در حال بارگذاری ...
 • افتتاح ۱۱ کیلومتر از کنارگذر شهر کرمان همزمان با هفته دولت

  برای اتمام پروژه ۶۸۰ میلیارد ریال نیاز است .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، رئیس اداره نظارت بر ساخت راه های استان کرمان گفت : همزمان با هفته دولت ۱۱ کیلومتر از کنارگذر کرمان به بهره برداری می رسد .

  مسلم موسی زاده با اعلام این خبر گفت : کنارگذر شهر کرمان ۸۸ کیلومتر طول دارد ، که ۳۹ کیلومتر آن پیش از این دو بانده شده و به بهره برداری رسیده است و ۱۱ کیلومتر هم در هفته اول شهریور ماه، افتتاح خواهد شد . ۴۹ کیلومتر از این کنارگذر هم با پیشرفت فیزیکی ۸۰ درصد در دست دو بانده سازی است .

  وی با بیان اینکه برای احداث این محور ، تا کنون هزار و ۳۳۰ میلیارد ریال هزینه شده است ، گفت : برای اتمام پروژه ۶۸۰ میلیارد ریال نیاز است .

  مسلم موسی زاده زمان اتمام پروژه احداث کنارگذر شهر کرمان را مرداد سال آینده اعلام کرد .

  رئیس اداره نظارت بر ساخت راه های اداره کل راه و شهرسازی استان کرمان تصریح کرد : روان سازی ترافیک در مسیرهای کرمان - رفسنجان به سمت تهران ، و کرمان – بم – زاهدان ، کاهش تصادفات ، کاهش زمان سفر و کاهش مصرف سوخت از دستاوردهای مهم اجرای پروژه کنارگذر شهر کرمان است .

   
  مطالب مرتبط

  افتتاح قطعه چهارم بزرگراه کرمان - زرند همزمان با هفته دولت

  افتتاح قطعه چهارم بزرگراه کرمان - زرند همزمان با هفته دولت

  زرند یک شهرستان کاملا صنعتی در استان است و پروژه فولاد یک و نیم میلیون تنی ، کارخانه تولید قطران ، کارخانه‌های متعدد ذغالسنگ و ذغالشویی و کارخانه واگن‌سازی زرند از جمله صنایع فعال در این شهرستان است که تکمیل و افتتاح بزرگراه کرمان - زرند از جهات گوناگون برای این صنایع دارای ...

  |

  نظرات کاربران