در حال بارگذاری ...
 • بهسازی و آسفالت ۱۲ کیلومتر راه روستایی شهرستان اردبیل در قالب طرح ملی ابرار

  راهداران سخت کوش اردبیل با حضور شبانه روزی و انجام اقدامات مستمر در حوزه نگهداری راه به مردم خدمت می کنند و با کسانی که قضد تجاوز و ایجاد ساخت و ساز غیرمجاز در حریم راه را داشته باشند به شدت برخورد می کنند .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ،‌ رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان اردبیل گفت : در قالب «طرح ملی ابرار» ۱۲ کیلومتر راه روستایی در حوزه این شهرستان احداث ، بهسازی و آسفالت می‌شود .

  علی دشتی در بازدید از محورهای روستایی شهرستان اردبیل اظهار داشت : این ۱۲ کیلومتر با تلاش راهداران سخت کوش دیار سبلان در محورهای روستایی کریق - حور و شبلی - کوهساره در حال اجراست .

  وی انجام بیش از ۲۷ کیلومتر شانه سازی ، احداث آبرو ، شن ریزی ، تعریض پیچ راه ها ، اصلاح رانش ، بهسازی ، لکه گیری و روکش آسفالت راه ۱۱ روستای شهرستان اردبیل را از جمله اقدامات مهم راهداران سخت کوش اردبیل در شش ماه گذشته عنوان کرد و گفت : در مدت یاد شده برای لکه گیری راه‌های اصلی ، فرعی و روستائی بیش از ۲۰۰۰ تن آسفالت گرم استفاده شده است .

   رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان اردبیل با بیان اینکه ۱۳ کیلومتر روکش آسفالت و لکه گیری در محورهای اردبیل مغان و اردبیل نمین انجام شده تصریح کرد : آسفالت گرم جهت ترمیم و مرمت ۵۰ کیلومتر جاده اردبیل مغان و اردبیل خلخال که با مرور زمان بصورت شیار در آمده بود مورد استفاده قرار گرفت .

  دشتی افزود : باهدف افزایش ایمنی محورهای مواصلاتی حوزه استحفاظی راهداری شهرستان اردبیل نصب ۳ هزارعدد بازتاب چشم گربه ای و ۳۵۰ عدد سرعت گیر پلاستیکی در مناطق حادثه خیز و پیچ های خطرناک ، ترمیم ، مرمت و بازسازی حدود ۱۰۰۰ شاخه گاردریل ، درزگیری مکانیزه ۵۲ هزارمتر طول ، شستشوی ۴۵۰۰ عدد تالو و علائم و ۹۵۰ کیلومتر خط کشی با رنگ گرم و سرد نیز در شش ماه نخست سال جاری انجام شده است .

  وی حفاظت و صیانت از حریم راه را خط قرمز راهداری دانست و با قدردانی از حمایت های دستگاه قضائی اردبیل گفت : در مدت یاد شده از ۳۰ مورد تجاوز به حریم راه با قاطعیت جلوگیری و به ۱۱۵ مورد دیگر نیز اخطاریه صادر شد .

  دشتی مسئولیت نگهداری بیش از ۸۰۰ کیلومتر راه اصلی ، فرعی ، بزرگراه ، روستایی ، شوسه شنی و خاکی توسط اداره راهداری وحمل ونقل جاده ای شهرستان اردبیل را یادآور شد و تصریح کرد : راهداران سخت کوش اردبیل با حضور شبانه روزی و انجام اقدامات مستمر در حوزه نگهداری راه به مردم خدمت می کنند و با کسانی که قضد تجاوز و ایجاد ساخت و ساز غیرمجاز در حریم راه را داشته باشند به شدت برخورد می کنند .
  مطالب مرتبط

  بازدید معاون سازمان راهداری از نحوه خدمت رسانی در پایانه مرزی خسروی

  بازدید معاون سازمان راهداری از نحوه خدمت رسانی در پایانه مرزی خسروی

  با توجه به آغاز بازگشت خیل عظیم زائران اربعین حسینی از امروز و پیش بینی افزایش بازگشت زائران در روزهای پیش رو و نیازمندی مسافران در پایانه شهید کاویانی در زمینه زیرساخت، مدیریت و نظارت بر عرضه خدمات از نظر کیفیت و سلامت خدمات با هماهنگی های لازم گروهی تامین شده است و برای ...

  |

  بازدید معاونان سازمان راهداری از پایانه مرزی مهران

  بازدید معاونان سازمان راهداری از پایانه مرزی مهران

  معاونان سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای ضمن بازدید از محورهای مواصلاتی منتهی به مرز مهران با عوامل راهداری و حمل و نقل جاده ای مستقر در پایانه مرزی مهران دیدار کردند و از نزدیک در جریان چگونگی خدمات رسانی به زائران و حمل و نقل مسافران اربعین قرار گرفتند .

  |

  ارتقا ایمنی تردد در محورهای مواصلاتی نیمه شمالی استان سیستان و بلوچستان

  ارتقا ایمنی تردد در محورهای مواصلاتی نیمه شمالی استان سیستان و بلوچستان

  با توجه به موقعیت خاص جغرافیایی استان و وجود شبکه گسترده راه های شریانی و اصلی در این منطقه از کشور ، حفظ و نگهداری آن به عنوان سرمایه ملی و زیر ساخت حیاتی ، جز با تلاش و همت دو چندان همکاران پر تلاش ما در مجموعه بزرگ راهداری و حمل و نقل جاده ای استان ، میسر نیست .

  |

  نظرات کاربران