در حال بارگذاری ...
 • آغاز بکار پروژه های راهسازی در شرق اصفهان

  پروژه های محور جیلان آباد - فساران - کوهان - دستگردمار و پروژه دشتی – بهارستان نیز جهت انجام عملیات راهسازی و طی هفته جاری به مناقصه گذاشته خواهد شد و پروژه پل مزرعه عرب نیز با توجه به اختصاص یک میلیارد تومان از ابتدای هفته آینده آغاز بکار خواهد نمود .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، حمیدرضا امیرخانی در نشستی مشترک با حضور حسن کامران نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی از تکمیل پروژه‌های نیمه تمام و آغاز بکار پروژه های راهسازی در شرق اصفهان خبر داد .

  با حضور حسن کامران نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی ، حمیدرضا امیرخانی مدیرکل راه و شهرسازی استان ، معاونین و کارشناسان این اداره کل ، مسائل و مشکلات پروژه های حوزه راه و شهرسازی در شرق اصفهان مورد بررسی قرار گرفت .

  کامران در این نشست ضمن پیگیری پروژه های مورد نظر شهرستان ، خواستار تکمیل پروژه های اژیه – ورزنه ، جیلان آباد – کلمنجان ، پل مزرعه شور ، دشتی – بهارستان ، مزرعه عرب و محور جیلان آباد – فساران - دستگرد مار – تیمیار و ورودی شهر کوهپایه شد.

  مدیرکل راه وشهرسازی استان نیز از آغاز عملیات اجرایی پروژه های شرق اصفهان طی هفته جاری خبر داد و گفت : مصمم هستیم تا پروژه های نیمه تمام را در شرق اصفهان تکمیل و پروژه های مورد درخواست را شروع نماییم .

  وی اظهار داشت : در خصوص محور اژیه – ورزنه با توجه به وجود تیرهای برق در مسیر که عاملی بر کندی احداث پروژه شده بود ، مقرر شد تا با جابجایی تیرهای برق توسط اداره برق و تامین قیر مورد نیاز از سوی سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای ، عملیات اجرایی این پروژه در اسرع وقت  آغاز گردد .

  پروژه جیلان آباد – کلمنجان نیز بحث انتقال اعتبار از راهداری پیگیری و بلافاصله کار توسط پیمانکار آغاز می شود .

  امیرخانی با توجه به اتمام احداث پروژه پل مزرعه شور توسط این اداره کل، گفت: احداث پل مزرعه شور توسط این اداره کل انجام و به اتمام رسیده و احداث راههای دسترسی آن توسط شهرداری و طی هفته جاری انجام خواهد شد.

  وی افزود : پروژه های محور جیلان آباد - فساران - کوهان - دستگردمار و پروژه دشتی – بهارستان نیز جهت انجام عملیات راهسازی و طی هفته جاری به مناقصه گذاشته خواهد شد و پروژه پل مزرعه عرب نیز با توجه به اختصاص یک میلیارد تومان از ابتدای هفته آینده آغاز بکار خواهد نمود .
  مطالب مرتبط

  شارژ ۹۰۰ لیتر بنزین سهمیه‌ای در کارت سوخت رانندگان حمل‌ونقل سواری برون شهری از اول آذرماه

  شارژ ۹۰۰ لیتر بنزین سهمیه‌ای در کارت سوخت رانندگان حمل‌ونقل سواری برون شهری از اول آذرماه

  سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای هیچ برنامه‌ای برای افزایش قیمت کرایه‌ها ندارد و به صورت مستمر عملکرد ناوگان بخش اتوبوسی و سواری را رصد خواهد و به شدت با تخلف‌های احتمالی برخورد خواهد کرد .

  |

  تشریح آخرین وضعیت سهمیه سوخت ناوگان سواری عمومی بین‌شهری

  تشریح آخرین وضعیت سهمیه سوخت ناوگان سواری عمومی بین‌شهری

  در حمل‌ونقل برون‌شهری اولین اصل ایمنی است ، تاکسی‌های بین‌شهری دوره‌های آموزشی دیده‌اند و وسایل نقلیه این ناوگان مدام معاینه فنی می‌شوند ، آنچه سازمان راهداری به رسمیت می‌شناسد همین سواری‌های کرایه هستند و دیگر وسایل نقلیه هم در صورت نیاز می‌توانند تحت فعالیت اتحادیه ...

  |

  مشارکت سازمانی اصل مهم در اجرای موفق برنامه‌های جابجایی زائران اربعین در سال جاری بود

  مشارکت سازمانی اصل مهم در اجرای موفق برنامه‌های جابجایی زائران اربعین در سال جاری بود

  داشتن اطلاعات و آمار دقیق از وضعیت موجود ، می‌تواند یاری گر این بخش در واکنش به موقع و سریع در مواقع ایجاد بحران و انجام به موقع برای بازگشایی محورهای مواصلاتی باشد که در این راستا دریافت اطلاعات هواشناسی کوتاه‌مدت و اطلاع‌رسانی به فعالان حوزه راهداری در سراسر کشور و همچنین ...

  |

  ضرورت انجام مطالعات جامع در خصوص توسعه سواحل مکران

  ضرورت انجام مطالعات جامع در خصوص توسعه سواحل مکران

  باید چابهار را در حد یک بندر لجستیکی پیشرفته ببینیم و تمام تلاش خود را برای توسعه این بندر به کار گیریم چرا که در برهه زمانی کنونی که اقتصاد ایران با مسائل مختلفی مواجه است توسعه چابهار می توان بسیاری از گره های کور را باز کند .

  |

  نظرات کاربران