورزنه با توجه به وجود تیرهای برق در مسیر که عاملی بر کندی احداث پروژه شده بود ، مقرر شد تا با جابجایی تیرهای برق توسط اداره برق و تامین قیر مورد نیاز از سوی سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای ، عملیات اجرایی این پروژه در اسرع وقت  آغاز گردد .

  پروژه جیلان آباد – کلمنجان نیز بحث انتقال اعتبار از راهداری پیگیری و بلافاصله کار توسط پیمانکار آغاز می شود .

  امیرخانی با توجه به اتمام احداث پروژه پل مزرعه شور توسط این اداره کل، گفت: احداث پل مزرعه شور توسط این اداره کل انجام و به اتمام رسیده و احداث راههای دسترسی آن توسط شهرداری و طی هفته جاری انجام خواهد شد.

  وی افزود : پروژه های محور جیلان آباد - فساران - کوهان - دستگردمار و پروژه دشتی – بهارستان نیز جهت انجام عملیات راهسازی و طی هفته جاری به مناقصه گذاشته خواهد شد و پروژه پل مزرعه عرب نیز با توجه به اختصاص یک میلیارد تومان از ابتدای هفته آینده آغاز بکار خواهد نمود .
  مطالب مرتبط

  دعوت از رانندگان ناوگان باری جهت حمل ۵۰ هزار سرویس کالاهای کشاورزی از مبداء خوزستان

  دعوت از رانندگان ناوگان باری جهت حمل ۵۰ هزار سرویس کالاهای کشاورزی از مبداء خوزستان

  از ابتدای سال جاری ۱۷ میلیون و ۶۰۰ هزارتن محصولات کشاورزی ، دامی و مواد غذایی به عنوان ضروری ترین کالاهای مورد نیاز مردم در کشور حمل شده است که ۵ درصد نسبت به مدت مشابه سال قبل افزایش داشته است .

  |

  ابلاغ جزئیات و نحوه اجرای طرح ارتقا کیفیت راهداری به شهرستان های سراسر کشور

  ابلاغ جزئیات و نحوه اجرای طرح ارتقا کیفیت راهداری به شهرستان های سراسر کشور

  راهداران عزیز چه به صورت فردی و چه گروهی در سطح جاده ها با هدف و برنامه و اشتغال به کارِ مشخص و با کیفیت ، به گونه ای که از نگاه مردم نه فقط به عنوان یک راهدار پر تلاش ، بلکه به عنوان یک فرد کارآزموده و حرفه ای که در حال انجام وظیفه است ، حضور یابند .

  |

  افزایش ۱۵۰ درصدی ضریب اشغال صندلی‌ اتوبوس‌های بین شهری

  افزایش ۱۵۰ درصدی ضریب اشغال صندلی‌ اتوبوس‌های بین شهری

  طی ماه‌های گذشته ضریب اشغال صندلی‌های اتوبوس حدود چهار تا پنج نفر بود که در حال حاضر به حدود ۱۳ نفر رسیده است . مسلما تا رسیدن به نرم و میانگین همیشگی فاصله چندانی نداریم ، چرا که در ایام معمولی سال ضریب اشغال صندلی‌های اتوبوس‌های بین شهری معمولا به طور متوسط حدود ۱۸ تا ۲۰ ...

  |

  نظرات کاربران