در حال بارگذاری ...
 • ثبت بالاترین رکورد بارگیری در اداره کل راه آهن شرق از ابتدای تاسیس تاکنون

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، مدیرکل راه آهن شرق از ثبت بالاترین رکورد بارگیری در این اداره کل از ابتدای تاسیس تاکنون خبر داد .

  محمد رضا چنگانی تصریح کرد : با همت و تلاش جهادی مجموعه تلاشگران اداره کل راه آهن شرق و تعاملات ایجاد شده بین صاحبان بار و مالکین واگن ها ، همچنین حل مشکلات خطی و تامین بموقع واگن ، ناوگان ریلی باری این اداره کل موفق شد در تاریخ ۱۶ شهریورماه با بارگیری ۵۳۶ دستگاه واگن به وزن ۳۲ هزار تن در ۲۴ ساعت رکورد تازه ای در تاریخ این اداره کل ثبت نماید که این آمار در تاریخ ۱۴ ساله این اداره کل از ابتدای تاسیس در سال ۱۳۸۴ تاکنون بی سابقه بوده و از افزایش قابل ملاحظه ای برخوردار بوده است.

  محمد رضا چنگانی ادامه داد : در این روز تعداد ۳۷۶ دستگاه واگن شامل محمولات معدنی از معادن سنگ آهن سنگان ، ۱۴۱ دستگاه واگن حمل زغال سنگ از معادن پروده ، ۱۴ دستگاه واگن حمل سیمان از ایستگاه تربت حیدریه و ۵ دستگاه واگن حمل بالاست از ایستگاه شیرگشت بارگیری و به مقاصد مختلف حمل گردید .

  مدیر کل راه آهن شرق در پایان با قدردانی از تلاش کارکنان زحمتکش راه آهن شرق اظهار امیدواری کرد با رفع موانع و مشکلات موجود ،اجرای طرح ها و برنامه های افزایش ظرفیت و ارتقای بهره وری در ماه های پیش رو نیز شاهد ادامه این روند رو به رشد باشیم .
  مطالب مرتبط

  اتصال مجتمع فولاد سنگان به شبکه ریلی کشور

  اتصال مجتمع فولاد سنگان به شبکه ریلی کشور

  از ابتدای سال یک میلیون و ۵۰۰ هزار تن گندله سنگ آهن به وسیله ۱۴ هزار و ۵۲۸ واگن از این مجتمع بارگیری و حمل شده است که نشان دهنده سهم ۶۰ درصدی حمل ونقل ریلی است که امیدواریم با بهره‌برداری از این خط فرعی و آغاز بارگیری مکانیزه به سقف بارگیری از این چشمه بار که سالیانه حدود ...

  |

  تعمیر اساسی ۲۰ واگن باری متعلق به قطارهای نجات ایستگاه مشهد و سرخس طی ۲ ماه

  تعمیر اساسی ۲۰ واگن باری متعلق به قطارهای نجات ایستگاه مشهد و سرخس طی ۲ ماه

  با توجه به اینکه اعزام واگن ها به سایر مراکز تعمیراتی موجب صرف زمان زیاد ، نقص در سازمان قطار نجات در این مدت و همچنین تحمیل هزینه های رفت و برگشت می شود ، با انجام این تعمیرات ضمن به حداقل رسیدن زمان مذکور ، هزینه های فوق نیز حذف شده است .

  |

  افزایش خدمات مسافری در راه آهن با حمایت از بخش خصوصی

  افزایش خدمات مسافری در راه آهن با حمایت از بخش خصوصی

  در حال حاضر راه آهن شرق جایگاه سوم بارگیری در بین مناطق راه آهن را به دست آورده که با تلاش بیشتر و همدلی که بین کارکنان و مجموعه مدیریت کاملا مشهود است و ظرفیت های بالای موجود در این اداره کل نظیر وجود بزرگترین معادن سنگ آهن و ذغال سنگ کشور ، کسب رتبه نخست در آینده ای نزدیک دور ...

  |

  نظرات کاربران