در حال بارگذاری ...
 • تردد بیش از ۴۸۸ هزار مسافر از پایانه‌های مرزی جلفا و نوردوز طی چهار ماهه اول امسال

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای آذربایجان شرقی از تردد بیش از ۴۸۸ هزار مسافر از پایانه‌های مرزی جلفا و نوردوز در چهار ماهه اول امسال خبر داد .

  اورجعلی علیزاده گفت : در این مدت بیش از ۲۶۴ هزار و ۷۰۰ مسافر که ۱۳ هزار و ۳۰۰ مسافر ایرانی و ۲۵۱ هزار و ۴۰۰ مسافر خارجی بودند از مرز جلفا تردد کرده اند . در همین مدت نیز از پایانه مرزی نوردوز بیش از ۲۲۳ هزار و ۴۰۰ مسافر که ۸۷ هزار مسافر ایرانی و ۱۳۶ هزار مسافر خارجی بودند تردد کرده اند .

  وی ادامه داد : در همین مدت بیش از ۲۰ هزار و ۵۰۰ وسیله نقلیه باری ایرانی و خارجی و ۳۴۵ اتوبوس مسافری ایرانی و ۳۵۶ اتوبوس خارجی در مرز جلفا و یک هزار و ۹۰۰ اتوبوس ایرانی و بیش از ۳ هزار سواری ایرانی و خارجی و بیش از ۱۰ هزار و ۷۰۰ کامیون ایرانی و ۱۴ هزار و ۲۰۰ کامیون خارجی از مرز نوردوز تردد کرده اند .
  مطالب مرتبط

  تجلیل از فعالیت های پژوهشی رئیس اداره ایمنی و ترافیک راهداری خراسان شمالی

  تجلیل از فعالیت های پژوهشی رئیس اداره ایمنی و ترافیک راهداری خراسان شمالی

  هر اقدامی در جهت ارتقای ایمنی حمل و نقل جاده ای کشور و کمک به افزایش دانش و ظرفیت های سازمانی جهت به کارگیری روش های بهینه و به روز دنیا در زمینه مدیریت ایمنی جاده ای ، جای قدردانی و ارزش دهی دارد .

  |

  توزیع ۹۱ هزار حلقه لاستیک میان رانندگان وسایل نقلیه سنگین استان فارس

  توزیع ۹۱ هزار حلقه لاستیک میان رانندگان وسایل نقلیه سنگین استان فارس

  با توجه به رویکرد جدی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای در صیانت از حقوق کاربران بویژه رانندگان حرفه‌ای ، تمامی این تلاشگران می توانند برای ارائه هرگونه شکایت و همچنین پیشنهادات سازنده خود از طریق سامانه کشوری رسیدگی به شکایات (شهراه) و همچنین سامانه پیام کوتاه ۳۰۰۰۱۴۱ ...

  |

  نظرات کاربران