در حال بارگذاری ...
 • پیام تبریک وزیر راه و شهرسازی به مناسبت روز جهانی کنترلر ترافیک هوایی

  بدون شک ، اکنون که ایران در دوره ای حساس قرار دارد و تحریم های ظالمانه جهانی ، در گام نخست ، صنعت هوانوردی کشورمان را هدف قرار داده است ، تلاش قابل ستایش شما ، بیش از پیش اهمیت دارد و ایمنی پروازها در آسمان ایران ، هم در پروازهای داخلی و هم در پروازهای عبوری از آسمان کشورمان ، مدیون نقش آفرینی شماست .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، وزیر راه و شهرسازی در پیامی فرا رسیدن بیستم اکتبر ، روز جهانی کنترلر ترافیک هوایی را تبریک گفت .

  محمد اسلامی ، در پیامی ضمن تبریک بیستم اکتبر ، روز جهانی کنترل ترافیک هوایی نوشت : ایران اسلامی به عنوان ام القرای جهان اسلام که پرچمدار امنیت ، ایمنی و صلح است ، به وجود فرزندان متخصص ، متعهد و توانمند خویش افتخار می‌کند ، همان‌ها که همواره در حساس‌ترین برهه‌ها توانسته‌اند نام ایران را سربلند سازند ، پرچم مقدس ایران را در اوج به اهتزار درآوردند و اعتبار ایران و ایرانی را در جهان بلند آوازه کنند .

  وی ادامه داد : صنعت هوانوردی به عنوان بخش مهم و تاثیرگذار خانواده بزرگ حمل و نقل کشورمان که ارتباط بسیار زیادی نیز با جهان دارد ، طلایه دار ایمنی و خدمت‌رسانی است و این دستاورد مهم ، ممکن نمی‌شد اگر تخصص ، دقت ، دلسوزی و تلاش بی‌دریغ تمامی ارکان متخصصان این صنعت وجود نداشت . در این میان ، نقش متخصصان عرصه کنترل ترافیک هوایی ، نقشی حیاتی و انکارنشدنی است ، همان‌هایی که غفلت ، واژهای نامانوس و ناموجود در قاموس عملکردی آنان است .

  اسلامی با تاکید بر نقش حیاتی کنترلرهای ترافیک هوایی در تامین ایمنی هوانوردی ، خطاب به ایشان نوشت : بدون شک ، اکنون که ایران در دوره ای حساس قرار دارد و تحریم های ظالمانه جهانی ، در گام نخست ، صنعت هوانوردی کشورمان را هدف قرار داده است ، تلاش قابل ستایش شما ، بیش از پیش اهمیت دارد و ایمنی پروازها در آسمان ایران ، هم در پروازهای داخلی و هم در پروازهای عبوری از آسمان کشورمان ، مدیون نقش آفرینی شماست .

  وی افزود : اینجانب فرارسیدن بیست و هشتم مهرماه ؛ مصادف با بیستم اکتبر ، روز جهانی کنترلرهای ترافیک هوایی را خدمت تمامی فعالان این حوزه مهم و ارزشمند در شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران تبریک می گویم و از خداوند متعال بهروزی ، موفقیت و تندرستی شما متخصصان گرانقدر را خواستارم. روزتان خجسته باد .
  مطالب مرتبط

  انتشار آخرین بولتن تحلیلی ایکائو درباره بحران ویروس کرونا

  انتشار آخرین بولتن تحلیلی ایکائو درباره بحران ویروس کرونا

  براساس مدل های علمی و مبتنی بر تاریخچه بحران های گذشته ، ایکائو ، ACI و یاتا ضمن ارائه ارقام و اعداد ، از میزان کاهش تقاضا و ضرر و زیان مالی در حوزه های مختلف ، سناریوهای مختلف بازآفرینی در افق های کوتاه مدت ، میان مدت و بلند مدت را برای صنعت پیش بینی های لازم را هم به عمل آورده اند ...

  |

  آغاز فصل جدیدی از همکاری در حوزه حمل و نقل میان ایران و عراق

  آغاز فصل جدیدی از همکاری در حوزه حمل و نقل میان ایران و عراق

  برای ما و شما مهم است که عراق بتواند به آسیای میانه ، پاکستان و روسیه بار جا‌به‌جا کند، امیدواریم با توجه به پیوند دیرینه فرهنگی و تاریخی که بین ملت‌های ایران و عراق برقرار است این ریل بتواند فصل جدیدی از گستره همکاری‌های ۲ کشور را فراهم کند .

  |

  تولید ۱۰۰۰ دستگاه کامیون در هر کارخانه داخلی طی سال جاری

  تولید ۱۰۰۰ دستگاه کامیون در هر کارخانه داخلی طی سال جاری

  در این طرح در اولویت نخست خودروهای بالای ۵۰ سال سن هدف قرار گرفته‌اند . در این خصوص خوشبختانه شب عید سعید فطر ۸۶۳ راننده که بالاترین پیمایش را داشتند ، پیامکی دریافت کردند که می‌توانند در قراردادی با شرکت ایران خودرو دیزل و طبق راهنمایی‌ها نسبت به تهیه خودروی جایگزین که به ...

  |

  نظرات کاربران