در حال بارگذاری ...
 • بازگشت ۲۹ هزار زائر حج تمتع به کشور تا پایان روز یکم شهریور ماه

  امروز (۲ شهریور) ۱۶ پرواز بازگشت زائران خانه خدا با انتقال ۴۰۰۰ حاجی انجام می شود که شش پرواز به مقصد فرودگاه امام خمینی(ره) و ۱۰ پرواز نیز به فرودگاه های اهواز ، گرگان ، مشهد و کرمانشاه است .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ،‌ تا پایان یکم شهریور ماه ، ۲۸ هزار و ۹۶۱ حاجی توسط ۱۲۰ پرواز شرکت ایران ایر به مقصد فرودگاه های کشور بازگردانده شده اند .

  حشمت اله قربانی ، مسئول عملیات حج شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران با اعلام این خبر عنوان کرد : تا پایان روز جمعه (یکم شهریور) ۱۲۰ پرواز برگشت با انتقال ۲۸ هزار و ۹۶۱ زائر بیت الله الحرام به کشور انجام شده است . از این پروازها ۲۷ سورتی به مقصد فرودگاه امام خمینی(ره) با ۶۳۶۹ زائر و ۹۳ پرواز از فرودگاه های ساری ، یزد ، زنجان ، اهواز ، اصفهان ، بندرعباس و زاهدان ، گرگان ، مشهد و بوشهر (۲۲ هزار و ۵۹۲ زائر) بوده است .

  قربانی  با اشاره به اینکه امروز عملیات بازگشت حجاج در فرودگاه کرمانشاه آغاز می شود ، ادامه داد : امروز (۲ شهریور) ۱۶ پرواز بازگشت زائران خانه خدا با انتقال ۴۰۰۰ حاجی انجام می شود که شش پرواز به مقصد فرودگاه امام خمینی(ره) و ۱۰ پرواز نیز به فرودگاه های اهواز ، گرگان ، مشهد و کرمانشاه است .

  مسئول عملیات حج شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران  گفت : عملیات بازگشت حجاج در فرودگاه های زاهدان و بوشهر به پایان رسیده است .
  مطالب مرتبط

  تداوم اقدامات پیشگیرانه شرکت فرودگاه ها برای مقابله با اپیدمی کرونا

  تداوم اقدامات پیشگیرانه شرکت فرودگاه ها برای مقابله با اپیدمی کرونا

  مدیرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران در این بخشنامه بر برگزاری منظم جلسات کمیته تسهیلات در فرودگاه ها ، همکاری و هماهنگی کامل با ستاد استانی و شهرستانی مقابله با کرونا ، مشارکت و همکاری با سازمان ها و نهادهای مربوط به ویژه وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی و ادارات ...

  |

  ابلاغ آیین نامه مرتبط با وصول مطالبات به فرودگاه های کشور

  ابلاغ آیین نامه مرتبط با وصول مطالبات به فرودگاه های کشور

  بر اساس ابلاغ رییس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران فرودگاه ها وظیفه دارند برای وصول مطالبات شرکت از اشخاص حقوقی و حقوقی به ارایه اطلاعات مربوط به بدهی بهره برداران فرودگاهی و تقاضای صدور اجرائیه بر اساس تعریف مندرج در بند ۷ ماده یک و ماده ۹ آیین نامه ...

  |

  فرودگاه رامسر ، آشیانه پرنده

  فرودگاه رامسر ، آشیانه پرنده

  امروزه نقش صنعت هوانوردی و فرودگاهی در توسعه پایدار منطقه ای و فرامنطقه ای کشورها بر هیچکس پوشیده نیست . نقشی انکارناپذیر در تولید ناخالص داخلی ، توسعه اجتماعی ، فرهنگی و سیاسی که هر یک ...

  |

  نظرات کاربران