در حال بارگذاری ...
 • بهره برداری از دو پروژه فرودگاه رشت در چهارمین روز هفته دولت

  این سیستم در چهار فرودگاه کشور نصب شده و به امر هدایت پرواز در شرایط مه آلودگی و کاهش ابطال پروازها کمک می کند .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، امروز (۵ شهریور) در چهارمین روز هفته دولت دو پروژه فرودگاه رشت توسط رییس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران به بهره برداری رسید .

  سیاوش امیرمکری در حاشیه افتتاح این طرح ها در جمع خبرنگاران عنوان کرد : بسیار خوشحالم که در هفته دولت توانسته ایم شاهد افتتاح دو پروژه مهم در فرودگاه رشت باشیم .

  رییس هیات مدیره شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران با اشاره به افتتاح پروژه نصب سیستم روشنایی هدایت پرواز فرودگاه به ارزش یک میلیون یورو (بیش از ۱۰ میلیارد ریال) عنوان کرد : این سیستم در چهار فرودگاه کشور نصب شده و به امر هدایت پرواز در شرایط مه آلودگی و کاهش ابطال پروازها کمک می کند .

  وی افزود : طرح دیگر توسعه محوطه سازی فرودگاه رشت به مساحت ۱۷ هزار مترمربع و نیز افتتاح سیستم مخزن ۵۰۰ مترمکعبی به همراه سیستم پمپاژ آب است که در آبیاری و ایمنی زمینی تاثیر زیادی دارد .

  امیرمکری با اشاره به برنامه ریزی برای تملک ۱۶۰ هکتار اراضی پیرامونی فرودگاه رشت برای توسعه آتی آن ، گفت : تاکنون برای تملک ۱۰ هکتار از این اراضی تامین بودجه شده که در مرحله تنظیم اسناد قرار دارد .
  مطالب مرتبط

  تداوم اقدامات پیشگیرانه شرکت فرودگاه ها برای مقابله با اپیدمی کرونا

  تداوم اقدامات پیشگیرانه شرکت فرودگاه ها برای مقابله با اپیدمی کرونا

  مدیرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران در این بخشنامه بر برگزاری منظم جلسات کمیته تسهیلات در فرودگاه ها ، همکاری و هماهنگی کامل با ستاد استانی و شهرستانی مقابله با کرونا ، مشارکت و همکاری با سازمان ها و نهادهای مربوط به ویژه وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی و ادارات ...

  |

  ابلاغ آیین نامه مرتبط با وصول مطالبات به فرودگاه های کشور

  ابلاغ آیین نامه مرتبط با وصول مطالبات به فرودگاه های کشور

  بر اساس ابلاغ رییس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران فرودگاه ها وظیفه دارند برای وصول مطالبات شرکت از اشخاص حقوقی و حقوقی به ارایه اطلاعات مربوط به بدهی بهره برداران فرودگاهی و تقاضای صدور اجرائیه بر اساس تعریف مندرج در بند ۷ ماده یک و ماده ۹ آیین نامه ...

  |

  فرودگاه رامسر ، آشیانه پرنده

  فرودگاه رامسر ، آشیانه پرنده

  امروزه نقش صنعت هوانوردی و فرودگاهی در توسعه پایدار منطقه ای و فرامنطقه ای کشورها بر هیچکس پوشیده نیست . نقشی انکارناپذیر در تولید ناخالص داخلی ، توسعه اجتماعی ، فرهنگی و سیاسی که هر یک ...

  |

  نظرات کاربران