در حال بارگذاری ...
 • پیام تبریک وزیر راه و شهرسازی به مناسبت روز جهانی کنترلر ترافیک هوایی

  بدون شک ، اکنون که ایران در دوره ای حساس قرار دارد و تحریم های ظالمانه جهانی ، در گام نخست ، صنعت هوانوردی کشورمان را هدف قرار داده است ، تلاش قابل ستایش شما ، بیش از پیش اهمیت دارد و ایمنی پروازها در آسمان ایران ، هم در پروازهای داخلی و هم در پروازهای عبوری از آسمان کشورمان ، مدیون نقش آفرینی شماست .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، وزیر راه و شهرسازی در پیامی فرا رسیدن بیستم اکتبر ، روز جهانی کنترلر ترافیک هوایی را تبریک گفت .

  محمد اسلامی ، در پیامی ضمن تبریک بیستم اکتبر ، روز جهانی کنترل ترافیک هوایی نوشت : ایران اسلامی به عنوان ام القرای جهان اسلام که پرچمدار امنیت ، ایمنی و صلح است ، به وجود فرزندان متخصص ، متعهد و توانمند خویش افتخار می‌کند ، همان‌ها که همواره در حساس‌ترین برهه‌ها توانسته‌اند نام ایران را سربلند سازند ، پرچم مقدس ایران را در اوج به اهتزار درآوردند و اعتبار ایران و ایرانی را در جهان بلند آوازه کنند .

  وی ادامه داد : صنعت هوانوردی به عنوان بخش مهم و تاثیرگذار خانواده بزرگ حمل و نقل کشورمان که ارتباط بسیار زیادی نیز با جهان دارد ، طلایه دار ایمنی و خدمت‌رسانی است و این دستاورد مهم ، ممکن نمی‌شد اگر تخصص ، دقت ، دلسوزی و تلاش بی‌دریغ تمامی ارکان متخصصان این صنعت وجود نداشت . در این میان ، نقش متخصصان عرصه کنترل ترافیک هوایی ، نقشی حیاتی و انکارنشدنی است ، همان‌هایی که غفلت ، واژهای نامانوس و ناموجود در قاموس عملکردی آنان است .

  اسلامی با تاکید بر نقش حیاتی کنترلرهای ترافیک هوایی در تامین ایمنی هوانوردی ، خطاب به ایشان نوشت : بدون شک ، اکنون که ایران در دوره ای حساس قرار دارد و تحریم های ظالمانه جهانی ، در گام نخست ، صنعت هوانوردی کشورمان را هدف قرار داده است ، تلاش قابل ستایش شما ، بیش از پیش اهمیت دارد و ایمنی پروازها در آسمان ایران ، هم در پروازهای داخلی و هم در پروازهای عبوری از آسمان کشورمان ، مدیون نقش آفرینی شماست .

  وی افزود : اینجانب فرارسیدن بیست و هشتم مهرماه ؛ مصادف با بیستم اکتبر ، روز جهانی کنترلرهای ترافیک هوایی را خدمت تمامی فعالان این حوزه مهم و ارزشمند در شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران تبریک می گویم و از خداوند متعال بهروزی ، موفقیت و تندرستی شما متخصصان گرانقدر را خواستارم. روزتان خجسته باد .
  مطالب مرتبط

  ۸۵ درصد پیشرفت در طرح توسعه فرودگاه خرم آباد

  ۸۵ درصد پیشرفت در طرح توسعه فرودگاه خرم آباد

  اکنون تنها ۵۰ درصد فضای ترمینال فرودگاه استفاده می شود که با برنامه ریزی و اصلاح پارتیشن بندی ها ، طراحی داخلی و جانمایی استاندارد دفاتر و محل های ارایه خدمت ، راهرو و سالن ها شاهد افزایش ظرفیت ترمینال خواهیم بود .

  |

  آغاز مطالعات تعیین موقعیت و ساخت فرودگاه جدید مشهد با ظرفیت ۵۰ میلیون مسافر

  آغاز مطالعات تعیین موقعیت و ساخت فرودگاه جدید مشهد با ظرفیت ۵۰ میلیون مسافر

  نگاه مقام عالی وزارت راه و شهرسازی و استاندار محترم خراسان رضوی به فرودگاه مشهد یک نگاه بلند مدت است و بر ساخت فرودگاه جدید بین المللی با ظرفیت ۵۰ میلیون مسافر تاکید می شود . ساخت فرودگاه جدید مشهد می تواند برنامه میان مدت شرکت باشد و با تعهدی که به وزیر راه و شهرسازی و استاندار ...

  |

  نظرات کاربران