در حال بارگذاری ...
 • آمادگی کامل مجموعه شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) برای میزبانی از زائران اربعین

  امسال با بهره برداری از ترمینال گالری سلام و افزایش ۸۰ درصدی ظرفیت اعزام و پذیرش مسافر در شهر فرودگاهی به هیچ عنوان دغدغه ای از بابت افزایش پروازها و پذیرش پروازهای اربعین نداریم .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، مدیرکل عملیات فرودگاهی شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) گفت : با توجه به افزایش تقاضا برای سفر به عتبات عالیات در اربعین حسینی ، هماهنگی‌های لازم برای میزبانی شایسته از زائران در این مجموعه انجام شده است .

  فاروق علیخانی با اشاره به اینکه در ایام اربعین شهادت سیدالشهداء (ع) میزان تقاضا برای سفر به عتبات عالیات افزایش می یابد اظهار داشت : جلسات هماهنگی با حضور تمامی ارگان های مستقر در مجموعه شهر فرودگاهی برگزار شده تا میزبانی شایسته ای از این زائران به عمل آید . امسال با بهره برداری از ترمینال گالری سلام و افزایش ۸۰ درصدی ظرفیت اعزام و پذیرش مسافر در شهر فرودگاهی به هیچ عنوان دغدغه ای از بابت افزایش پروازها و پذیرش پروازهای اربعین نداریم .

  علیخانی اضافه کرد : شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) آمادگی دارد به هر تعداد که شرکت های هواپیمایی درخواست داشته باشند ، تسهیلات و منابع فرودگاهی را برای برقراری پروازهای ویژه اربعین در اختیار آن ها قرار دهد.

  مدیر کل عملیات فرودگاهی شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) افزود : برپایی موکب اربعین در ترمینال ها و اجرای برنامه های فرهنگی بخشی از تسهیلاتی است که برای زائران اربعین حسینی در نظر گرفته شده است .
  مطالب مرتبط

  پیام مدیرعامل شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) به مناسبت روز جهانی مراقبین پرواز

  پیام مدیرعامل شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) به مناسبت روز جهانی مراقبین پرواز

  مراقبین پرواز به عنوان چشمان همیشه بیدار فرودگاه با سرعت عمل و دقت مثال زدنی در هدایت و کنترل پروازها، نقشی بی بدیل در حفظ و حراست از جان انسان ها و فعال بودن فرودگاه ها ایفا می کنند .

  |

  تشریح خدمات شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) برای زائران اربعین حسینی

  تشریح خدمات شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) برای زائران اربعین حسینی

  برنامه ریزی های ویژه ای در حوزه فرودگاهی برای ارائه خدمات شایسته به زائران اربعین حسینی صورت گرفته و بر اساس هماهنگی های انجام شده با نیروی انتظامی و پلیس گذرنامه، این زائران از گیت ویژه پذیرش می شوند و همچنین در مرز هوایی نیز گیت های ویژه برای کنترل گذرنامه آن ها اختصاص داده ...

  |

  نظرات کاربران