در حال بارگذاری ...
 • بررسی راهکارهای ارتقای ایمنی بزرگراه شهید کسایی تبریز

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، پیرو مصوبات بیست دومین جلسه کمیسیون مدیریت ایمنی حمل و نقل آذربایجان شرقی جلسه بررسی راهکارهای ارتقای ایمنی بزرگراه شهید کسایی تبریز برگزار شد .

  جلسه بررسی راهکارهای بهبود ایمنی بزرگراه شهید کسایی تبریز طبق مصوبات بیست دومین جلسه کمیسیون مدیریت ایمنی حمل ونقل استان با حضوراعضای کمیسیون برگزار شد .

  مدیرکل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان و دبیرکمیسیون در این جلسه با تاکید بر ضرورت بهبود ایمنی بزرگراه شهید کسایی گفت : کنارگذر جنوبی شهید کساِیی به طول ۱۸ کیلومتر با بیش از۴۰ سال عمر یکی از کریدورهای مهم جاده ای استان است وعملکرد آن به صورت دوگانه شهری و برون شهری می باشد و روزانه بالای یکصدهزار تردد در آن برقراراست .

  اورجعلی علیزاده افزود : با توجه به دسترسی های غیرمجاز و تبدیل پل های بزرگ به زیرگذر و همچنین وجود کاربری های متعدد از جمله ورزشگاه یادگار امام و کاربری های دیگر در موازات آن محور مذکور تصادفات زیادی در هر سال دارد ، به  طوری که از نظر طولی ۲ درصد راه های استان را شامل می شود ولی از نظر تصادفات ۴ درصد کل تصادفات استان را شامل می شود ، با توجه به اینکه باند جنوبی این در سال های گذشته به سه خط ارتقاء یافته و باند شمالی هنوز به سه خطه ارتقاء نیافته است .

  لازم به ذکر است با توجه به مصوبه کمیسیون ایمنی راه ها این جلسه با حضورمسولان اداره کل راهداری وحمل ونقل جاده ای , دفتر فنی , عمرانی وحمل ونقل و ترافیک استانداری , پلیس راه و راهور ، شهرداری تبریز و اداره کل راه و شهرسازی برای ساماندهی و ایمن سازی محور مذکور تشکیل و حاضران به بحث و تبادل نظر در مورد موضوع ذکر شده وهمچنین روانسازی تردد درمحدوده شهرتبریزتا محل پاسگاههای پلیس راه پرداختند .
  مطالب مرتبط

  نظرات کاربران