در حال بارگذاری ...
 • آمادگی کامل مجموعه شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) برای میزبانی از زائران اربعین

  امسال با بهره برداری از ترمینال گالری سلام و افزایش ۸۰ درصدی ظرفیت اعزام و پذیرش مسافر در شهر فرودگاهی به هیچ عنوان دغدغه ای از بابت افزایش پروازها و پذیرش پروازهای اربعین نداریم .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، مدیرکل عملیات فرودگاهی شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) گفت : با توجه به افزایش تقاضا برای سفر به عتبات عالیات در اربعین حسینی ، هماهنگی‌های لازم برای میزبانی شایسته از زائران در این مجموعه انجام شده است .

  فاروق علیخانی با اشاره به اینکه در ایام اربعین شهادت سیدالشهداء (ع) میزان تقاضا برای سفر به عتبات عالیات افزایش می یابد اظهار داشت : جلسات هماهنگی با حضور تمامی ارگان های مستقر در مجموعه شهر فرودگاهی برگزار شده تا میزبانی شایسته ای از این زائران به عمل آید . امسال با بهره برداری از ترمینال گالری سلام و افزایش ۸۰ درصدی ظرفیت اعزام و پذیرش مسافر در شهر فرودگاهی به هیچ عنوان دغدغه ای از بابت افزایش پروازها و پذیرش پروازهای اربعین نداریم .

  علیخانی اضافه کرد : شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) آمادگی دارد به هر تعداد که شرکت های هواپیمایی درخواست داشته باشند ، تسهیلات و منابع فرودگاهی را برای برقراری پروازهای ویژه اربعین در اختیار آن ها قرار دهد.

  مدیر کل عملیات فرودگاهی شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) افزود : برپایی موکب اربعین در ترمینال ها و اجرای برنامه های فرهنگی بخشی از تسهیلاتی است که برای زائران اربعین حسینی در نظر گرفته شده است .
  مطالب مرتبط

  امضا توافق نامه ایجاد مرکز توسعه صنایع فرهنگی و خلاق در منطقه آزاد شهر فرودگاهی امام خمینی (ره)

  امضا توافق نامه ایجاد مرکز توسعه صنایع فرهنگی و خلاق در منطقه آزاد شهر فرودگاهی امام خمینی (ره)

  همکاری در تسهیل مقررات فعالیت شتاب دهنده ها و شرکت های خلاق در منطقه ، همکاری در توسعه شتاب دهنده های تخصصی صادراتی و گروه های فعال در صنایع فرهنگی و خلاق ، همکاری توسعه بازار محصولات و خدمات منطقه به سایر مناطق آزاد کشور و معرفی سرمایه گذاران داخلی و خارجی به منطقه از اقدامات ...

  |

  انتقال ٥٥ میلیون دلار از سهمیه کالای تجاری وارداتی منطقه آزاد ارس به منطقه آزاد شهر فرودگاهی امام خمینی(ره)

  انتقال ٥٥ میلیون دلار از سهمیه کالای تجاری وارداتی منطقه آزاد ارس به منطقه آزاد شهر فرودگاهی امام خمینی(ره)

  اولین محموله تجاری از محل این توافقنامه با استفاده از تخفیف سود بازرگانی از گمرک منطقه آزاد تجاری شهر فرودگاهی ترخیص شد و در صورت نیاز به افزایش سهمیه تجاری به بیشتر از ٥٥ میلیون دلار تا سقف ١٠٠ میلیون دلار از سهمیه منطقه آزاد ارس به منطقه آزاد شهر فرودگاهی واگذار می شود .

  |

  تسریع در ترخیص کالاهای اساسی و تولید با افتتاح بندر خشک آپرین

  تسریع در ترخیص کالاهای اساسی و تولید با افتتاح بندر خشک آپرین

  به نظر میرسد با فعالیت این مرکز بزرگ لجستیک در اطراف کلانشهر تهران صاحبان کالاها از حمل کالاهای خود از بندرشهیدرجایی و سایر بنادر جنوبی ایران به این بندر بیش از پیش استقبال کنند . ضمن آنکه روزانه حجم بسیار زیادی بار به ویژه کالاهای اساسی در ایستگاه آپرین جابجا می شود .

  |

  نظرات کاربران