در حال بارگذاری ...
 • انجام لکه گیری راه های اصلی و روستایی شهرستان هشترود با ۱۰۰ تن آسفالت گرم

  راه های روستایی مولوی چراغ مردان و بیزینی کوه و زاویه و مکتو در جهت برطرف کردن ناهمواریهای بوجود آمده در سطح جاده و تسهیل در تردد اهالی روستاییان توسط راهداران تلاشگر هشترود تسطیح شد .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، رییس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای هشترود از انجام لکه گیری راه های اصلی و روستایی این شهرستان با ۱۰۰ تن آسفالت گرم خبر داد .

  علی ابوالحسنی با بیان اینکه حفظ و نگهداری راه ها از وظایف اصلی راهداران جهادی است ؛ اظهار داشت : ۱۵ کیلومتر شانه سازی و علف زنی و تسطیح شانه در مسیر هشترود - مراغه در راستای راهداری محوری در جهت ارتقاء سطح ایمنی در جاده ها و کاهش تصادفات جاده ای انجام شد .

  رییس اداره راهداری وحمل ونقل جاده ای هشترود در ادامه افزود : ۱۰۰ تن آسفالت گرم نیز همراه تراشه های آسفالت در راه های روستایی (۲۰کیلومتر) و در راههای فرعی (۱۵کیلومتر) برای لکه گیری مصرف شده است .

  وی در ادامه افزود : راه های روستایی مولوی چراغ مردان و بیزینی کوه و زاویه و مکتو در جهت برطرف کردن ناهمواریهای بوجود آمده در سطح جاده و تسهیل در تردد اهالی روستاییان توسط راهداران تلاشگر هشترود تسطیح شد .
  مطالب مرتبط

  ضرورت دریافت بارنامه توسط رانندگان وانت بارهای فعال در حمل و نقل برون شهری لرستان

  ضرورت دریافت بارنامه توسط رانندگان وانت بارهای فعال در حمل و نقل برون شهری لرستان

  بر این اساس تمام رانندگان و مالکان وانت بار باید با مراجعه به اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای و یا مراکز مجاز صدور کارت هوشمند (انجمن های صنفی،دفاتر پیش خوان دولت) که در کلیه شهرستان‌های استان وجود دارند ، نسبت به ثبت نام و دریافت کارت هوشمند راننده و ناوگان اقدام کنند ، تا ...

  |

  اولویت بهسازی و نوسازی محورهای ارتباطی روستایی سیستان و بلوچستان در قالب طرح ابرار

  اولویت بهسازی و نوسازی محورهای ارتباطی روستایی سیستان و بلوچستان در قالب طرح ابرار

  فرهنگ همیاری باید در مردم نهادینه شود به طوری که اگر مردم عزیز با ماشین آلات و تجهیزات خود در انجام عملیات راهداری و راهسازی به راهداران کمک نمایند ، قطعاً انجام پروژه ها با سرعت بیشتری صورت خواهد پذیرفت .

  |

  نظرات کاربران