در حال بارگذاری ...
 • احداث پل زیرگذر ارغوان در شهر ایلام

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، این پل زیر گذر با هدف رفع گره ترافیکی ورودی شهر ایلام از سمت حمیل و دسترسی لاین برگشت کنارگذر شرقی ایلام و دره ارغوان به داخل شهر ایلام ظرف سه ماه با تلاش شبانه روزی اداره کل راه و شهرسازی استان ، مشاور و پیمانکار پروژه احداث شد .

  مدیرکل راه و شهرسازی استان ایلام در بازدید از این پل گفت : طول پل زیرگذر ارغوان ۴۲ متر می باشد که برای احداث آن ۸۰ هزار متر مکعب خاکبرداری صورت گرفته است .

  علی اصغر کاظمی همچنین به احداث ۴۲۰ متر دیوار حائل در کنار پل روگذر ارغوان جهت ایمن سازی اشاره کرد و افزود : عملیات تکمیلی و زیبا سازی تقاطع های ارغوان (روگذر و زیرگذر) نیز بعد از ایام پر ترافیک اربعین ادامه خواهد یافت .

   
  مطالب مرتبط

  بازدید وزیر کشور از محور ارتباطی ایلام - مهران (محور اربعین)

  بازدید وزیر کشور از محور ارتباطی ایلام - مهران (محور اربعین)

  با تلاش شبانه روزی که در این مجموعه (مسئولان ، کارفرما و پیمانکاران) به انجام رسیده است به حول و قوه الهی مشکل خاصی در زمینه تردد به مرز مهران در مسیرهای مختلف استان ایلام وجود نداشته و آماده استقبال از زائرین عزیز اربعین حسینی (ع) می‌باشیم .

  |

  افتتاح طرح راهسازی قطعه سوم سرابله - پل سیمره

  افتتاح طرح راهسازی قطعه سوم سرابله - پل سیمره

  پروژه راهسازی قطعه سوم سرابله- پل سیمره به طول ۳ کیلومتر با اعتبار هزینه شده ۳۰ میلیارد ریال به منظور بهسازی و رفع نقاط پر حادثه این مسیر که یکی از مسیر ارتباطی استان ایلام به استان لرستان است امروز به بهره برداری رسید.

  |

  نظرات کاربران