در حال بارگذاری ...
 • انتقال حجاج بیمار به فرودگاه امام خمینی (ره) با پرواز فوق العاده و اختصاصی

  عملیات بازگشت حجاج خانه خدا از امروز آغاز و تا هفدهم شهریور ماه ادامه خواهد داشت و در این مدت حدود ٢٣ هزار نفر از حجاج بیت الله الحرام وارد فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) خواهند شد .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، صبح امروز پرواز ١٤٠٣ هواپیمائی جمهوری اسلامی ایران "هما" با ١٩٧ مسافر که در بین آن ٦٨ بیمار سریع الدرمان بود در فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) به زمین نشست .

  محمد رضا فردی مدیر عملیات حج فرودگاه امام (ره) ، با اعلام خبر فوق اظهار داشت : به منظور تسریع در انتقال حجاج بیمار از عربستان ، هواپیمایی جمهوری اسلامی (هما) با اعزام یک فروند هواپیمای ایرباس به صورت اختصاصی امروز صبح این عزیزان را از جده به تهران منتقل کرد .

  وی گفت : در این پرواز فوق العاده و اختصاصی که ١٩٧ مسافر داشت ، ٦٠ حاجی بیمار ویلچری ، ٨ حاجی بیمار برانکاردی حضور داشت که با همکاری و هماهنگی لازم با تیم های پزشکی به بهتربن نحوه ممکن به مراکز درمانی انتقال داده شدند .  

  فردی با تشریح تسهیلات و تمهیدات لازم درخصوص استقبال خانواده حجاج در ترمینال سلام گفت : با برنامه ریزی های انجام شده و همکاری سایر ارگانهای مستقر آماده استقبال و میزبانی از حاجیان خانه خدا و خانواده ایشان در ترمینال گالری سلام خواهیم بود .

  گفتنی است عملیات بازگشت حجاج خانه خدا از امروز آغاز و تا هفدهم شهریورماه ادامه خواهد داشت و در  این مدت حدود ٢٣ هزار نفر از حجاج بیت الله الحرام وارد فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) خواهند شد .
  مطالب مرتبط

  رعایت تمامی دستورالعمل های بهداشتی برای حفظ سلامت مسافران در فرودگاه امام خمینی (ره)

  رعایت تمامی دستورالعمل های بهداشتی برای حفظ سلامت مسافران در فرودگاه امام خمینی (ره)

  در حال حاضر کلیه مسافران خروجی در فرودگاه امام (ره) باید نتیجه تست منفی PCR کرونا را به همراه داشته باشند ، در غیر اینصورت بر اساس دستورالعمل های بهداشتی امکان صدور کارت پرواز و سوار شدن به هواپیما برای آن ها وجود نخواهد داشت .

  |

  از سرگیری پروازهای هفتگی شرکت هما به فرودگاه فرانکفورت از ۱۲ مهرماه

  از سرگیری پروازهای هفتگی شرکت هما به فرودگاه فرانکفورت از ۱۲ مهرماه

  هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران "هما" قبل از شیوع کرونا به سه فرودگاه مهم فرانکفورت ، هامبورگ و کلن پرواز داشت که با شیوع ویروس کرونا بسیاری از پروازهای "هما" به مقاصد اروپایی تعلیق شد و صرفاً پروازهایی یکسره برای بازگرداندن هموطنان مقیم انجام می‌شد . به دنبال پیگیری های صورت ...

  |

  اورهال هواپیمای باری بوئینگ ۷۴۷ شرکت هما به همت مهندسان ایرانی

  اورهال هواپیمای باری بوئینگ ۷۴۷ شرکت هما به همت مهندسان ایرانی

  تعمیر (اورهال) در هواپیمای مسافری بیشتر از هواپیمای باری زمان می‌برد ، اما با توجه به آنکه هواپیمایی استراتژیک در کشور به شمار می‌رود بنابراین به عنوان یکی از مهم‌ترین تعمیرات شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران به شمار می‌رود .

  |

  نظرات کاربران