در حال بارگذاری ...
 • انجام ۷۷ درصد از پروازهای بازگشت زائران حج تمتع

  امروز (دوازدهم شهریور) ۱۲ پرواز بازگشت حاجیان به پنج فرودگاه تحت مالکیت شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران شامل ارومیه ، مشهد ، همدان ، کرمان و تبریز با انتقال ۳۰۰۰ زائر انجام می شود .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، مسئول عملیات حج شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران گفت : تاکنون ۷۷ درصد پروازهای بازگشت حاجیان با ورود ۵۰ هزار و ۸۸۶ حاجی به کشور انجام شده است .

  حشمت اله قربانی ، با اعلام این خبر عنوان کرد : تا پایان ۱۱ شهریور (هجدهمین روز عملیات بازگشت حاجیان) ۲۰۷ پرواز برگشت زائران بیت الله الحرام به فرودگاه های تحت مالکیت شرکت انجام شده است .

  قربانی با بیان اینکه عملیات حج تمتع در ۱۲ فرودگاه شامل ساری ، یزد ، زنجان ، بندرعباس ، زاهدان ، اهواز ، بوشهر ، کرمانشاه ، گرگان ، شیراز ، بیرجند و رشت به پایان رسیده است ، افزود : اکنون از میان فرودگاه های تحت پوشش شرکت ، عملیات حج در فرودگاه های ارومیه ، همدان ، کرمان ، تبریز ، اصفهان و مشهد برقرار است .

  وی گفت : امروز (دوازدهم شهریور) ۱۲ پرواز بازگشت حاجیان به پنج فرودگاه تحت مالکیت شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران شامل ارومیه ، مشهد ، همدان ، کرمان و تبریز با انتقال ۳۰۰۰ زائر انجام می شود . عملیات بازگشت حاجیان به کشور ۲۵ مرداد شروع شده و ۱۷ شهریور به پایان می رسد .
  مطالب مرتبط

  تشریح مهمترین اقدامات انجام شده در اداره کل کنترل ترافیک هوایی طی سال گذشته

  تشریح مهمترین اقدامات انجام شده در اداره کل کنترل ترافیک هوایی طی سال گذشته

  به روز رسانی توافقنامه های تبادل ترافیکی با ترکیه ، عمان، پاکستان و افغانستان ، اصلاح و بازنگری مسیرهای هوایی برای جذب ترافیک بیشتر و پیگیری در خصوص موضوع پروازهای عبوری در راستای جذب ترافیک بیشتر از فضای کشور از جمله برنامه های امسال این اداره کل است .

  |

  پیام تبریک وزیر راه و شهرسازی به مناسبت روز جهانی کنترلر ترافیک هوایی

  پیام تبریک وزیر راه و شهرسازی به مناسبت روز جهانی کنترلر ترافیک هوایی

  بدون شک ، اکنون که ایران در دوره ای حساس قرار دارد و تحریم های ظالمانه جهانی ، در گام نخست ، صنعت هوانوردی کشورمان را هدف قرار داده است ، تلاش قابل ستایش شما ، بیش از پیش اهمیت دارد و ایمنی پروازها در آسمان ایران ، هم در پروازهای داخلی و هم در پروازهای عبوری از آسمان کشورمان ، ...

  |

  پیام تبریک مدیرعامل شرکت فرودگاه ها به مناسبت روز جهانی کنترلر ترافیک هوایی

  پیام تبریک مدیرعامل شرکت فرودگاه ها به مناسبت روز جهانی کنترلر ترافیک هوایی

  امیرمکری فرارسیدن بیستم اکتبر را به فرد فرد همکاران ارجمند کنترلر شاغل در مرکز کنترل فضای کشور و برج‌های مراقبت پرواز فرودگاه‌ها که اهداف سازمان جهانی هواپیمایی کشوری را در حوزه‌ی سرویس‌های ترافیک هوایی محقق می‌کنند ، تبریک گفته و از حضرت باری‌تعالی توفیق در تمامی شئون ...

  |

  نظرات کاربران