در حال بارگذاری ...
 • راه اندازی قطار نظم و دوستی در راه آهن شمال شرق (۱)

  فرهنگ‌سازی ، آشنا نمودن با خطرات ناشی از سنگ پرانی و بازی در حاشیه خطوط ریلی ، آشنایی با نکات و موارد لازم جهت سفر با قطار و وجود امکانات رفاهی و مسایل مرتبط دیگر از جمله برنامه های آموزشی ارائه شده به دانش آموزان میهمان راه آهن شمال شرق (۱) بود .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، همزمان با فرا رسیدن هفته نیروی انتظامی قطار نظم و دوستی در راه آهن شمال شرق (۱) راه اندازی شد .

  مدیر این اداره کل بیان کرد : همزمان با هفته نیروی انتظامی و باهدف  ایمن سازی همجواری با راه آهن در اقدامی فرهنگی آموزشی که با همکاری و مشارکت پلیس این اداره کل برگزار شد تعداد ۴۲ نفر از دانش آموزان پسر مقطع دوم متوسطه مسیر ریلی ایستگاه شاهرود تا کلاتخوان را در محیطی شاد وصمیمی با قطار طی کردند و با ایجاد ارتباط دوستانه و منطقی ، مطالب مفید آموزشی توسط افسران آموزشی پلیس ارائه شد .

  فرشاد زاد خور افزود : همچنین فرهنگ‌سازی ، آشنا نمودن با خطرات ناشی از سنگ پرانی و بازی در حاشیه  خطوط ریلی ، آشنایی با نکات و موارد لازم جهت سفر با قطار و وجود امکانات رفاهی و مسایل مرتبط دیگر از جمله برنامه های آموزشی ارائه شده به دانش آموزان میهمان راه آهن شمال شرق (۱) بود .

  خاطرنشان می شود : محدوده ریلی راه آهن شمال شرق(۱) به طول ۵۴۰ کیلومتر شامل ۲۷ ایستگاه از سوزن خروجی ایستگاه راه آهن گرمسار در استان سمنان تا ایستگاه نقاب واقع در حوزه جغرافیایی استان خراسان رضوی و محدوده ای از خراسان شمالی واقع می باشد که این محدوده ریلی همجواران و همسایگان بسیاری را شامل می‌شود .
  مطالب مرتبط

  برگزاری اولین جلسه باشگاه همیاران ایمنی راه آهن در ایستگاه راه آهن شاهرود

  برگزاری اولین جلسه باشگاه همیاران ایمنی راه آهن در ایستگاه راه آهن شاهرود

  کوچکترین ایده ممکن است بهترین تاثیر را در ارتقای ایمنی شکل دهد و گستردگی آن می تواند همه ی همجواران ، پرسنل و ذی نفعان را در برگیرد و اکنون موعد آن فرا رسیده که از ذهن خلاق و فعال خانواده راه آهن استفاده کنیم و گام جدیدی را برای ایمنی و ارتقای آن برداریم .

  |

  افزایش ظرفیت حمل بار راه آهن شاهرود در نیمه اول سال ۹۸

  افزایش ظرفیت حمل بار راه آهن شاهرود در نیمه اول سال ۹۸

  برای افزایش بهره وری ناوگان حمل بار ، بهره وری بیشتر از لکوموتیو را مورد توجه قرار داده‌ایم و به طوری که متوسط بهره وری شش ماهه لکوموتیو راه‌آهن شمال شرق ۱ ، ۶ درصد نسبت به بهره وری لکوموتیو در سطح کشور افزایش یافته است .

  |

  نظرات کاربران