در حال بارگذاری ...
 • جابجایی بیش از ۲ میلیون مسافر از مازندران به سایر نقاط کشور طی پنج ماهه امسال

  تعداد شرکت های حمل و نقل مسافر فعال در استان را ۲۰۴ شرکت بوده که از این تعداد ۶۰ شرکت اتوبوس ، ۱۱۳ شرکت سواری-کرایه و ۱۳ شرکت مینی بوس و ۱۸ ترکیبی هستند .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، رییس اداره حمل و نقل مسافر اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای مازندران گفت : در پنج ماهه امسال ۲ میلیون و ۱۶۵ هزار و ۲۹۳ مسافر از مبدا این استان با تعداد ۳۶۴ هزار و ۴۱۲ فقره صورت وضعیت بر خط صادر شده به سایر نقاط کشور از طریق پایانه های مسافربری جابه‌جا شده اند .

  شیروان مظلومی ضمن اعلام این خبر اظهار داشت : در سال گذشته نیز تعداد ۲ میلیون و ۷۷ هزار و ۳۳۲ مسافر با تعداد ۳۴۶ هزار و ۵۶۷ فقره صورت وضعیت  بر خط صادر شده  از مبدا استان مازندران به سایر نقاط کشور جابه‌جا شده اند .

  وی در ادمه افزود : تعداد شرکت های حمل و نقل مسافر فعال در استان را ۲۰۴ شرکت بوده که از این تعداد ۶۰ شرکت اتوبوس ، ۱۱۳ شرکت سواری-کرایه و ۱۳ شرکت مینی بوس و ۱۸ ترکیبی هستند .
  مطالب مرتبط

  انجام تردد دو سفره از مرز مهران از تاریخ ۲۴ تا ۲۹ مهرماه

  انجام تردد دو سفره از مرز مهران از تاریخ ۲۴ تا ۲۹ مهرماه

  حداکثر ۵ سال سن اتوبوس ، طرف قرارداد بودن با شرکت های مسافربری کشور عراق و همچنین دارای سابقه ۶ سفر به کشور های دیگر از جمله شرایط لازم برای اتوبوس های متقاضی جابجایی زائران اربعین حسینی از مرز چذابه هستند .

  |

  استقرار بیش از ۴ هزار دستگاه اتوبوس در خوزستان برای جابجایی زائران اربعین حسینی

  استقرار بیش از ۴ هزار دستگاه اتوبوس در خوزستان برای جابجایی زائران اربعین حسینی

  طبق پیش بینی ها و برنامه ریزی های صورت گرفته برای مرز چذابه ، استان یزد ۳۸ اتوبوس ، استان چهارمحال و بختیاری ۱۷۰ اتوبوس، استان خراسان جنوبی ۳۲ اتوبوس ، استان خوزستان ۱۲۰ اتوبوس و استان اصفهان ۶۴۵ اتوبوس را تأمین می کنند .

  |

  نظرات کاربران