در حال بارگذاری ...
 • راه‌آهن جایی برای شنیدن ایده‌های استارت‌‌آپ‌ها

  این فضا در شرکت راه آهن و صنعت حمل ونقل ریلی فراهم شده است تا استارت‌آپ‌ها برای حل مشکلات بشتابند .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، رئیس باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان دانشگاه آزاد اسلامی واحد یادگار امام خمینی (ره) گفت : وقتی راه‌آهن گوش شنوا برای ایده‌های استارت‌آپ دارد ، ما نه تنها تشویق می‌شویم بلکه با علاقه بیشتری به فعالیت می‌پردازیم .

  علی شهابی در مراسم اختتامیه اولین استارت آپ ریلی اظهار داشت : به دنبال فراهم کردن فضایی با هدف ایجاد تحول در بین دانش آموزان و دانشجویان هستیم تا با قوت بیشتر در این مسیر فعالیت کنند .

  وی با بیان اینکه مرحله اول پیشرفت یک استارت‌آپ محلی است که گوش شنوای ایده وجود دارد ، تصریح کرد : این فضا در شرکت راه آهن و صنعت حمل ونقل ریلی فراهم شده است تا استارت‌آپ‌ها برای حل مشکلات بشتابند .

  شهابی با اشاره به توانایی گروه‌های دانش‌آموزی ، دانشجویی برای رفع مشکلات ، خاطرنشان کرد : وقتی راه‌آهن گوش شنوا برای ایده‌های استارت‌آپ دارد ما نه تنها تشویق می‌شویم بلکه با علاقه بیشتری به فعالیت می‌پردازیم . می‌توان از وجود مدیران شرکت‌ راه آهن که دارای تجربه‌های عملی هستند در دانشگاه آزاد بهره جست .

  وی پیشنهاد ایجاد «خانه‌ راه‌آهن» در دانشگاه آزاد اسلامی به منظور بحث و بررسی پیرامون مسائل و موارد مختلف صنعت ریلی با حضور مدیران ، اساتید ، کارشناسان و دانشجویان را مطرح کرد .
  مطالب مرتبط

  راه اندازی مرکز مشاوره و خدمات روان شناختی در بندر شهید رجایی

  راه اندازی مرکز مشاوره و خدمات روان شناختی در بندر شهید رجایی

  در وهله اول ساکنین شهرک های مسکونی شهید رجایی و باهنر و همچنین کارکنان شاغل در مجتمع بندری می توانند از خدمات این مرکز بهره مند شوند . در مراحل بعدی نیز تلاش می شود تا زمینه لازم برای ارائه خدمات برای سایر اعضای جامعه بزرگ دریایی و بندری مرکز استان فراهم شود .

  |

  برگزاری سومین استارتاپ ویکند شبکه‌های ارتباطی و حمل‌ونقل در نمایشگاه بین‌المللی حمل‌ونقل و صنایع وابسته

  برگزاری سومین استارتاپ ویکند شبکه‌های ارتباطی و حمل‌ونقل در نمایشگاه بین‌المللی حمل‌ونقل و صنایع وابسته

  سومین استارتاپ ویکند شبکه‌های ارتباطی و حمل‌ونقل با هدف تشویق ، ترویج فرهنگ کارآفرینی و کادرسازی جوانان نخبه و علاقه‌مندان به صنعت حمل‌ونقل و کسب‌وکارهای نوپا در کشور در سومین نمایشگاه بین‌المللی حمل‌ونقل و صنایع وابسته در مصلای امام خمینی(ره) برگزار می‌شود .

  |

  برگزاری نشست کارگروه بندر هوشمند در اداره بنادر و دریانوردی بوشهر

  برگزاری نشست کارگروه بندر هوشمند در اداره بنادر و دریانوردی بوشهر

  یکی دیگر از مواردی که به شدت به آن توجه می شود پالایش پروژه ها خواهد بود بدین معنی که در مرحله انتخاب پروژه ، پروژه هایی که در وضعیت عملکردی بنادر استان بوشهر موثر هستند در اولویت قرار دارند .

  |

  نظرات کاربران