در حال بارگذاری ...
 • انجام ۷۷ درصد از پروازهای بازگشت زائران حج تمتع

  امروز (دوازدهم شهریور) ۱۲ پرواز بازگشت حاجیان به پنج فرودگاه تحت مالکیت شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران شامل ارومیه ، مشهد ، همدان ، کرمان و تبریز با انتقال ۳۰۰۰ زائر انجام می شود .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، مسئول عملیات حج شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران گفت : تاکنون ۷۷ درصد پروازهای بازگشت حاجیان با ورود ۵۰ هزار و ۸۸۶ حاجی به کشور انجام شده است .

  حشمت اله قربانی ، با اعلام این خبر عنوان کرد : تا پایان ۱۱ شهریور (هجدهمین روز عملیات بازگشت حاجیان) ۲۰۷ پرواز برگشت زائران بیت الله الحرام به فرودگاه های تحت مالکیت شرکت انجام شده است .

  قربانی با بیان اینکه عملیات حج تمتع در ۱۲ فرودگاه شامل ساری ، یزد ، زنجان ، بندرعباس ، زاهدان ، اهواز ، بوشهر ، کرمانشاه ، گرگان ، شیراز ، بیرجند و رشت به پایان رسیده است ، افزود : اکنون از میان فرودگاه های تحت پوشش شرکت ، عملیات حج در فرودگاه های ارومیه ، همدان ، کرمان ، تبریز ، اصفهان و مشهد برقرار است .

  وی گفت : امروز (دوازدهم شهریور) ۱۲ پرواز بازگشت حاجیان به پنج فرودگاه تحت مالکیت شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران شامل ارومیه ، مشهد ، همدان ، کرمان و تبریز با انتقال ۳۰۰۰ زائر انجام می شود . عملیات بازگشت حاجیان به کشور ۲۵ مرداد شروع شده و ۱۷ شهریور به پایان می رسد .
  مطالب مرتبط

  تداوم اقدامات پیشگیرانه شرکت فرودگاه ها برای مقابله با اپیدمی کرونا

  تداوم اقدامات پیشگیرانه شرکت فرودگاه ها برای مقابله با اپیدمی کرونا

  مدیرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران در این بخشنامه بر برگزاری منظم جلسات کمیته تسهیلات در فرودگاه ها ، همکاری و هماهنگی کامل با ستاد استانی و شهرستانی مقابله با کرونا ، مشارکت و همکاری با سازمان ها و نهادهای مربوط به ویژه وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی و ادارات ...

  |

  ابلاغ آیین نامه مرتبط با وصول مطالبات به فرودگاه های کشور

  ابلاغ آیین نامه مرتبط با وصول مطالبات به فرودگاه های کشور

  بر اساس ابلاغ رییس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران فرودگاه ها وظیفه دارند برای وصول مطالبات شرکت از اشخاص حقوقی و حقوقی به ارایه اطلاعات مربوط به بدهی بهره برداران فرودگاهی و تقاضای صدور اجرائیه بر اساس تعریف مندرج در بند ۷ ماده یک و ماده ۹ آیین نامه ...

  |

  فرودگاه رامسر ، آشیانه پرنده

  فرودگاه رامسر ، آشیانه پرنده

  امروزه نقش صنعت هوانوردی و فرودگاهی در توسعه پایدار منطقه ای و فرامنطقه ای کشورها بر هیچکس پوشیده نیست . نقشی انکارناپذیر در تولید ناخالص داخلی ، توسعه اجتماعی ، فرهنگی و سیاسی که هر یک ...

  |

  نظرات کاربران