در حال بارگذاری ...
 • افتتاح پروژه بهسازی و آسفالت ۲۵ کیلومتر از راه‌های روستایی شهرستان بابل

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، همزمان با گرامیداشت هفته دولت ۲۵ کیلومتر از راه های روستایی و یک دستگاه پل در قالب ۱۸ پروژه با اعتباری معادل ۷۱ میلیارد ریال افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت .

  حنظله تقی‌پور با بیان این خبر اظهار داشت : از آنجا که مازندران به دلیل شرایط خاص منطقه ای و تعدد روستاها دارای راه‌های روستایی پر اهمیتی بوده ، لذا نگاه به محورهای روستایی یکی از برنامه‌های اصلی کاری این اداره کل است .

  رئیس اداره راه و شهرسازی شهرسازی بابل تصریح کرد : در ایام گرامیداشت هفته دولت پل راه روستایی امامزاده یکشوب بابل که بر روی رودخانه بولک رودپی ما بین روستای امامزاده یکشوب و لدار بخش بندپی شرقی بابل  احداث شده  با اعتباری  معادل ۱۳ میلیارد ریال افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت .

  وی در خصوص مشخصات فنی این پل یادآور شد : این پل بتنی به دهانه ۵/۲۴ متر در مدت زمان ۱۰ ماه اجراء شد .

  تقی پور هدف از اجرای این پروژه را کاهش تصادفات جاده ای , کاهش مصرف سوخت , کاهش زمان طی شده تا مقصد ، بهره مندی دو بخش بندپی شرقی و بابل‌کنار شهرستان بابل به عنوان محور ارتباطی , سازه با مقاومت بالا در برابر زلزله و رعایت اصول پدافند غیرعامل برشمرد .

  تقی پور همچنین در خصوص پروژه های افتتاحی بهسازی و آسفالت راه های روستایی این اداره خاطرنشان ساخت : بهسازی و آسفالت راه روستایی امین آباد - میاندسته به طول ۵۵۰ متر ، آسفالت راه روستایی راهکلا - نی کلا به طول ۵۵۰ متر ، آسفالت راه روستایی خرابه خشرودپی بابل به طول ۵۰۰ متر ، بهسازی و آسفالت راه روستایی بهارستان - تنهاکلا - ولیک به طول ۲۰۰۰ متر ، بهسازی و آسفالت راه روستایی شیاده بابل به طول ۷۵۰ متر ، آسفالت راه روستایی کبریاکلا به ریگ چشمه بابلکنار به طول ۱۲۰۰ متر ، بهسازی و آسفالت راه روستایی کریم کلا - درزیکلا به طول ۸۰۰ متر ، آسفالت راه روستایی ازرودسر به طول ۱۵۰ متر ، آسفالت راه روستایی مرس دره به طول ۲۲۰ متر، آسفالت راه روستایی اسبوکلا به طول ۲۰۰۰ متر ، آسفالت راه روستایی هندوری به طول ۳۰۰۰ متر ، آسفالت راه روستایی فولادکلا به طول ۱۵۰۰ متر ، آسفالت راه روستایی امیرکلا بابلکنار به طول ۱۵۰۰ متر ، آسفالت راه روستایی تراجی کلا به طول ۴۰۰۰ متر ، آسفالت راه روستایی گرجی آباد به طول ۱۵۰۰ متر، آسفالت راه روستایی فیروزآباد به طول ۱۵۰۰ متر ، آسفالت راه روستایی بیجی کلا به طول ۳۰۰۰ متر ، از جمله پروژه هایی  هستند که عملیات آسفالت آنها به اتمام رسیده و در این ایام بهره برداری و مورد استفاده کاربران جاده ای قرار گرفت .

  از ۱۰۱۵۵ کیلومتر راه موجود در مازندران ، ۱۲۳۳ کیلومتر در شهرستان بابل واقع شده است .
  مطالب مرتبط

  رشد موثر ۲۰ پله ای استان اصفهان در کاهش تلفات حوادث رانندگی

  رشد موثر ۲۰ پله ای استان اصفهان در کاهش تلفات حوادث رانندگی

  تعداد متوفیان در سال ۹۷ برابر ۷۰۱ نفر بوده که این آمار در سال گذشته به ۶۲۹ نفر رسیده است . کاهش ۷۲ نفری در آمار متوفیان، گواهی بر موثر بودن اقدامات کمیسیون ایمنی استان بوده و ضرورت استمرار این همکاری بین بخشی را مورد تاکید قرار می دهد .

  |

  آسفالت ۱۶ کیلومتر راه روستایی در شهرستان میاندوآب در قالب طرح ملی ابرار

  آسفالت ۱۶ کیلومتر راه روستایی در شهرستان میاندوآب در قالب طرح ملی ابرار

  پروژه های مهم در دست اجرای این شهرستان در بخش راهداری را احداث راه جدید ، احداث باند دوم ، رفع نقاط حادثه خیز ، نصب حفاظ بتنی ، نصب گاردریل ، سیستم روشنایی شامل می شود که با انعقاد قرارداد ، مدیریت و نظارت می شود .

  |

  اجرای عملیات ایمن سازی محورهای مواصلاتی شهرستان های بهشهر ، نکا و گلوگاه

  اجرای عملیات ایمن سازی محورهای مواصلاتی شهرستان های بهشهر ، نکا و گلوگاه

  محور گلوگاه – دامغان ( کریدور شمال – جنوب ) یکی از اصلی ترین محور ارتباطی استان مازندران به سمنان در شرق مازندران بوده که قراردادی بالغ بر ۱۱ میلیارد ریال با پیمانکار مربوطه منعقد و جهت ایمن سازی ( نصب گاردریل و تابلو و علائم و... ) به طول ۷ کیلومتر که هم اکنون در محور فوق در حال ...

  |

  نظرات کاربران