در حال بارگذاری ...
 • برقراری پرواز فوق العاده در مسیر تهران - اردبیل توسط هواپیمایی کیش ایر

  در صورت استقبال همشهریان از این پرواز ها این ایرلاین قول مساعد جهت تداوم و افزایش پروازها را اعلام کرده است .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، کیش ایر اقدام به برقراری پروازهای فوق العاده از فرودگاه اردبیل کرد .

  این پروازها از روز دوشنبه ۹۸/۶/۱۸ لغایت ۹۸/۶/۲۵ با دو پرواز در مسیر تهران - اردبیل - تهران و با شماره پرواز ۷۰۹۱ انجام می شود .

  بر این اساس پرواز مذکور از تهران راس ساعت ۹:۵۰ خارج و در ساعت ۱۱:۰۰ با هواپیمای فوکر ۱۰۰ در فرودگاه اردبیل به زمین خواهد نشست و با شماره پرواز ۷۰۹۰ از فرودگاه اردبیل ساعت ۱۱:۵۰ خارج و ساعت ۱۳:۰۰ در فرودگاه مهرآباد به زمین خواهد نشست .

  همچنین از روز دوشنبه ۹۸/۷/۱ لغایت ۹۸/۷/۲۲ این پروازها با دو پرواز در مسیر تهران - اردبیل - تهران و با شماره پرواز ۷۰۹۱ از تهران راس ساعت ۹:۲۵ خارج و در ساعت ۱۰:۳۵ با هواپیمای فوکر ۱۰۰ در فرودگاه اردبیل به زمین خواهد نشست و با شماره پرواز ۷۰۹۰ از فرودگاه اردبیل ساعت ۱۱:۲۰ خارج و ساعت ۱۲:۳۰ در فرودگاه مهرآباد به زمین خواهد نشست .

  گفتنی است ؛ در صورت استقبال همشهریان از این پرواز ها این ایرلاین قول مساعد جهت تداوم و افزایش پروازها را اعلام کرده است .
  مطالب مرتبط

  بی نیازی از اجرای پروژه های زیرساختی عمده در فرودگاه اردبیل تا ۳۰ سال آینده

  بی نیازی از اجرای پروژه های زیرساختی عمده در فرودگاه اردبیل تا ۳۰ سال آینده

  ترمینال فرودگاه اردبیل ، زیباترین ترمینال فرودگاهی کشور است که با ایجاد فضای ۸۱۰۰ مترمربعی ظرفیت اعزام و پذیرش مسافر آن چهار برابر شده است . امیدواریم با افتتاح پروژه های این فرودگاه و نیز پایان طرح بهسازی باند قدیم ، زیرساخت های خدماتی و فرودگاهی و سطوح پروازی فرودگاه ...

  |

  ضرورت توسعه محیط های پروازی و تجهیزات فرودگاهی و ناوبری اردبیل

  ضرورت توسعه محیط های پروازی و تجهیزات فرودگاهی و ناوبری اردبیل

  وزیر راه و شهرسازی با تاکید بر ضرورت توسعه محیط های پروازی و تجهیزات فرودگاهی و ناوبری اردبیل به طراحی زیبا و کیفیت بالای پروژه ساخت ترمینال فرودگاه اشاره و از تلاش های مدیریت ارشد شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران ، مشاور و پیمانکار طرح و نیز مدیرکل فرودگاه های اردبیل ...

  |

  بازدید مدیرعامل شرکت فرودگاه ها از پروژه های فرودگاهی آماده افتتاح در اردبیل

  بازدید مدیرعامل شرکت فرودگاه ها از پروژه های فرودگاهی آماده افتتاح در اردبیل

  ترمینال جدید(یک) فرودگاه اردبیل به مساحت ۸۱۰۰ مترمربع با هزینه ای بالغ بر ۶۰۰ میلیارد ریال از محل اعتبارات شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران احداث شده که گنجایش پذیرش همزمان سه پرواز را داراست .

  |

  نظرات کاربران