در حال بارگذاری ...
 • بررسی امکانات و اقدامات پیش بینی شده برای زوار کربلا در استان ایلام

  این همایش با همکاری پلیس راه انتظامی استان ایلام ، همکاری دانشگاه علوم پزشکی ایلام ، اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان ، فوریت های پزشکی ‌، هلال احمر و سایر دستگاه های امدادی و خدماتی استان ایلام برگزار شد .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ،‌ در همایش زائران اربعین و پیشگیری از سوانح و حوادث ترافیکی که در استان ایلام برگزار شد ، امکانات و اقدامات پیش بینی شده برای زوار کربلا مورد بحث و بررسی قرار گرفت .

  خداداد مقبلی معاون برنامه ریزی این سازمان در این همایش با اشاره به امکانات و اقدامات انجام شده در پایانه برکت اظهار داشت : با هدف روان سازی تردد ، جلوگیری از ترافیک و سهولت تردد زائران و نیروهای امدادی دو راه دسترسی مجزا در پایانه برکت آماده شده است .

  وی با اشاره به دیگر اقدامات انجام شده در پایانه برکت برای رفاه حال زائران اربعین خاطرنشان کرد : آماده کردن سه پارکینگ با ظرفیت ۵۰۰ اتوبوس ، احداث ۶۸۸ چشمه سرویس بهداشتی که ۸۰ درصد آنها انجام شده و یا درحال اجرا می باشد ، تکمیل بیش از ۵۰۰۰ سایبان برای گیت های ورودی و خروجی پایانه به منظور برقراری آرامش ، راحتی و ایجاد امنیت برای زوار حسینی از جمله اقدامات انجام شده در پایانه برکت است .

   معاون برنامه ریزی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای با بیان این که شبکه راهها نقش ارزنده ای در چرخه اقتصادی کشور دارد ، افزود : بیش از ۹۰ درصد از جابجایی کالا و مسافر در کشور از طریق بخش حمل و نقل جاده ای انجام می شود .

  مقبلی با اشاره به شناسایی ۱۵۰۰ نقطه پرحادثه در راه های کشور افزود : از ۲۵۰ نقطه پرحادثه ای که مورد تاکید پلیس راه کشور بوده ، ۵۶ نقطه برطرف شده که از این تعداد ۲ نقطه مربوط به استان ایلام بوده است .

  شایان ذکر است این همایش با همکاری پلیس راه انتظامی استان ایلام ، همکاری دانشگاه علوم پزشکی ایلام ، اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان ، فوریت های پزشکی ‌، هلال احمر و سایر دستگاه های امدادی و خدماتی استان ایلام برگزار شد .
  مطالب مرتبط

  برگزاری نشست هم اندیشی در پایانه حمل و نقل کالای استان تهران

  برگزاری نشست هم اندیشی در پایانه حمل و نقل کالای استان تهران

  با پیگیری های صورت گرفته وضعیت بهداشتی و نظافت ، فضای سبز و خوابگاه رانندگان نسبت به قبل بسیار بهبود یافته است و امید است با تلاش همه جانبه مسئولین زحمتکش این مجموعه شاهد افزایش رضایتمندی کاربران باشیم .

  |

  ممنوعیت تردد وانت بارهای حامل بار بدون بارنامه در جاده های بین شهری همدان

  ممنوعیت تردد وانت بارهای حامل بار بدون بارنامه در جاده های بین شهری همدان

  لازمه صدور بارنامه برای رانندگان و ناوگان حمل و نقل عمومی داشتن صلاحیت های فردی راننده و ناوگان است که در این خصوص رانندگان قبلا باید نسبت به دریافت کارت هوشمند راننده و ناوگان اقدام کرده باشند .

  |

  لزوم توسعه بزرگراه های استان خراسان شمالی

  لزوم توسعه بزرگراه های استان خراسان شمالی

  در بارندگی های بهار امسال ، بخشی از جاده های روستایی و محورهای فرعی استان دچار خسارت شد و در این زمینه ، در نشست هایی که برگزار شد ، تلاش به عمل آمده است تا منابع مورد نیاز برای بازسازی این محورها تامین شود .

  |

  نظرات کاربران