در حال بارگذاری ...
 • توسعه کانال حمل و نقل دریایی جدید در لهستان

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، اداره دریانوردی لهستان در گدنیا ، قراردادی ۱۸۷ میلیون یورویی برای توسعه کانال حمل و نقل دریایی از طریق زبانه ساحلی ویستولا که تالاب ویستولا را از خلیج گداسک جدا می کند ، امضا کرده است .

  گروه NDI مسئولیت اجرای این پروژه را برای تسهیل ترافیک دریایی و تقویت تاسیسات بندر البلاگ با کاهش فاصله بین بندر و دریای بالتیک و دسترسی به بندر برای کشتی های بزرگتر به عهده دارد .

  این پروژه شامل احداث دو موج شکن ، یک کانال ، دو پل چرخشی ، چهار کانال آبی اسلایس ، ساختمان ها ، محوطه سازی ، ساخت جاده های مجاور و تقویت خاکریزی جاده ها می شود . در خلال این پروژه یک جزیره مصنوعی ۱۹۰ هکتاری نیز در داخل تالاب ویستولا توسعه خواهد یافت .

  این کانال بیش از ۱,۵ کیلومتر طول در عرض ۲۵ تا ۱۲۰ متر امتداد دارد . این دو موج شکن در خارج از گداسک قرار گرفته اند و دارای طول ۱۰۱۴ و ۵۶۸ متر هستند و یک محافظ بندری را تشکیل می دهند.این پروژه در سال جاری میلادی آغاز خواهد شد و پیش بینی می شود تا سال ۲۰۲۲ به پایان برسد .

  ماگورزاتا وینیارک ، مدیرعامل NDI ، اظهار داشت : این یک پروژه بسیار قابل توجه بوده و ساخت آن یکی دیگر از پروژه های برق آبی خواهد بود که NDI با همکاری BESIX به اتمام خواهد رساند . ما قبلاً پروژه ساخت ترمینال کانتینر DCT۲ را در بندر گدانسک را به انجام رسلانده ایم و و همکاری بسیار خوبی با مسئولین این بندر داریم .
  مطالب مرتبط

  تولید سوخت بدون کربن برای موتورهای احتراقی کشتی در ژاپن

  تولید سوخت بدون کربن برای موتورهای احتراقی کشتی در ژاپن

  سوخت بدون کربن سوختی است که حاوی اتم های کربن نیست و بنابراین دی اکسید کربن را منتشر نمی کند و انتظار می رود تولید گازهای گلخانه ای (GHG) را به عنوان یک اقدام متقابل در برابر گرم شدن کره زمین کاهش داده یا از بین ببرد .

  |

  سرمایه گذاری ۵۶۰۰ میلیارد تومانی بخش غیردولتی برای ایجاد زیرساخت صادراتی در بنادر

  سرمایه گذاری ۵۶۰۰ میلیارد تومانی بخش غیردولتی برای ایجاد زیرساخت صادراتی در بنادر

  سازمان بنادر و دریانوردی در بندر چابهار به عنوان تنهاترین بندر اقیانوسی و محور توسعه استان های شرق و شمال شرق کشور ، بسته های خاصی را در زمینه سرمایه گذاری و کمک به صادرات و واردات از جنبه اعطای تخفیفات ویژه و اعمال تعرفه های ترجیحی ، مصوب کرده است .

  |

  پروژه جدید کشورهای اروپایی برای توسعه سیستم های ناوبری هوشمند کشتی ها

  پروژه جدید کشورهای اروپایی برای توسعه سیستم های ناوبری هوشمند کشتی ها

  این پروژه که با هدایت موسسات تحقیقاتی RISE سوئد انجام می شود ، به دنبال خلق یک سیستم ناوبری است که موقعیت سایر کشتی ها را از طریق یادگیری ماشینی پیش بینی می کند . این امر می تواند خطر تصادف کشتی را کاهش دهد و ناوبری کارآمدتری را شناورها به همراه داشته باشد .

  |

  نظرات کاربران