در حال بارگذاری ...
 • بازگشت ۲۹ هزار زائر حج تمتع به کشور تا پایان روز یکم شهریور ماه

  امروز (۲ شهریور) ۱۶ پرواز بازگشت زائران خانه خدا با انتقال ۴۰۰۰ حاجی انجام می شود که شش پرواز به مقصد فرودگاه امام خمینی(ره) و ۱۰ پرواز نیز به فرودگاه های اهواز ، گرگان ، مشهد و کرمانشاه است .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ،‌ تا پایان یکم شهریور ماه ، ۲۸ هزار و ۹۶۱ حاجی توسط ۱۲۰ پرواز شرکت ایران ایر به مقصد فرودگاه های کشور بازگردانده شده اند .

  حشمت اله قربانی ، مسئول عملیات حج شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران با اعلام این خبر عنوان کرد : تا پایان روز جمعه (یکم شهریور) ۱۲۰ پرواز برگشت با انتقال ۲۸ هزار و ۹۶۱ زائر بیت الله الحرام به کشور انجام شده است . از این پروازها ۲۷ سورتی به مقصد فرودگاه امام خمینی(ره) با ۶۳۶۹ زائر و ۹۳ پرواز از فرودگاه های ساری ، یزد ، زنجان ، اهواز ، اصفهان ، بندرعباس و زاهدان ، گرگان ، مشهد و بوشهر (۲۲ هزار و ۵۹۲ زائر) بوده است .

  قربانی  با اشاره به اینکه امروز عملیات بازگشت حجاج در فرودگاه کرمانشاه آغاز می شود ، ادامه داد : امروز (۲ شهریور) ۱۶ پرواز بازگشت زائران خانه خدا با انتقال ۴۰۰۰ حاجی انجام می شود که شش پرواز به مقصد فرودگاه امام خمینی(ره) و ۱۰ پرواز نیز به فرودگاه های اهواز ، گرگان ، مشهد و کرمانشاه است .

  مسئول عملیات حج شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران  گفت : عملیات بازگشت حجاج در فرودگاه های زاهدان و بوشهر به پایان رسیده است .
  مطالب مرتبط

  تشریح مهمترین اقدامات انجام شده در اداره کل کنترل ترافیک هوایی طی سال گذشته

  تشریح مهمترین اقدامات انجام شده در اداره کل کنترل ترافیک هوایی طی سال گذشته

  به روز رسانی توافقنامه های تبادل ترافیکی با ترکیه ، عمان، پاکستان و افغانستان ، اصلاح و بازنگری مسیرهای هوایی برای جذب ترافیک بیشتر و پیگیری در خصوص موضوع پروازهای عبوری در راستای جذب ترافیک بیشتر از فضای کشور از جمله برنامه های امسال این اداره کل است .

  |

  پیام تبریک وزیر راه و شهرسازی به مناسبت روز جهانی کنترلر ترافیک هوایی

  پیام تبریک وزیر راه و شهرسازی به مناسبت روز جهانی کنترلر ترافیک هوایی

  بدون شک ، اکنون که ایران در دوره ای حساس قرار دارد و تحریم های ظالمانه جهانی ، در گام نخست ، صنعت هوانوردی کشورمان را هدف قرار داده است ، تلاش قابل ستایش شما ، بیش از پیش اهمیت دارد و ایمنی پروازها در آسمان ایران ، هم در پروازهای داخلی و هم در پروازهای عبوری از آسمان کشورمان ، ...

  |

  پیام تبریک مدیرعامل شرکت فرودگاه ها به مناسبت روز جهانی کنترلر ترافیک هوایی

  پیام تبریک مدیرعامل شرکت فرودگاه ها به مناسبت روز جهانی کنترلر ترافیک هوایی

  امیرمکری فرارسیدن بیستم اکتبر را به فرد فرد همکاران ارجمند کنترلر شاغل در مرکز کنترل فضای کشور و برج‌های مراقبت پرواز فرودگاه‌ها که اهداف سازمان جهانی هواپیمایی کشوری را در حوزه‌ی سرویس‌های ترافیک هوایی محقق می‌کنند ، تبریک گفته و از حضرت باری‌تعالی توفیق در تمامی شئون ...

  |

  نظرات کاربران