در حال بارگذاری ...
 • جا‌به‌جایی بیش از ۲۴هزار زائر اربعین توسط ناوگان حمل‌ونقل مسافری آذربایجان شرقی

  با توجه به اینکه روزهای ۲۴ تا ۲۹ مهرایام پیک بازگشت زائران به کشور است از زائران عزیز خواست دراین ایام مدیریت و برنامه‌ریزی لازم برای سفرهای خود را انجام دهند .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، ناوگان حمل و نقل مسافری آذربایجان شرقی بیش از ۲۴ هزار و ۳۶۴ زائر اربعین حسینی را از آغاز اجرای طرح تردد زائران اربعین حسینی(ع) جا به جا کرده است .

  اورجعلی علیزاده با اعلام این خبر اظهار داشت : این تعداد زائر از۱۰ تا ۱۹ مهرماه  ۷۴۵ دستگاه اتوبوس به کرمانشاه و مرزهای مهران و خسروی اعزام شده اند . ۷۵ درصد ازظرفیت ناوگان حمل ونقل مسافری استان به این طرح اختصاص داده شده است و روند اعزام زائران ادامه دارد .

  وی همچنین ادامه داد : تعداد ۲۶۵ زائراربعین حسینی از اتباع جمهوری خود مختار نخجوان نیز تا کنون از پایانه مرزی جلفا برای شرکت در راهپیمایی اربعین وارد کشور شده‌اند . با توجه به اینکه روزهای ۲۴ تا ۲۹ مهرایام پیک بازگشت زائران به کشور است از زائران عزیز خواست در این ایام مدیریت و برنامه‌ریزی لازم برای سفرهای خود را انجام دهند .

  وی همچنین از اعزام اولین گروه ازکارکنان این اداره کل درقالب سه تیم جهت هماهنگی امورمربوط به زائرین به پایانه های مرزی مهران و خسروی خبر داد .
  مطالب مرتبط

  نظرات کاربران