در حال بارگذاری ...
 • برقراری پرواز فوق العاده در مسیر تهران - اردبیل توسط هواپیمایی کیش ایر

  در صورت استقبال همشهریان از این پرواز ها این ایرلاین قول مساعد جهت تداوم و افزایش پروازها را اعلام کرده است .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، کیش ایر اقدام به برقراری پروازهای فوق العاده از فرودگاه اردبیل کرد .

  این پروازها از روز دوشنبه ۹۸/۶/۱۸ لغایت ۹۸/۶/۲۵ با دو پرواز در مسیر تهران - اردبیل - تهران و با شماره پرواز ۷۰۹۱ انجام می شود .

  بر این اساس پرواز مذکور از تهران راس ساعت ۹:۵۰ خارج و در ساعت ۱۱:۰۰ با هواپیمای فوکر ۱۰۰ در فرودگاه اردبیل به زمین خواهد نشست و با شماره پرواز ۷۰۹۰ از فرودگاه اردبیل ساعت ۱۱:۵۰ خارج و ساعت ۱۳:۰۰ در فرودگاه مهرآباد به زمین خواهد نشست .

  همچنین از روز دوشنبه ۹۸/۷/۱ لغایت ۹۸/۷/۲۲ این پروازها با دو پرواز در مسیر تهران - اردبیل - تهران و با شماره پرواز ۷۰۹۱ از تهران راس ساعت ۹:۲۵ خارج و در ساعت ۱۰:۳۵ با هواپیمای فوکر ۱۰۰ در فرودگاه اردبیل به زمین خواهد نشست و با شماره پرواز ۷۰۹۰ از فرودگاه اردبیل ساعت ۱۱:۲۰ خارج و ساعت ۱۲:۳۰ در فرودگاه مهرآباد به زمین خواهد نشست .

  گفتنی است ؛ در صورت استقبال همشهریان از این پرواز ها این ایرلاین قول مساعد جهت تداوم و افزایش پروازها را اعلام کرده است .
  مطالب مرتبط

  برگزاری موفق تمرین کامل دوسالانه طرح اضطراری در فرودگاه اردبیل

  برگزاری موفق تمرین کامل دوسالانه طرح اضطراری در فرودگاه اردبیل

  این تمرین با حضور مدیرکل دفتر مقررات فرودگاهی ، مدیریت بحران و پدافند غیرعامل مدیران و ارزیابان سازمان هواپیمایی کشوری و شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران و مسئولان مرتبط استانی به منظور ارزیابی سه مولفه مهم «فرماندهی ، هماهنگی ، ارتباطات» و مهندسی سطح کیفی و کمی نیروها و ...

  |

  وجود ظرفیت‎های لازم برای برقراری پروازهای خارجی در فرودگاه اردبیل

  وجود ظرفیت‎های لازم برای برقراری پروازهای خارجی در فرودگاه اردبیل

  اکنون باند اصلی فرودگاه در حال بهسازی است که تا یکسال دیگر آماده بهره‎برداری می‎شود و برای همین از باند دوم با ظرفیت نشست و برخاست هواپیماهای بدنه متوسط همچون ایرباس ۳۲۰ و بوئینگ ۷۳۷ و ۷۲۷ استفاده می‎کنیم که این هواپیماها برای پروازهای خارجی مناسب هستند و مشکلی وجود ندارد .

  |

  نظرات کاربران