در حال بارگذاری ...
 • تردد بیش از ۴۸۸ هزار مسافر از پایانه‌های مرزی جلفا و نوردوز طی چهار ماهه اول امسال

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای آذربایجان شرقی از تردد بیش از ۴۸۸ هزار مسافر از پایانه‌های مرزی جلفا و نوردوز در چهار ماهه اول امسال خبر داد .

  اورجعلی علیزاده گفت : در این مدت بیش از ۲۶۴ هزار و ۷۰۰ مسافر که ۱۳ هزار و ۳۰۰ مسافر ایرانی و ۲۵۱ هزار و ۴۰۰ مسافر خارجی بودند از مرز جلفا تردد کرده اند . در همین مدت نیز از پایانه مرزی نوردوز بیش از ۲۲۳ هزار و ۴۰۰ مسافر که ۸۷ هزار مسافر ایرانی و ۱۳۶ هزار مسافر خارجی بودند تردد کرده اند .

  وی ادامه داد : در همین مدت بیش از ۲۰ هزار و ۵۰۰ وسیله نقلیه باری ایرانی و خارجی و ۳۴۵ اتوبوس مسافری ایرانی و ۳۵۶ اتوبوس خارجی در مرز جلفا و یک هزار و ۹۰۰ اتوبوس ایرانی و بیش از ۳ هزار سواری ایرانی و خارجی و بیش از ۱۰ هزار و ۷۰۰ کامیون ایرانی و ۱۴ هزار و ۲۰۰ کامیون خارجی از مرز نوردوز تردد کرده اند .
  مطالب مرتبط

  فعالیت ۱۱ اکیپ راهداری برای انجام عملیات زمستانی در محورهای مواصلاتی شهرستان نیر

  فعالیت ۱۱ اکیپ راهداری برای انجام عملیات زمستانی در محورهای مواصلاتی شهرستان نیر

  رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان نیر از تردد روان در تمامی محورهای مواصلاتی این شهرستان خبر داد و از مردم و رانندگان خواست اگر قصد سفر از این محورهارا دارند حتما خودروی خود را به سیستم گرمایشی و زنجیر چرخ مجهز کنند .

  |

  رشد ۳۰ درصدی صادرات از پایانه های مرزی استان سیستان و بلوچستان

  رشد ۳۰ درصدی صادرات از پایانه های مرزی استان سیستان و بلوچستان

  با توجه به اینکه مبادلات تجاری مرزی اعم از تردد مسافر و جابجایی انواع کالا یکی از شاخص‌های اصلی در برقراری ارتباط موثر بین کشورهای همجوار محسوب شده و نیز فرصت اقتصادی مطلوبی برای مرزنشینان فراهم می آورد ، از این رو توسعه و بهسازی پایانه های مرزی در اولویت این اداره کل قرار ...

  |

  نظرات کاربران