در حال بارگذاری ...
 • معرفی مدیرکل جدید دفتر حمل‌ونقل مسافر سازمان راهداری

  در حال حاضر اهمیت بخش حمل‌ونقل بر هیچ سازمان و نهادی پوشیده نیست و رسیدگی به مطالبات شرکت‌ها و رانندگان بخش حمل‌ونقل جاده‌ای در اولویت اقدامات ارگان‌ها و سازمان‌های ذی‌ربط قرار گرفته است .

  ​به گزارش پرتال حمل و نقل ، طی مراسمی با حضور معاون حمل‌ونقل سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای ، داریوش باقر جوان به عنوان مدیرکل جدید دفتر حمل‌ونقل مسافر این سازمان معرفی و از خدمات محسن حاجی اسماعیلی مدیر کل پیشین این دفتر قدردانی شد .

  مهران قربانی معاون حمل‌ونقل این سازمان طی سخنانی از خدمات و تلاش‌های ارزنده مدیر پیشین دفتر حمل‌ونقل مسافر قدردانی کرد و اظهار داشت : در شرایط اقتصادی و اجتماعی موجود در کشور ، بخش حمل‌ونقل جاده‌ای نقش پرمسئولیت و خطیری را بر عهده دارد که از چالش‌ها و مشکلات موجود ، نیازمند تغییر و تحولات بنیادی در این بخش است .

  وی با بیان این که انتظار تحول در این بخش از سوی هیأت دولت و نمایندگان مجلس با قوت مطرح و مورد درخواست است ، افزود : تامین رضایت این مطالبات از یک سو و افزایش رضایت‌مندی در بهره‌گیرندگان از خدمات بخش حمل‌ونقل جاده‌ای و رسیدگی به مطالبات شاغلین در این بخش از سوی دیگر ، عزم و اراده خاصی می‌طلبد که امید است با همکاری و هماهنگی سایر دفاتر حوزه حمل‌ونقل و انتقال تجربه‌های صاحبنظران در این بخش ، در آینده نزدیک محقق شود .

  داریوش باقر جوان مدیرکل دفتر حمل‌ونقل مسافر ، ضمن بیان برنامه‌های پیشنهادی در این حوزه ، افزود : در حال حاضر اهمیت بخش حمل‌ونقل بر هیچ سازمان و نهادی پوشیده نیست و رسیدگی به مطالبات شرکت‌ها و رانندگان بخش حمل‌ونقل جاده‌ای در اولویت اقدامات ارگان‌ها و سازمان‌های ذی‌ربط قرار گرفته است .

  وی عمده‌ترین برنامه‌های این دفتر را ارتقای ایمنی در بخش حمل‌ونقل مسافربری و جابه‌جایی مطلوب زائران اربعین در سال جاری اعلام کرد و افزود : در راستای رسیدن به نتایج مورد نظر ، از همه ظرفیت‌های بخش حمل ‌ونقل و امکانات و تجهیزات پایانه‌های مرزی به کار گرفته می‌شود .

  محسن حاجی اسماعیلی مدیرکل پیشین دفتر حمل‌ونقل مسافر ، گزارشی از اقدامات انجام شده در دوره تصدی اعلام کرد و افزود : به منظور رفع مشکلات رانندگان و شرکت‌های حمل‌ونقل مسافربری ، تمام تلاش‌ها صورت گرفت تا مسائل مربوط به تامین لوازم مورد نیاز رانندگان برطرف شده و خدمات و تسهیلات خوبی در اختیار شاغلین ایمن بخش قرار گیرد.

  گفتنی است در پایان این مراسم ، از سوی مهران قربانی معاون حمل‌ونقل  سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای ، حکم داریوش باقرجوان به عنوان مدیرکل جدید دفتر حمل‌ونقل مسافر به ایشان اهداء شد و از خدمات محسن حاجی اسماعیلی مدیرکل پیشین این دفتر با اهدای لوح تقدیر ، قدردانی به عمل آمد .
  مطالب مرتبط

  تلاش شبانه روزی راهداران مانع از انسداد جاده‌ها بر اثر بارش برف سنگین

  تلاش شبانه روزی راهداران مانع از انسداد جاده‌ها بر اثر بارش برف سنگین

  برای تردد در محورهای کوهستانی و برفگیر کشور به همراه داشتن زنجیرچرخ و تجهیزات زمستانی الزامی است . همچنین مردم می‌توانند با مراجعه به سامانه ۱۴۱ از آخرین وضعیت ترافیکی و جوی جاده‌های سراسر کشور مطلع شوند .

  |

  آخرین وضعیت اقدامات انجام شده در برابر سیلاب در راه‌های استان هرمزگان

  آخرین وضعیت اقدامات انجام شده در برابر سیلاب در راه‌های استان هرمزگان

  از ۱۵۰ راه روستایی مسدود نیز فقط ۷ راه روستایی شامل ۲۱ روستا در حوالی جاسک و بشاگرد که به دلیل طغیان رودخانه‌ها مسدود شده بود در دست بازگشایی قرار دارد و مسیر دسترسی به سایر روستاهای استان باز و تردد برقرار است .

  |

  دستور وزیر راه و شهرسازی برای برخورد قاطع با مقصران سوانح ناوگان حمل‌ونقل عمومی جاده ای

  دستور وزیر راه و شهرسازی برای برخورد قاطع با مقصران سوانح ناوگان حمل‌ونقل عمومی جاده ای

  پیرو دستور وزیر راه و شهرسازی به سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای ، با هدف افزایش ایمنی سفرهای ناوگان اتوبوسی جاده‌ای ، ارتقای سطح خدمات و افزایش توانمندی و مشارکت شرکت‌های حمل و نقل عمومی مسافربری ، ضوابط جدید حمل و نقل مسافر برون‌شهری ابلاغ شد .

  |

  نظرات کاربران