در حال بارگذاری ...
 • راه‌آهن جایی برای شنیدن ایده‌های استارت‌‌آپ‌ها

  این فضا در شرکت راه آهن و صنعت حمل ونقل ریلی فراهم شده است تا استارت‌آپ‌ها برای حل مشکلات بشتابند .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، رئیس باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان دانشگاه آزاد اسلامی واحد یادگار امام خمینی (ره) گفت : وقتی راه‌آهن گوش شنوا برای ایده‌های استارت‌آپ دارد ، ما نه تنها تشویق می‌شویم بلکه با علاقه بیشتری به فعالیت می‌پردازیم .

  علی شهابی در مراسم اختتامیه اولین استارت آپ ریلی اظهار داشت : به دنبال فراهم کردن فضایی با هدف ایجاد تحول در بین دانش آموزان و دانشجویان هستیم تا با قوت بیشتر در این مسیر فعالیت کنند .

  وی با بیان اینکه مرحله اول پیشرفت یک استارت‌آپ محلی است که گوش شنوای ایده وجود دارد ، تصریح کرد : این فضا در شرکت راه آهن و صنعت حمل ونقل ریلی فراهم شده است تا استارت‌آپ‌ها برای حل مشکلات بشتابند .

  شهابی با اشاره به توانایی گروه‌های دانش‌آموزی ، دانشجویی برای رفع مشکلات ، خاطرنشان کرد : وقتی راه‌آهن گوش شنوا برای ایده‌های استارت‌آپ دارد ما نه تنها تشویق می‌شویم بلکه با علاقه بیشتری به فعالیت می‌پردازیم . می‌توان از وجود مدیران شرکت‌ راه آهن که دارای تجربه‌های عملی هستند در دانشگاه آزاد بهره جست .

  وی پیشنهاد ایجاد «خانه‌ راه‌آهن» در دانشگاه آزاد اسلامی به منظور بحث و بررسی پیرامون مسائل و موارد مختلف صنعت ریلی با حضور مدیران ، اساتید ، کارشناسان و دانشجویان را مطرح کرد .
  مطالب مرتبط

  راه اندازی مرکز توسعه هوانوردی عمومی در استان مرکزی با مشارکت دانشگاه آزاد اسلامی

  راه اندازی مرکز توسعه هوانوردی عمومی در استان مرکزی با مشارکت دانشگاه آزاد اسلامی

  مرکز توسعه هوانوردی عمومی شتاب دهنده فعالیت صنعت هوانوردی عمومی در استان مرکزی می‌شود . مجموعه‌ای که بخواهد در این مرکز فعالیت کند چه در بحث آموزش صنعت هوانوردی ، چه در بحث ساخت و چه بحث ایده پردازی برای اینکه از فرصت‌های قانونی استفاده کنند زیر چتر این مرکز توسعه هوانوردی ...

  |

  راه اندازی مرکز مشاوره و خدمات روان شناختی در بندر شهید رجایی

  راه اندازی مرکز مشاوره و خدمات روان شناختی در بندر شهید رجایی

  در وهله اول ساکنین شهرک های مسکونی شهید رجایی و باهنر و همچنین کارکنان شاغل در مجتمع بندری می توانند از خدمات این مرکز بهره مند شوند . در مراحل بعدی نیز تلاش می شود تا زمینه لازم برای ارائه خدمات برای سایر اعضای جامعه بزرگ دریایی و بندری مرکز استان فراهم شود .

  |

  نظرات کاربران