در حال بارگذاری ...
 • معرفی مدیرکل جدید دفتر حمل‌ونقل مسافر سازمان راهداری

  در حال حاضر اهمیت بخش حمل‌ونقل بر هیچ سازمان و نهادی پوشیده نیست و رسیدگی به مطالبات شرکت‌ها و رانندگان بخش حمل‌ونقل جاده‌ای در اولویت اقدامات ارگان‌ها و سازمان‌های ذی‌ربط قرار گرفته است .

  ​به گزارش پرتال حمل و نقل ، طی مراسمی با حضور معاون حمل‌ونقل سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای ، داریوش باقر جوان به عنوان مدیرکل جدید دفتر حمل‌ونقل مسافر این سازمان معرفی و از خدمات محسن حاجی اسماعیلی مدیر کل پیشین این دفتر قدردانی شد .

  مهران قربانی معاون حمل‌ونقل این سازمان طی سخنانی از خدمات و تلاش‌های ارزنده مدیر پیشین دفتر حمل‌ونقل مسافر قدردانی کرد و اظهار داشت : در شرایط اقتصادی و اجتماعی موجود در کشور ، بخش حمل‌ونقل جاده‌ای نقش پرمسئولیت و خطیری را بر عهده دارد که از چالش‌ها و مشکلات موجود ، نیازمند تغییر و تحولات بنیادی در این بخش است .

  وی با بیان این که انتظار تحول در این بخش از سوی هیأت دولت و نمایندگان مجلس با قوت مطرح و مورد درخواست است ، افزود : تامین رضایت این مطالبات از یک سو و افزایش رضایت‌مندی در بهره‌گیرندگان از خدمات بخش حمل‌ونقل جاده‌ای و رسیدگی به مطالبات شاغلین در این بخش از سوی دیگر ، عزم و اراده خاصی می‌طلبد که امید است با همکاری و هماهنگی سایر دفاتر حوزه حمل‌ونقل و انتقال تجربه‌های صاحبنظران در این بخش ، در آینده نزدیک محقق شود .

  داریوش باقر جوان مدیرکل دفتر حمل‌ونقل مسافر ، ضمن بیان برنامه‌های پیشنهادی در این حوزه ، افزود : در حال حاضر اهمیت بخش حمل‌ونقل بر هیچ سازمان و نهادی پوشیده نیست و رسیدگی به مطالبات شرکت‌ها و رانندگان بخش حمل‌ونقل جاده‌ای در اولویت اقدامات ارگان‌ها و سازمان‌های ذی‌ربط قرار گرفته است .

  وی عمده‌ترین برنامه‌های این دفتر را ارتقای ایمنی در بخش حمل‌ونقل مسافربری و جابه‌جایی مطلوب زائران اربعین در سال جاری اعلام کرد و افزود : در راستای رسیدن به نتایج مورد نظر ، از همه ظرفیت‌های بخش حمل ‌ونقل و امکانات و تجهیزات پایانه‌های مرزی به کار گرفته می‌شود .

  محسن حاجی اسماعیلی مدیرکل پیشین دفتر حمل‌ونقل مسافر ، گزارشی از اقدامات انجام شده در دوره تصدی اعلام کرد و افزود : به منظور رفع مشکلات رانندگان و شرکت‌های حمل‌ونقل مسافربری ، تمام تلاش‌ها صورت گرفت تا مسائل مربوط به تامین لوازم مورد نیاز رانندگان برطرف شده و خدمات و تسهیلات خوبی در اختیار شاغلین ایمن بخش قرار گیرد.

  گفتنی است در پایان این مراسم ، از سوی مهران قربانی معاون حمل‌ونقل  سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای ، حکم داریوش باقرجوان به عنوان مدیرکل جدید دفتر حمل‌ونقل مسافر به ایشان اهداء شد و از خدمات محسن حاجی اسماعیلی مدیرکل پیشین این دفتر با اهدای لوح تقدیر ، قدردانی به عمل آمد .
  مطالب مرتبط

  تجلیل از فعالیت های پژوهشی رئیس اداره ایمنی و ترافیک راهداری خراسان شمالی

  تجلیل از فعالیت های پژوهشی رئیس اداره ایمنی و ترافیک راهداری خراسان شمالی

  هر اقدامی در جهت ارتقای ایمنی حمل و نقل جاده ای کشور و کمک به افزایش دانش و ظرفیت های سازمانی جهت به کارگیری روش های بهینه و به روز دنیا در زمینه مدیریت ایمنی جاده ای ، جای قدردانی و ارزش دهی دارد .

  |

  پاسخگویی به مردم و رسانه‌ها از وظایف اصلی مدیران روابط عمومی

  پاسخگویی به مردم و رسانه‌ها از وظایف اصلی مدیران روابط عمومی

  روابط عمومی سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای در راستای تحولات سازمانی و انتقال نیروهای راهداری به ادارات استانی ، با بهره‌گیری از ظرفیت‌ها و منابع در اختیار و از طریق تعامل خوب با رسانه‌ها ، تصویر مناسبی از وظایف سازمان به مخاطبان و رسانه‌ها فراهم کرده است .

  |

  ایجاد نظام استاندارد مستندات حمل در دستور کار سه کشور ایران ، روسیه و آذربایجان

  ایجاد نظام استاندارد مستندات حمل در دستور کار سه کشور ایران ، روسیه و آذربایجان

  از نظر ما مرزهای هوایی ، دریایی و زمینی چندان متفاوت از یکدیگر نیستند و زمانی که بار وارد بندر یا فرودگاه می‌شود ، مسئولیت‌ها و ساز و کار برخورد با بار مشخص است ؛ وظایف مدیران فرودگاه و بندر کاملاً روشن است و در مرزهای زمینی نیز قرار است این اتفاق بیفتد و سعی خواهیم کرد که این ...

  |

  نظرات کاربران