در حال بارگذاری ...
 • تجلیل از وزیر راه و شهرسازی به عنوان چهره ماندگار صنعت هوایی کشور

  محمد اسلامی ، از سال ۱۳۷۴ تا سال ۱۳۸۲ به عنوان مدیرعامل شرکت هواپیماسازی ایران (هسا) ، از سال ۱۳۸۳ تا ۱۳۸۴ در مقام قائم مقام سازمان صنایع هوافضا ، در بازه ۱۳۸۳ تا ۱۳۸۶ به عنوان رئیس مؤسسه آموزشی و تحقیقاتی صنایع دفاعی و از سال ۱۳۸۶ تا ۱۳۹۶ در مقام معاون امور صنعتی و تحقیقاتی وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح به خدمت مشغول بوده و نقش مهمی در توسعه سامانه های هوایی و دفاعی کشور داشته است .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ،‌ در مراسمی با حضور وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح و مدیران ارشد صنایع هوایی از وزیر راه و شهرسازی به عنوان چهره ماندگار صنعت هوایی کشور تجلیل شد .

  در بیست و دومین سالگرد تاسیس سازمان صنایع هوایی ایران ، در مراسمی با حضور امیر حاتمی ، وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح و جمعی از مدیران صنایع هوایی و هوانوردی ، از محمد اسلامی ، وزیر راه و شهرسازی به عنوان چهره ماندگار صنعت هوایی کشور تجلیل شد .

  در این مراسم همچنین از نه نفر دیگر از پیشکسوتان صنعت هوایی کشور که نقش برجسته ای در تولید هواپیما ، بالگرد ، پهپاد و تعمیر و نگهداری هواگردهای کشور داشته اند ، توسط وزرای راه و شهرسازی و دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح و مدیرعامل صنایع هوایی ایران تجلیل به عمل آمد .

  گفتنی است اسلامی ، از سال ۱۳۷۴ تا سال ۱۳۸۲ به عنوان مدیرعامل شرکت هواپیماسازی ایران (هسا) ، از سال ۱۳۸۳ تا ۱۳۸۴ در مقام قائم مقام سازمان صنایع هوافضا ، در بازه ۱۳۸۳ تا ۱۳۸۶ به عنوان رئیس مؤسسه آموزشی و تحقیقاتی صنایع دفاعی و از سال ۱۳۸۶ تا ۱۳۹۶ در مقام معاون امور صنعتی و تحقیقاتی وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح به خدمت مشغول بوده و نقش مهمی در توسعه سامانه های هوایی و دفاعی کشور داشته است . وی همچنین از سال ۱۳۸۸ در شورای عالی هواپیمایی کشوری حضور دارد .
  مطالب مرتبط

  رفع نیازهای کشور در حوزه دریایی با همکاری میان وزارت راه و شهرسازی و وزارت دفاع

  رفع نیازهای کشور در حوزه دریایی با همکاری میان وزارت راه و شهرسازی و وزارت دفاع

  با امضای این تفاهم‌نامه نیازهای کشور در حوزه دریایی همچنین نیازهای سازمان بنادر در حوزه‌های مهمی همچون شناورهای امداد و نجات ، شناورهای لایروب ، شناورهای آلاینده روب ، مسافری و حتی تفریحی که برای گردشگری مناسب هستند با استفاده از توان داخلی ساخته می‌شود .

  |

  برنامه­ دولت برای معرفی فرصت­ های سرمایه­ گذاری در سواحل مکران

  برنامه­ دولت برای معرفی فرصت­ های سرمایه­ گذاری در سواحل مکران

  دولت اقدامات ارزشمندی برای توسعه این سواحل در دست اقدام دارد که امیدواریم این پروژه­ ها ، زمینه حضور سرمایه­ گذاران را در منطقه فراهم کند . سواحل جنوب شرق(مکران) دارای برترین ویژگی های ژئوپلیتیکی و کارکرد ژئواستراتژیکی است .

  |

  لزوم تبدیل فرودگاه مهرآباد به مرکز حمل و نقل ترکیبی تهران

  لزوم تبدیل فرودگاه مهرآباد به مرکز حمل و نقل ترکیبی تهران

  قطعا فرودگاه مهرآباد طی سه سال گذشته با بهره‌گیری از یک تفکر صحیح و تبدیل آن به برنامه و همچنین پشتیبانی لازم به جایگاه امروز رسید ، فرایندی که ضمن ایجاد یک مدل اجرایی به دست تیمی تخصصی محقق و باعث ارتقای این فرودگاه شد .

  |

  نظرات کاربران