در حال بارگذاری ...
 • جابجایی حدود ۵۴ هزار زائر عتبات عالیات از طریق فرودگاه مشهد

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، مدیرکل فرودگاه های استان خراسان رضوی از نشست و برخاست ۳۰۸ پرواز عتبات در روزهای منتهی به اربعین حسینی در فرودگاه مشهد خبر داد .

  محمدباقر قاسم زاده در این خصوص گفت : از تاریخ ۹ مهرماه لغایت ۲۷ مهرماه سال جاری  ۳۰۸ عملیات پروازی در مسیرهای مشهد _ نجف / مشهد_ بغداد و بالعکس در فرودگاه مشهد انجام گرفته است .

  قاسم زاده افزود : بر این اساس طی این بازه ی زمانی ۲۲۶ پرواز رفت و برگشت در مسیر مشهد - نجف و تعداد ۸۲ پرواز رفت و برگشت در مسیر مشهد - بغداد انجام شده است که طی آن حدود ۵۴ هزار زائر در فرودگاه مشهد اعزام و پذیرش شده اند .
  مطالب مرتبط

  آغاز مطالعات تعیین موقعیت و ساخت فرودگاه جدید مشهد با ظرفیت ۵۰ میلیون مسافر

  آغاز مطالعات تعیین موقعیت و ساخت فرودگاه جدید مشهد با ظرفیت ۵۰ میلیون مسافر

  نگاه مقام عالی وزارت راه و شهرسازی و استاندار محترم خراسان رضوی به فرودگاه مشهد یک نگاه بلند مدت است و بر ساخت فرودگاه جدید بین المللی با ظرفیت ۵۰ میلیون مسافر تاکید می شود . ساخت فرودگاه جدید مشهد می تواند برنامه میان مدت شرکت باشد و با تعهدی که به وزیر راه و شهرسازی و استاندار ...

  |

  آمادگی بخش‌ خصوصی برای ایجاد شهر فرودگاهی در مشهد

  آمادگی بخش‌ خصوصی برای ایجاد شهر فرودگاهی در مشهد

  ظرفیت فرودگاه مشهد بر اساس محاسبات استانداردی که در این خصوص وجود دارد حدود ۶ میلیون مسافر است در حالی که عملکرد این فرودگاه حدود ۱۰ میلیون مسافر در سال است بنابراین همین فرودگاه در چند سال آینده نیاز به توسعه دارد .

  |

  نظرات کاربران