در حال بارگذاری ...
 • صدور ۱۳۸۵ مجوز پرواز در ایام اربعین برای ۱۲ شرکت هواپیمایی

  شرکت های هواپیمایی چون هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران ، ماهان ، آسمان ، قشم ایر ، زاگرس ، کیش ایر ، تابان ، کاسپین ، وارش ، آتا و العراقیه پروازهای خود را از فرودگاه های تهران ، مشهد (مقدس) ، کرمان ، اصفهان ، تبریز ، یزد ، ساری ، ایلام ، کرمانشاه، کیش و شیراز انجام خواهند داد .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ،‌ سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری از صدور ۱۳۸۵ مجوز پرواز برای ۱۲ شرکت هواپیمایی خبر داد .

  رضا جعفرزاده اظهار داشت : نرخ بلیت‌ هواپیما در بازه زمانی ۲۰ مهر تا ۳۰ مهرماه تهران - نجف و بغداد رفت و برگشت ۲ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان و مشهد - نجف و بغداد و بالعکس ۲ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان و ایلام و کرمانشاه ۱ میلیون و پانصدهزار تومان تعیین شده است . متقاضیان سفر به نجف و بغداد بلیت خود را از مراکز معتبر که روی پرتال سازمان هواپیمایی کشوری قابل دسترسی است تهیه کنند . برای اطمینان بیشتر امکان اصالت سنجی بلیت هم روی سایت سازمان هواپیمایی کشوری و هم روی سایت انجمن و شرکت های هواپیمایی فراهم است .

  جعفرزاده با اشاره به اینکه شرکت های هواپیمایی لازم است از طریق روسای ایستگاه های مبدا و مقصد پاسخگوی مسافران خود باشند گفت : لازم است با دقت بر نحوه توزیع بلیت های خود نظارت و هرگونه تخلف در خصوص نرخ و یا فروش بلیت از طرف واسطه های احتمالی بنام شرکت ها که صندلی پروازی برای آن در نظر گرفته نشده را به سازمان گزارش کنند تا نسبت به برخورد با آنها اقدام شود .

  سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری افزود : شرکت های هواپیمایی چون هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران ، ماهان ، آسمان ، قشم ایر ، زاگرس ، کیش ایر ، تابان ، کاسپین ، وارش ، آتا و العراقیه پروازهای خود را از فرودگاه های تهران ، مشهد (مقدس) ، کرمان ، اصفهان ، تبریز ، یزد ، ساری ، ایلام ، کرمانشاه، کیش و شیراز انجام خواهند داد .

  وی همچنین اظهار داشت : هماهنگی لازم با عوامل فرودگاهی ، نیروهای امنیتی و انتظامی گمرک و حراست و سایر عوامل دخیل در انجام پروازها صورت گرفته و مصمم هستند بیش از پیش شاهد بدرقه و استقبال در خور شان زائران حسینی در ۱۱ فرودگاه کشور باشیم .

  وی در پایان از زائران حسینی خواست هرگونه تخلف احتمالی را از طریق سایت سازمان هواپیمایی کشوری www.cao.ir اعلام تا به صورت ویژه و در کمتر زمان ممکن رسیدگی شود .
  مطالب مرتبط

  تشریح مهمترین اقدامات انجام شده در اداره کل کنترل ترافیک هوایی طی سال گذشته

  تشریح مهمترین اقدامات انجام شده در اداره کل کنترل ترافیک هوایی طی سال گذشته

  به روز رسانی توافقنامه های تبادل ترافیکی با ترکیه ، عمان، پاکستان و افغانستان ، اصلاح و بازنگری مسیرهای هوایی برای جذب ترافیک بیشتر و پیگیری در خصوص موضوع پروازهای عبوری در راستای جذب ترافیک بیشتر از فضای کشور از جمله برنامه های امسال این اداره کل است .

  |

  تعلیق دو ساله رئیس سازمان هواپیمایی کشوری الزام آور نیست

  تعلیق دو ساله رئیس سازمان هواپیمایی کشوری الزام آور نیست

  سازمان هواپیمایی کشوری مصمم به ادامه مسئولیت خطیر در انجام وظایف بوده و نه تنها آماده همکاری با مراجع ذیربط در خصوص سوانح و یا هر اتفاق دیگری است به اراده قوه قضائیه مبنی بر حمایت از صنعت هوایی در جهت تقویت نیروی متخصص در راستای مقاومت و توانمندی های داخلی احترام گذاشته برای ...

  |

  انجام اقدامات لازم برای دریافت گواهینامه فرودگاهی فرودگاه سردار جنگل رشت

  انجام اقدامات لازم برای دریافت گواهینامه فرودگاهی فرودگاه سردار جنگل رشت

  فرودگاه سردار جنگل رشت با جابه جایی ۵۰۰ هزار نفر مسافر در سال به ۹ مسیر داخلی پرواز برنامه ای و سه مسیر بین المللی به صورت فصلی پرواز دارد و از جمله فرودگاه های فعال کشور به شمار می رود .

  |

  تعلیق و لغو مجوز ۴ دفتر خدمات مسافرت هوایی

  تعلیق و لغو مجوز ۴ دفتر خدمات مسافرت هوایی

  با توجه به بالا بودن حجم ترافیک در فرودگاه نجف در این ایام لازم است زائران طبق مقررات مندرج در بلیت ها در فرودگاه حاضر تا به جهت بسته شدن گیت ها از پرواز باز نمانند .

  |

  نظرات کاربران