در حال بارگذاری ...
 • ادامه عملیات طرح ساماندهی سه راهی قویون قشلاقی در شهرستان هشترود

  ایجاد کانال در جهت هدایت آبهای سطحی در مسیر هشترود - دامناب با استفاده از یک دستگاه گریدر اجرا شد .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ،‌ رییس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای هشترود گفت : ادامه روند عملیات تعریض جاده و پل سه راهی قویون قشلاقی در راستای طرح ساماندهی و افزایش ایمنی نقاط پرتصادف در این مسیر توسط راهداران تلاشگر شهرستان در حال انجام است .

  علی ابوالحسنی اظهار داشت : با اتمام عملیات طرح ساماندهی در سه راهی قویون قشلاقی شاهد کاهش تصادفات جاده ای و آرامش خاطر رانندگان در این مسیر خواهیم بود . لکه گیری با تراشه های آسفالت در راه روستایی بیگ کندی و در مسیرهای همجوار به همت راهداران تلاشگر شهرستان انجام و همچنان این روند در کلیه راه های روستایی که نیاز به لکه گیری دارند اجرا خواهد شد .

  ابوالحسنی گفت : ایجاد کانال در جهت هدایت آبهای سطحی در مسیر هشترود - دامناب با استفاده از یک دستگاه گریدر اجرا شد .

  رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای هشترود خاطرنشان کرد : ‍ نظارت و کنترل بارنامه و اضافه وزن کامیون ها و وانت بارهای حامل بار در مسیر هشترود - نظرکهریزی توسط اکیپ های راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان هشترود و با همکاری پلیس راه مراغه - هشترود انجام می شود .

   
  مطالب مرتبط

  برگزاری نشست هم اندیشی در پایانه حمل و نقل کالای استان تهران

  برگزاری نشست هم اندیشی در پایانه حمل و نقل کالای استان تهران

  با پیگیری های صورت گرفته وضعیت بهداشتی و نظافت ، فضای سبز و خوابگاه رانندگان نسبت به قبل بسیار بهبود یافته است و امید است با تلاش همه جانبه مسئولین زحمتکش این مجموعه شاهد افزایش رضایتمندی کاربران باشیم .

  |

  اجرای عملیات بهسازی و آسفالت راه روستایی نمکدره در شهرستان رامسر

  اجرای عملیات بهسازی و آسفالت راه روستایی نمکدره در شهرستان رامسر

  بهسازی و آسفالت راه روستایی نمکدره محور جنت رودبار شهرستان رامسر به طول ۲/۵ کیلومتر زیرسازی و آسفالت خواهد شد که مردم شریف منطقه پس از سالیان متمادی از مواهب جاده ایمن و آسفالته بهره مند خواهند شد .

  |

  ممنوعیت تردد وانت بارهای حامل بار بدون بارنامه در جاده های بین شهری همدان

  ممنوعیت تردد وانت بارهای حامل بار بدون بارنامه در جاده های بین شهری همدان

  لازمه صدور بارنامه برای رانندگان و ناوگان حمل و نقل عمومی داشتن صلاحیت های فردی راننده و ناوگان است که در این خصوص رانندگان قبلا باید نسبت به دریافت کارت هوشمند راننده و ناوگان اقدام کرده باشند .

  |

  نظرات کاربران