در حال بارگذاری ...
 • امضا تفاهمنامه همکاری میان شرکت فرودگاه ها و سازمان مدیریت صنعتی

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، با هدف ارتقا و تعالی فردی و سازمانی در شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران تفاهمنامه همکاری پژوهشی و کارشناسی میان مدیران عامل شرکت و سازمان مدیریت صنعتی به امضا رسید .

  این تفاهمنامه همکاری به امضای سیاوش امیرمکری ، رییس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت و ابوالفضل کیانی بختیاری ، مدیرعامل سازمان مدیریت صنعتی رسید .

  این تفاهمنامه با هدف تعالی سازمانی و توسعه فردی در شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران با بهره گیری از ظرفیت های سازمان مدیریت صنعتی محورهای متعددی از جمله آسیب شناسی وضع موجود در صنعت هوانوردی و فرودگاهی ، ارائه خدمات مشاوره ای مدیریتی و برنامه ریزی از سوی سازمان مدیریت صنعتی به شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران و تشکیل کانون های ارزیابی برای جانشین پروری را شامل می شود .

  از دیگر محورهای این تفاهمنامه که مدت اجرای آن دو سال است می توان به تشکیل کانون توسعه برای توانمندسازی مدیران فعلی شرکت ، اجرای پروژه های تحقیقاتی و کاربردی موردنیاز شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران در حوزه های تخصصی و مدیریتی ، ارائه مشاوره از سوی سازمان مدیریت صنعتی برای آینده پژوهی ، آینده نگاری ، ترسیم و تنظیم طرح های معماری سرمایه انسانی و توسعه ، آموزش و ظرفیت سازی منابع انسانی شرکت و نیز همکاری های آموزشی برای تولید محتوا و تامین استادان برجسته ملی و بین المللی اشاره کرد .
  مطالب مرتبط

  تشریح مهمترین اقدامات انجام شده در اداره کل کنترل ترافیک هوایی طی سال گذشته

  تشریح مهمترین اقدامات انجام شده در اداره کل کنترل ترافیک هوایی طی سال گذشته

  به روز رسانی توافقنامه های تبادل ترافیکی با ترکیه ، عمان، پاکستان و افغانستان ، اصلاح و بازنگری مسیرهای هوایی برای جذب ترافیک بیشتر و پیگیری در خصوص موضوع پروازهای عبوری در راستای جذب ترافیک بیشتر از فضای کشور از جمله برنامه های امسال این اداره کل است .

  |

  پیام تبریک وزیر راه و شهرسازی به مناسبت روز جهانی کنترلر ترافیک هوایی

  پیام تبریک وزیر راه و شهرسازی به مناسبت روز جهانی کنترلر ترافیک هوایی

  بدون شک ، اکنون که ایران در دوره ای حساس قرار دارد و تحریم های ظالمانه جهانی ، در گام نخست ، صنعت هوانوردی کشورمان را هدف قرار داده است ، تلاش قابل ستایش شما ، بیش از پیش اهمیت دارد و ایمنی پروازها در آسمان ایران ، هم در پروازهای داخلی و هم در پروازهای عبوری از آسمان کشورمان ، ...

  |

  پیام تبریک مدیرعامل شرکت فرودگاه ها به مناسبت روز جهانی کنترلر ترافیک هوایی

  پیام تبریک مدیرعامل شرکت فرودگاه ها به مناسبت روز جهانی کنترلر ترافیک هوایی

  امیرمکری فرارسیدن بیستم اکتبر را به فرد فرد همکاران ارجمند کنترلر شاغل در مرکز کنترل فضای کشور و برج‌های مراقبت پرواز فرودگاه‌ها که اهداف سازمان جهانی هواپیمایی کشوری را در حوزه‌ی سرویس‌های ترافیک هوایی محقق می‌کنند ، تبریک گفته و از حضرت باری‌تعالی توفیق در تمامی شئون ...

  |

  نظرات کاربران