در حال بارگذاری ...
 • آماده‌باش پلیس فرودگاه های کشور برای بازگشت حجاج

  فرودگاه امام خمینی (ره) پرترددترین ایستگاه پروازی برای بازگشت زائران خواهد بود .

  به گزارش پرتال حمل و نقل‌ ، فرمانده پلیس فرودگاه‌های کشور از آمادگی این پلیس برای بازگشت حجاج خبر داد .

  سردار حسن مهری دراین باره گفت : با پایان مراسم حج فرآِیند بازگشت حجاج از کشور عربستان آغاز شده و در همین راستا نیز پلیس فرودگاه‌های کشور همچون عملیات رفت زائران در آماده باش کامل است .

  وی با بیان اینکه بازگشت حجاج از اواخر هفته جاری آغاز خواهد شد ، افزود : ماموران پلیس فرودگاه با حضور در فضای فرودگاه ها به برقراری نظم و امنیت بیش از ۸۶ هزار حاجی و استقبال کنندگان از آنان اقدام خواهند کرد .

  مهری در مورد استقبال از حجاج نیز گفت: توصیه همیشگی ما این است که افراد برای استقبال از زائران به فرودگاه نیایند و از هر خانواده تنها یک یا دو نفر برای استقبال به فرودگاه بیایند و مراسم خوش آمد گویی و استقبال را در خانه و محلی خارج از فرودگاه برگزار کنند ، چرا که ازدحام جمعیت سبب ایجاد اخلال در ارائه خدمات به حجاج و دیگر مسافران فرودگاه خواهد شد .

  به گفته وی ، فرودگاه امام خمینی (ره) پرترددترین ایستگاه پروازی برای بازگشت زائران خواهد بود .

  فرمانده پلیس فرودگاه‌های کشور در مورد ایجاد فضاهای قرنطینه در فرودگاه‌ها نیز گفت : تصمیمات این چنینی برعهده پلیس فرودگاه نیست و وزارت بهداشت و جمعیت هلال احمر و ... در این خصوص تصمیم می گیرند اما اگر نیازی به کمک پلیس وجود داشته باشد ، حتما آمادگی کمک به آنان را نیز خواهیم داشت .
  مطالب مرتبط

  برخورد قانونی با خرید و فروش ارز در فرودگاه های کشور

  برخورد قانونی با خرید و فروش ارز در فرودگاه های کشور

  چندی پیش یک راننده‌ تاکسی که اقدام به فروش ارز در یکی از فرودگاه‌ها کرده بود ، دستگیر شد ، موارد دیگری هم از خرید و فروش ارز در فرودگاه‌ها داشتیم که با آن برخورد شده و پس از تشکیل پرونده متهمان به مراجع قضایی معرفی شده‌اند .

  |

  امضای تفاهمنامه توسعه فناوری میان معاونت علمی و فناوری و شرکت فرودگاه‌ها

  امضای تفاهمنامه توسعه فناوری میان معاونت علمی و فناوری و شرکت فرودگاه‌ها

  تفاهم‌نامه‌ای میان شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران و معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برای ایجاد درگاه واحد برای پژوهش گران و صنعت گران به منظور تامین نیازمندی‌های فناوری کشور با اتکا به توان داخلی منعقد شد .

  |

  نظرات کاربران