در حال بارگذاری ...
 • همکاری شرکت بوئینگ و پورشه در ساخت و آزمایش خودروی پرنده برقی

  این تیم جنبه‌های مختلف حمل و نقل هوایی شهری را مورد بررسی قرار می‌دهد و همچنین پتانسیل بازار وسایل نقلیه پروازی را بررسی می‌کند .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، مهندسان این دو شرکت برای ساخت و آزمایش یک نمونه اولیه بر اساس یک طرح مفهومی همکاری خواهند کرد که به احتمال زیاد یک مدل VTOL ممتاز با نام تجاری پورشه خواهد بود .

  همکاری آنها به طور کلی روی حمل و نقل شهری متمرکز است و فقط بر توسعه خودروی پرنده متمرکز نخواهد بود .

  در اعلامیه پورشه آمده است که آنها به عنوان بخشی از قرارداد همکاری تفاهم نامه‌ای امضا کرده‌اند که یک تیم بین‌المللی ایجاد کنند . این تیم جنبه‌های مختلف حمل و نقل هوایی شهری را مورد بررسی قرار می‌دهد و همچنین پتانسیل بازار وسایل نقلیه پروازی را بررسی می‌کند .

  "استیو نوردلاند" نایب رئیس بوئینگ در بیانیه‌ای گفت : این همکاری بر تلاش‌های ما برای ایجاد یک اکوسیستم جدید حمل و نقل ایمن و کارآمد متکی است و فرصتی را برای بررسی پیشرفت وسایل نقلیه پرنده شهری با یکی از برترین برندهای خودروی دنیا فراهم می‌کند .

  بوئینگ در مورد این موضوع نیز در حال رقابت سنگینی با رقیب همیشگی خود یعنی "ایرباس" است که سال گذشته آزمایش خودروی پرنده خود را آغاز کرده است .
  مطالب مرتبط

  افزایش ناوگان تاکسیرانی در فرودگاه مهرآباد برای استقبال از مسافران نوروزی

  افزایش ناوگان تاکسیرانی در فرودگاه مهرآباد برای استقبال از مسافران نوروزی

  نظارت مستمر بر عملکرد تاکسیرانی در زمینه رعایت نرخ مصوب رعایت تکریم ارباب رجوع ، خودداری از فروش قبض بدون توجه به تعداد تاکسی‎های موجود ، رعایت رفتار و شئونات حرفه ای توسط رانندگان و خودداری از سوار کردن چند مسافر هم مسیر انجام خواهد شد .

  |

  رصد دقیق شرایط صنعت هوایی ایران از سوی دولت آمریکا

  رصد دقیق شرایط صنعت هوایی ایران از سوی دولت آمریکا

  آمریکا تهدیدهایی را در رابطه با تحریم فرودگاه‌های خارجی که به شرکت‌های ایرانی سرویس می‌دهند ، مطرح کرده که در صورت اجرایی شدن کار را پیچیده می‌کند زیرا هیچ یک از این فرودگاه‌ها ریسک آن را نمی‌پذیرند که برای چند پرواز معدود ایرانی، رابطه خود با آمریکا و پروازهای گسترده این ...

  |

  نظرات کاربران