در حال بارگذاری ...
 • برگزاری کارگاه آموزشی برنامه ریزی فضایی دریایی توسط سازمان بنادر و دریانوردی

  به منظور ارتقای آگاهی و توانایی شرکت کنندگان در راستای شناخت بیشتر مشکلات ذینفعانی که به نوعی در تعیین راهبردها و سیاست های مربوط به حوزه جغرافیایی طرح MSP موثر هستند ، برنامه ریزی شد تا دوره به صورت کارگاه آموزشی برگزار شود .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، دوره آموزشی برنامه ریزی فضایی دریایی (MSP) ، با حضور مدیران و کارشناسان وزارت راه و شهرسازی ، سازمان بنادر و دریانوردی ، دستگاه‌های مرتبط با این حوزه و مهندسین مشاور در مجتمع فرهنگی و آموزشی فرمانیه برگزار شد .

  حمید خلیلی ؛ مدیرکل مهندسی سواحل و بنادر با اعلام این خبر افزود : این دوره آموزشی در راستای اجرای شرح خدمات طرح مطالعات برنامه ریزی فضایی دریایی (MSP) در استان هرمزگان مبنی بر آموزش کارشناسان و مدیران دستگاه‌های اجرایی ذیربط توسط این سازمان به عنوان متولی تهیه این طرح تدارک دیده شد .

  مدیرکل مهندسی سواحل و بنادر با اشاره به حضور نمایندگان دستگاه‌هایی همچون محیط زیست ، شیلات ، دفتر طرح ریزی شهری و طرح توسعه و عمران معاونت شهرسازی و معماری و مهندسین مشاور در این دوره آموزشی ، گفت : در این دوره آموزشی ضمن ارائه تجارب و سوابق طرح برنامه ریزی فضایی دریا در کشورهای مختلف ، برنامه ریزی فضایی دریا در ایران تشریح و به تعاریف مربوط به محدوده انجام مطالعات پرداخته شد . همچنین به منظور ارتقای آگاهی و توانایی شرکت کنندگان در راستای شناخت بیشتر مشکلات ذینفعانی که به نوعی در تعیین راهبردها و سیاست های مربوط به حوزه جغرافیایی طرح MSP موثر هستند ، برنامه ریزی شد تا دوره به صورت کارگاه آموزشی برگزار شود .

  به گفته خلیلی ، برگزاری دوره های آموزشی مشابه در تهران و سایر استان های ساحلی نیز توسط سازمان بنادر و دریانوردی برنامه‌ریزی شد که به تدریج تا پایان سال جاری در دستور کار قرار خواهد گرفت .   
  مطالب مرتبط

  نظرات کاربران