در حال بارگذاری ...
 • ادامه عملیات طرح ساماندهی سه راهی قویون قشلاقی در شهرستان هشترود

  ایجاد کانال در جهت هدایت آبهای سطحی در مسیر هشترود - دامناب با استفاده از یک دستگاه گریدر اجرا شد .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ،‌ رییس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای هشترود گفت : ادامه روند عملیات تعریض جاده و پل سه راهی قویون قشلاقی در راستای طرح ساماندهی و افزایش ایمنی نقاط پرتصادف در این مسیر توسط راهداران تلاشگر شهرستان در حال انجام است .

  علی ابوالحسنی اظهار داشت : با اتمام عملیات طرح ساماندهی در سه راهی قویون قشلاقی شاهد کاهش تصادفات جاده ای و آرامش خاطر رانندگان در این مسیر خواهیم بود . لکه گیری با تراشه های آسفالت در راه روستایی بیگ کندی و در مسیرهای همجوار به همت راهداران تلاشگر شهرستان انجام و همچنان این روند در کلیه راه های روستایی که نیاز به لکه گیری دارند اجرا خواهد شد .

  ابوالحسنی گفت : ایجاد کانال در جهت هدایت آبهای سطحی در مسیر هشترود - دامناب با استفاده از یک دستگاه گریدر اجرا شد .

  رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای هشترود خاطرنشان کرد : ‍ نظارت و کنترل بارنامه و اضافه وزن کامیون ها و وانت بارهای حامل بار در مسیر هشترود - نظرکهریزی توسط اکیپ های راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان هشترود و با همکاری پلیس راه مراغه - هشترود انجام می شود .

   
  مطالب مرتبط

  صدور مجوز برگزاری مناقصه برای بهسازی محور دهدز - ایذه - سد کارون ٤

  صدور مجوز برگزاری مناقصه برای بهسازی محور دهدز - ایذه - سد کارون ٤

  با از سرگیری عملیات اجرایی پروژه بهسازی محور ایذه به سمت دهدز ، این اداره کل درصدد اضافه کردن اکیپ اجرایی دوم در قالب این پروژه است که با تدابیر اتخاذ شده این مهم نیز محقق خواهد شد تا فرآیند اجرای پروژه شتاب بیشتری به خود گیرد .

  |

  انجام عملیات لکه‌گیری اضطراری در محورهای مواصلاتی استان زنجان

  انجام عملیات لکه‌گیری اضطراری در محورهای مواصلاتی استان زنجان

  از اوایل اردیبهشت‌ماه به‌ویژه در دو هفته اخیر، فعالیت اکیپ‌های لکه‌گیری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان زنجان در هشت شهرستان استان آغاز شد و عملیات لکه‌گیری اضطراری در محورهای استان در حال انجام است .

  |

  نظرات کاربران