در حال بارگذاری ...
 • تکمیل عملیات تعریض و بهسازی و احداث باند دوم محور بویین زهرا - ساوه

  با تکمیل این بزرگراه که از جمله محورهای پرترافیک و پر اهمیت است ، شاهد افزایش ایمنی و تسهیل در عبور و مرور خواهیم بود .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، رییس شورای هماهنگی امور راه و شهرسازی استان قزوین از تکمیل عملیات تعریض و بهسازی و احداث باند دوم محور بویین زهرا به ساوه خبر داد .

  مسعود حق لطفی با اعلام این خبر گفت : با تکمیل علائم ، خط کشی ، گاردریل و نصب حفاظ ، ۷ کیلومتر باقی مانده از احداث باند دوم محور بوئین زهرا - ساوه انجام شد و زیر بار ترافیک رفت . این ۷ کیلومتر در گردنه هجیب قرار داشت و تنها قطعه باقی مانده پروژه تعریض و بهسازی محور بویین زهرا به ساوه بود .

  مدیرکل راه و شهرسازی عنوان کرد : پروژه احداث باند دوم محور بویین زهرا به ساوه که در حوزه شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل انجام گرفته ، شب گذشته توسط همکاران اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان قزوین علایم گذاری و خط کشی شده و زیر بار ترافیک رفت .

  مسعود حق لطفی اضافه کرد : با تکمیل این بزرگراه که از جمله محورهای پرترافیک و پر اهمیت است ، شاهد افزایش ایمنی و تسهیل در عبور و مرور خواهیم بود .
  مطالب مرتبط

  تشریح اقدامات وزارت راه و شهرسازی در مقابله با سیل استان سیستان و بلوچستان

  تشریح اقدامات وزارت راه و شهرسازی در مقابله با سیل استان سیستان و بلوچستان

  در مجموع به ۵۵۰۰ کیلومتر از راه‌های استان سیستان و بلوچستان شامل ۸۷۶ راه روستایی به طول ۳۸۰۰ کیلومتر ، ۲۷ محور اصلی و فرعی به طول ۱۷۰۰ کیلومتر آسیب و خسارت وارد شد . همچنین بر اثر سیلاب ۸۵۰۰ متر دیوارهای حایل و ضامن آسیب دیده ، ۴۷ مسیر اصلی و فرعی مسدود شد (در ابتدای وقوع سیل) و ...

  |

  برگزاری آزمون تعیین صلاحیت مهندسین ناظر در پروژه‌های راهسازی

  برگزاری آزمون تعیین صلاحیت مهندسین ناظر در پروژه‌های راهسازی

  این آزمون در تاریخ نهم اسفند ماه در شهرهای تبریز ، مشهد ، کرمان و به صورت تستی و جزوه باز برگزار می‌شود . سوالات این آزمون توسط گروهی از خبرگان ناظر پروژه‌ها از بدنه مهندسان مشاور و دستگاه‌های اجرایی تدوین می‌شود که گام بسیار مهم و جدی در این مسیر است .

  |

  نظرات کاربران