در حال بارگذاری ...
 • انجام بیش از ۱۳ هزار نشست و برخاست در فرودگاه پیام طی شش ماه نخست سال

  این فرودگاه در سال ۱۳۷۱ جهت انجام امور پستی و بار هوایی افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت و همچنین بخش آموزشی آن نیز دایر می باشد و در حال حاضر بخش مسافری نیز شروع به کار کرده است .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، ۱۳ هزار و ۵۳۹ نشست و برخاست هواپیمای آموزشی در شش ماه نخست سال ۱۳۹۸ در فرودگاه بین المللی پیام انجام شده است که نسبت به مدت مشابه در سال گذشته رشد ۹ درصدی داشته است .

  بنابر اعلام معاونت هوانوردی و امور فرودگاهی در ۶ ماه نخست سال جاری قریب به ۱۴ هزار نشست و برخاست در فرودگاه بین المللی صورت گرفته است .

  بنا بر این گزارش و با توجه به اعلام معاونت هوانوردی و امور فرودگاهی پیام در همین مدت زمان تعداد پرواز هواپیماهای باری (کارگو) نیز بیش از ۲۰ درصد رشد داشته است .

  فرودگاه بین المللی پیام کرج به عنوان یکی از فرودگاه های مرز هوایی ایران به صورت ۲۴ ساعته فعال و در استان البرز ، شهر کرج واقع می باشد . این فرودگاه در سال ۱۳۷۱ جهت انجام امور پستی و بار هوایی افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت و همچنین بخش آموزشی آن نیز دایر می باشد و در حال حاضر بخش مسافری نیز شروع به کار کرده است .
  مطالب مرتبط

  رشد ۸۷۴ درصدی صادرات کالا از منطقه ویژه اقتصادی بندر نوشهر

  رشد ۸۷۴ درصدی صادرات کالا از منطقه ویژه اقتصادی بندر نوشهر

  غلات ، چوب و تخته ، کاغذ و مقوا ، روغن خوراکی و مواد نفتی از عمده ترین کالاهای وارداتی و محصولات کشاورزی ، مواد غذایی ، مواد شیمیایی و کانتینر از مهمترین کالاهای صادراتی از بنادر نوشهر و فریدونکنار به شمار می روند .

  |

  نظرات کاربران